436 Shares 8427 views

Primer „Prospectors”: formularze, zalety i cechy mieszaniny

Od naprawy w domu, prawie każdy napotyka różne wyzwania. Na przykład: odpadać tynk, tapeta nie powieść się źle podjętą wybielić. Źródłem tych wszystkich problemów jest niewłaściwe przygotowanie powierzchni. Aby temu zapobiec, grunt mieszanina ma być używany. Jeden z nich – starterów „górników”.


producent

Firma „Prospectors” jest w regionie Lytkarino, Moskwa. To rozpoczęło swoją działalność w 1992 roku. Dziś firma jest znana w branży budowlanej jako producent, który produkuje niedrogie, wysokiej jakości i konkurencyjne materiały budowlane: farba, grunt, impregnacji fug – wszystko, co jest potrzebne do naprawy. Ponadto, w zakresie – premiksy wszystkich rodzajów: tynki, szpachlówki, kleje, mieszanki do podłóg szpachlowych, jak również grunt.

Jeśli chodzi o jakość i niezawodność są mieszaninami podkład, jakie są ich cechy i korzyści – o tym później.

Rodzaje mieszaniny starterów

Firma produkuje uwolnienie kilku rodzajów starterów zaprojektowanych do użytku podczas prac remontowych lub budowlanych. Są to:

 1. Uniwersalny Primer „górników”, który może być stosowany do leczenia ścian, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
 2. Mieszanina do robót wewnętrznych.
 3. "Beton-contact".
 4. Primer dla powierzchni z silnie porowatej strukturze.
 5. Primer głęboka penetracja „górników”. Charakterystykę tego rodzaju mieszaniny – możliwość penetracji najmniejszych porów, tak słabych zasad i luźnych doskonale wzmocnione. Ponadto, materiał jest odpowiedni do obróbki ścian gipsu, betonu, betonu komórkowego, gips, drewniane i cegły.

Produkty sprzedawane w wiadrach lub kanistry od jednego do 20 litrów gotowej do użycia. To sprawia, że możliwe do zdobycia ilość materiału, który jest potrzebny do wykonania określonego zadania.

parametry techniczne

W skład wszystkich rodzajów mieszanek są niemal identyczne. Primer „Prospectors” akrylowy składa się z:

 • jakości lateks akrylowy;
 • środek antyseptyczny, który zmniejsza prawdopodobieństwo pleśni;
 • Komponenty, które nie pozwalają na powstawanie piany;
 • dodatków, które poprawiają penetrację gleby fundamencie.

Wszystkie rodzaje mieszanek startera kremowe struktury szybko nasyca i wzmocnienia warstwami wyschnięcia (w celu całkowitego wyschnięcia jedną godzinę), nie tworzy warstewkę na powierzchni, przy czym podstawa mogą „oddychać”.

A, co najważniejsze, aby zapisać podczas pracy z płaskich powierzchni gładkich mieszanina starterów może być rozcieńczony wodą (1: 1).

Na pokrycie 1 kwadrat. m zasady jest potrzebny od 100 do 200 ml mieszaniny i głębokie wnikanie materiału podkładu potrzebują 5 tys. m do 1 litra. Przechowywane glebowe nie więcej niż sześć miesięcy w temperaturze 5-30 stopni, więc z wyprzedzeniem, aby uzyskać wiele rzeczy nie jest konieczne.

pracować szczególnie

Od starterów „Prospectors” to gotowy produkt, jego obecność znacznie upraszcza proces pracy. Dzieje się to w sposób następujący:

 1. W celu przygotowania podłoża, na którym jest nałożona mieszanina. Aby to zrobić, musi być oczyszczone z brudu, kurzu, oleju, usunąć resztki starych materiałów wykończeniowych, w tym tynku, farby, za pomocą metalowej szpatułki lub zwykły nóż. W rezultacie, twardej powierzchni muszą być czyste i suche.
 2. Aby chronić glebę przed drzwiami i oknami, muszą zacisnąć folię. Jeśli nie, spadek z powierzchni będzie bardzo trudne do usunięcia.
 3. Gdy powierzchnia jest sucha, można rozpocząć pracę.
 4. W małym pojemniku wygodne wlać roztwór podkładu. pędzel lub wałek znak z stertę i wyeliminowanie bit, nakłada się na przygotowanym podłożu. Jeśli chcesz przyspieszyć ten proces, można użyć sprayu.
 5. Gruntowanie może wykonywać pracę tylko pozytywne temperaturze od +5 do + 30 ° C.

Zalety i właściwości

Gruntowanie Wszystkie materiały produkowane przez firmę są przeznaczone do jednego celu – aby przygotować grunt do dalszego przetwarzania, ale wybór rodzaju mieszaniny zależy od powierzchni. Jakie problemy mogą być rozwiązane starter „poszukiwaczy”?

 1. Ze względu na szybkość suszenia – w celu przyspieszenia dalszej pracy.
 2. Zapewnienie edukacji i gładką powierzchnię płaską.
 3. Wywierać działanie antyseptyczne niż chronić podstawę z występowania pleśni absorpcji cieczy, pary wodnej. Ta właściwość materiału jest bardzo ważne dla pomieszczeń, w których wilgotność jest dość wysoki wskaźnik.
 4. Aby poprawić przyleganie materiału do podłoża.
 5. Zmniejszenie kosztów produkcji farb i lakierów.
 6. Zwiększenia wytrzymałości materiałów wykończeniowych.
 7. Poprawy wytrzymałości podłoży porowatych i kruche.

opinia konsumentów

Obecnie jeden z najpopularniejszych materiałów obejmują podkładu i „górników”. opinie klientów, w tym profesjonalnych konstruktorów, potwierdzają, że mieszanina tej marki są bardzo popularne. Jest to spowodowane wysoką jakość materiału podkładu, jego uniwersalność i funkcjonalność. Najczęściej wymieniane w recenzjach takich czynników jak:

 1. Wysoka przyczepność.
 2. Niezawodność – kilka lat po zabiegu, wady powierzchniowe na nich nie pojawia się.
 3. Po nałożeniu materiału w wilgotnych pomieszczeniach ma formy, chociaż nie było.
 4. Primer jest bezwonny, więc można z nim pracować nawet bez otwierania okna.
 5. Cena odpowiada jakości.