356 Shares 930 views

Gdzie chodzić w zimie w Moskwie? Co jest stolicą śnieg? Miejsca i zabytki miasta

Ciągle dużo ludzi przyjeżdża do stolicy w celu zbadania głównych zabytków Moskwy. W zimie, jak również w każdej innej porze roku, można zobaczyć słynny zespół z Placu Czerwonego odwiedzić Teatr Bolszoj i inne instytucje z wielkich nazwisk. Ale dodatkowo w stolicy oferuje wiele atrakcji zimowych. Dotyczą one wszystkich mieszkańców miasta, niezależnie od wieku i dochodów. Gdzie chodzić w zimie w Moskwie? Które miejsce będzie najpiękniejsza? Co ciekawe rzeczy można znaleźć w zimie w stolicy? Przeczytaj o tym poniżej.


Nie nudny ogród

Teren rekreacyjny położony jest obok parku rekreacji im. Gorzki i opuszcza nabrzeże. Oto oczy otwarte piękne krajobrazy, które tasuje charakter i ruch w mieście. W bezwietrznej pogodzie, park, można chodzić z grupą przyjaciół lub całej rodziny do góry. Jeśli jesteś fanem ekstremalnej rozrywki, szkiełka nudny ogród będzie dla Ciebie kolejnym odkryciem. Są dla każdego smaku i koloru. Jest płaski, prosty, nie są kręte, strome, nagłe zmiany gradientu. Jest to szczególnie interesujące, aby zejść do lokalnych wzgórz śnieżnych kotów. Mogą być wynajmowane bezpośrednio Neskuchnii ogród jeśli nie jesteś właścicielem.

Ulubione miejsce mieszkańców

Generalnie, jeśli ludzie szukają , gdzie się udać do Moskwy w zimie, wtedy mówimy o zimowego aktywnego spędzania wolnego czasu. Najczęściej dzieci i ich rodzice uczestniczą w rolki, które są w stolicy ponad prawdopodobnie całej Rosji. Jeśli chcesz nie tylko jeździć, ale także nauczyć się podstaw łyżwiarstwa figurowego, a następnie przejść do parku „Krasnaja Presnya”. Istnieje duża kompaktor ze sztuczną nawierzchnią. Każdego dnia odbywają się lekcje dla każdego z Ili Averbuha i jego szkoły „Droga do sukcesu”. Uzyskanie profesjonalnej porady mogą być zarówno dzieci jak i dorosłych. Na lodowisko, można wypożyczyć łyżwy lub naostrzyć własne.

Zanurzone w lecie

Każdy szuka najbardziej interesujące miejsce na spacer w zimie w Moskwie, tak że mróz były czerwone i policzki i nos. Ale oferujemy miłośników flory zanurzyć się w prawdziwym świecie latem i zimą, aby zobaczyć wszystkie odmiany storczyków, które kwitną w ogrodach aptekarz w grudniu, styczniu i lutym. Jest to jeden z oddziałów Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Moskiewskiego, który znajduje się na Prospekt Mira. Kwiatowy zakątek stolicy powstała na początku 18 wieku i jest nadal, pomimo zgiełku ulic miejskich pozostaje cichy i spokojny. Tutaj goście są przedstawiane różne odmiany storczyków, wśród których najbardziej popularne jest Dracula. Kompozycja wykazywała dłoni cieplarniany tropikalnych roślin – paproci, bromeliads i oczywiście sami orchidei.

„Hermitage” w nowoczesnej stolicy

Gdzie chodzić w zimie w Moskwie, że było zimno, jak powinno być w zimne dni, a jednocześnie przytulny? Garden „Hermitage”, który znajduje się na ulicy serii Cztery koła, może zadowolić odwiedzających do tych przyjemności. Istnieją dwa otwarte lodowisko z wypożyczalnią łyżwy i ostrzenia. Są one otoczone przez niekończącą spokojnej kawy. Wśród tych instytucji jest, jak zwykle kawiarni, gdzie mogą jedzenia i picia herbaty i uczniów elitarnych restauracji, choć niewielki. Z okien można obserwować życie zimowej stolicy, ciesząc się gorącym napojem.

Kolomna parku

Gdzie chodzić w zimie w Moskwie może być bardzo tanie i ciekawe? Na terenie o Kolomenskoje parku istnieje lodowisko, ciepłe garderoba i mała restauracja. Ale to nie jest najważniejsze z jego atrakcji. dwa stoki narciarskie, których długość jest w przybliżeniu równa pięć kilometrów tutaj. Wypożyczyć sprzęt narciarski – 200 rubli za godzinę. Najciekawsze jest to, że drogi wyjścia z parku i rozciągają się wzdłuż rzeki Moskwy i okolicznych ulicach. Zarówno droga biegowego oddzielone od ruchu kołowego i są całkowicie bezpieczne.

Uczestniczymy w dążeniu

W Kolomenskoje parku, wypożyczyć narty na terenach targowych, można wziąć udział w poszukiwaniach. Aby to zrobić, trzeba aktywować grę za pośrednictwem smartfonu i ruszaj w drogę. Ten quest – to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć piękne i zabytków Moskwy. W zimie, gdy jest zimno i wszyscy od czasu do czasu zajrzeć przez okna swoich samochodów lub środkami transportu publicznego, kościołów i pięknych budynków minionych epok niezauważone. Jazda na nartach na świeżym powietrzu, Zdasz muzeum architektury drewnianej, dom Piotra, zobaczyć Kościół Wniebowstąpienia oraz szereg starożytnych świątyń.

Inne parki w Moskwie w zimie

Parki naszego kapitału przyciąga zarówno turystów, jak i mieszkańców miasta o każdej porze roku. W zimnych porach roku tutaj otwartych licznych rolek, wyposażonego w przytulnej kawiarni, bo każdy może spędzić czas na świeżym powietrzu, w miłym zakładu, otoczony przez spółkę. W wielu parkach (Gorkiego, Izmailovo Kołomna samo) oferują jazdę, sanki, jak nadmuchiwany banana. Jest to analogiczne do morza bananów, która toczy się na falach. Na tych saniach można kropić dosyć i wrzasnął, ładunek dodatni i nowe doświadczenia w następnym tygodniu.

Tradycyjny stolica rozrywki

Miasto naszym kraju, który w każdej porze roku, szczęśliwy i żywe atrakcji rozrywkowych, jest Moskwa. ENEA zima – tradycyjne miejsce na weekend wszystkich mieszkańców stolicy. Tutaj działa najbardziej ekstremalnych przejażdżek, które są otwarte w lecie. Poza tym, lodowisko – jeden z największych w mieście. Liczba kawiarni jest dramatycznie wzrasta. Dla dzieci w ENEA otworzyła slajdy lodu zimowe i zawsze postępować fair z produktami domowej roboty. Dlatego też, jeśli jeszcze nie zdecydowali tak daleko jechać do Moskwy w zimie, po prostu kliknij tutaj. W zdecydowanej centrum wystawowego można znaleźć wszystko, od skrajnego wykończenia i ręcznie mydła.