134 Shares 974 views

Hotel Magnolia Hotel 4 * (Turcja, Alanya): opis, opis, pokoje i opinie

Lubisz odpocząć w gościnnej Turcji? Czy planujesz spędzić wakacje nad morzem w Alanii? Chcesz żyć w małym, komfortowym hotelu z doskonałą obsługą? Warto zwrócić uwagę na czterogwiazdkowy hotel Magnolia.


Lokalizacja

Hotel Magnolia 4 * położony jest w kurorcie Turkler, 22 km od Alanii. Od morza hotel oddalony jest o 300 metrów od hotelu. Z międzynarodowego lotniska w Antalya, gdzie zatrzymują się większość lotów z byłych krajów ZSRR, hotel znajduje się 100 km od hotelu. Tak więc po przybyciu na drogę zajmie Ci dwie godziny.

Zdjęcia i przegląd

Ten hotel został zbudowany w 2000 roku. W 2014 r. Przeprowadzono renowację. Więc wszystkie pokoje w hotelu mają odnowę. Łączna powierzchnia hotelu wynosi około 4 tysięcy metrów kwadratowych. Hotel Magnolia Alanya 4 *, który zostanie poddany przeglądowi poniżej, składa się z 83 komfortowych pokoi kategorii "standardowych" i "femili". Apartamenty typu pierwszego typu mają powierzchnię 17 metrów kwadratowych. Mierniki. Są one przeznaczone dla maksymalnie trzech osób. Pokoje rodzinne mają powierzchnię 35 metrów kwadratowych. Mierniki. Składa się z dwóch pokoi (sypialni i salonu) i może pomieścić do 6 osób.

Niezależnie od typu, wszystkie apartamenty wyposażone są w niezbędne meble, klimatyzację, telewizor, suszarkę do włosów, łazienkę, balkon. W hotelu znajduje się kilka odkrytych basenów i zjeżdżalni wodnych, taras z leżakami, restauracja, bar, parking, sala konferencyjna.

Komentarze turystów

Ponieważ wybór hotelu pod wieloma względami wpływa na jakość reszty, szczególnie jeśli chodzi o koncepcję "all inclusive", bardzo ważne jest, aby nie mylić się z tym. Dlatego doświadczeni turyści radzą zapoznać się z tak wielu opiniami, jak to tylko możliwe, z osobami, które już odwiedziły ten hotel. Dziś proponujemy dowiedzieć się, jakie wrażenia wyjechali nasi rodacy z wakacji w hotelu Magnolia. Na wstępie należy zauważyć, że turyści z Federacji Rosyjskiej i sąsiednie kraje, oceniając uwagi pozostawione przez nich, byli bardzo zadowoleni z wyboru hotelu. Według nich, oferuje doskonałe połączenie po przystępnej cenie i jakości zakwaterowania.

Ocenę hotelu może służyć jako potwierdzenie tego. Został on zestawiony na podstawie wszystkich szacunków podróżnych, którzy odwiedzili tutaj. Tak więc, wskaźnik "Magnolia Hotel" jest na poziomie powyżej średniej. Ocena tego hotelu wynosi cztery i pół punktu z maksymalnie 5 możliwych. Muszę powiedzieć, że ten wskaźnik w bieżącym roku znacznie wzrósł w porównaniu do poprzedniego. Więc w 2015 roku hotel uzyskał ocenę tylko o 3,8 punktu. To pokazuje, że administracja wyciągnęła odpowiednie wnioski i upewniła się, że goście spodobali się tak bardzo jak Magnolia.

Do tej pory najwyższe oceny uzyskały jakość zakwaterowania, poziom obsługi i catering. Niektórzy niezadowoleni są wyrażani przez turystów na temat infrastruktury (goście naprawdę nie lubią faktu, że trzeba płacić za korzystanie z Internetu) i rozrywki (wielu podróżnych chciałby mieć możliwość spędzania wolnego czasu na miejscu). Ogólnie rzecz biorąc, ocena "Magnolia Hotel" może być nazwana bardzo warta i godna uwagi.

Sam hotel

Ogólnie hotel Magnolia 4 * (Turcja, Alanya) pozostawił pozytywne wrażenie wśród naszych rodaków. Więc powiedzieli, że ten hotel będzie atrakcyjny dla tych, którzy są zmęczeni dużym hotelem z dużą liczbą gości. "Magnolia" nie ma wielu liczb. W związku z tym nie ma tu tylu turystów. Dlatego możesz zrelaksować się w bardziej odprężającej atmosferze. Jeśli chodzi o jego własność, to jest mały hotel. Poza budynkiem mieszkalnym znajduje się kilka basenów (dla dzieci, starszych dzieci i dorosłych), zjeżdżalnie wodne, restauracja, bar, taras do opalania z leżakami, parking, sala konferencyjna, stół do tenisa stołowego i wiele więcej.

Lokalizacja

Goście byli ogólnie zadowoleni z lokalizacji i Magnolia Hotel 4 *. Opinie turystów wskazują, że w pobliżu hotelu znajduje się kilka sklepów, supermarketów, aptek, kawiarni, barów, biur wycieczkowych itp. Jest tam również park, na którym można pójść na piknik. Rynek jest piętnaście minut drogi. Jednak według naszych rodaków, ceny i jakość produktów tutaj praktycznie nie różnią się od tego, co można znaleźć w supermarketach tuż obok hotelu.

Jedyna niedogodność może być droga z lotniska do hotelu. Tak więc trwa około dwóch godzin. Jednak z reguły turyści pokonują je na wygodnych autobusach, wyposażonych w klimatyzatory. Również w drodze można słuchać opowieści przewodnika i uczyć się od niego odpowiedzi na pytania, które Cię interesują.

Fundusz mieszkaniowy

Jeśli chodzi o apartamenty, w ogóle goście byli zadowoleni z ich dekoracji i wyposażenia. Tak więc, zdaniem podróżnych, nie różnią się one w nowoczesnym stylu. Jest jednak zauważalne, że mają świeże naprawy. Pokoje urządzone są w przyjemnych, miękkich kolorach. Apartamenty nie mogą pochwalić się dużym obszarem, ale jest wystarczająco dużo miejsca dla każdego. Meble i urządzenia nie są nowe. Ale wszystko jest w dobrym stanie iw dobrym stanie. Więc na przykład niektórzy goście wspomnieć w swoich uwagach duże i wygodne łóżka z czystą i jakością pościel.

Niektórzy goście byli trochę zdziwieni, że w dwupokojowym apartamencie klimatyzacja znajduje się tylko w sypialni. Dlatego, aby chłodzić cały pokój, zmuszeni byli do utrzymania otwartych drzwi przez cały czas. Ponadto niektóre krytycyzm dotyczy jakości suszarek do włosów. Więc goście twierdzą, że uczciwa płeć z długimi włosami będzie dość trudna do wyschnięcia włosów. Faktem jest, że po 20-30 sekundach pracy suszarka do włosów staje się tak gorąca, że niemożliwe jest jej utrzymanie. Dlatego też, jeśli jest to konieczne, turyści powinni chwycić przedmiot z domu. Jeśli chodzi o sejfy w pokojach hotelu Magnolia, mogą być użyte za dodatkową opłatą. Jednak nie wszyscy goście zrobili to. Więc goście chcieli przechowywać rzeczy wartościowe w walizkach i torbach podróżnych zamykanych na zawiasach lub zamkach szyfrowych. Według nich nic nie zostało utracone.

Wielu podróżnych martwi się również o obecność niedoboru wody. Jeśli chodzi o hotel Magnolia 4 * (Turcja) rozważamy, opinie poprzednich gości wskazują na to, że w ogóle nie było problemów w tym zakresie. Jedyne, zdaniem niektórych turystów, pewne obniżenie ciśnienia wody zanotowano wieczorem, gdy większość turystów wróciła z plaży do swoich pokoi i wzięła prysznic. To jednak nie przynosiło żadnych kłopotów.

Internet

Ponieważ w naszym wieku zaawansowanych technologii ważne jest, aby wszyscy mogli ciągle komunikować się z przyjaciółmi, krewnymi, kolegami i partnerami biznesowymi, kwestia posiadania Wi-Fi w hotelu jest obawą większości turystów. Tak więc, jeśli chodzi o "Magnolia", goście mają bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ponadto może być stosowany zarówno w pomieszczeniach ogólnodostępnych, jak iw pomieszczeniach. Ta usługa jest świadczona na zasadzie płatnej, co było nieco rozczarowujące dla niektórych gości. Według naszych rodaków, 5 dni korzystania z sieci Wi-Fi kosztuje około 15 euro. Ogólnie rzecz biorąc, niektórzy turystyczni zauważają, że byli zadowoleni, że Internet w hotelu jest wypłacany. Według nich cieszyli się, że po prostu cieszyli się naturą, morzem, plażą i nowymi wrażeniami, nie tracąc czasu na czytanie wiadomości w sieciach społecznościowych itd.

Personel

Jeśli chodzi o obsługę w Magnolia Hotel 4 * (Turkler), to według niektórych turystów nie jest dużo gorsza niż hotele pięciogwiazdkowe. Pracownicy tutaj są bardzo uprzejmi, sympatyczni, przyjaźni i doskonali w radzeniu sobie z powierzonymi mu obowiązkami. Na przykład kontaktując się z administratorem w recepcji o każdej porze dnia i nocy z pytaniem lub prośbą, możesz mieć pewność, że otrzymasz pełną konsultację lub niezbędną pomoc. Byli goście hotelu zwracają uwagę na fakt, że nie wszyscy pracownicy hotelu mówią po rosyjsku. Najłatwiejszym sposobem komunikowania się jest w języku angielskim lub niemieckim. Co do zasady, nawet podstawowa wiedza o szkolnym programie nauczania w tych językach wystarczy, abyś wyjaśnił personelowi.

Obsługa pokojowa

Jeśli chodzi o pracę pokojówek, w związku z tym goście zazwyczaj nie mają żadnych skarg, które nie są tak często, nawet dla hoteli klasy wyższej. Tak, sprzątanie we wszystkich pokojach jest bardzo dobre. Każdego dnia pokojówki nie tylko wyrzucają śmieci, aktualizują ręczniki i środki higieny osobistej, ale także czyszczą na mokro – myją podłogę i wycierają kurz. Dlatego możesz mieć pewność, że apartamenty w Magnolia będą zawsze czyste i przytulne. Jeśli chodzi o zmianę bielizny pościelowej, oceniając komentarze naszych rodaków, odbywa się co trzy dni.

Zasilanie

Ponieważ Magnolia Hotel 4 * (Turcja, Turkler) działa w systemie all inclusive, goście mogą zjeść lub pić z drinkiem prawie o każdej porze dnia. Tak więc trzy razy dziennie posiłki serwowane są w głównej restauracji hotelowej. Według naszych rodaków, oczywiście, nie spodziewaj się, że stoły tutaj rozleje się przysmaki i drogie potrawy. Jednak nie było żadnych skarg na jakość jedzenia. Podróżni twierdzą, że zawsze mieli okazję spróbować pysznych i doskonale przygotowanych dań pierwszego i drugiego z mięsa, drobiu i ryb, różnych przekąsek, dań bocznych, sałatek, wypieków, owoców i warzyw, słodyczy.

Ponadto, między głównymi posiłkami można zawsze przekąsce z fast foodami w barze przekąskowym. Tutaj będą oferowane pizze, frytki, hamburgery, itp. Również przez cały dzień, zarówno na basenie, jak i na plaży znajdują się bary oferujące napoje alkoholowe i orzeźwiające. To prawda, według naszych rodaków, tylko piwo zasługuje na uwagę. Wielu turystów nie entuzjastycznie oceniało jakość wina i innych napojów alkoholowych. Jednak wiele osób rozwiązało ten problem, odwiedzając jeden z sąsiednich sklepów lub dokonując zakupu bezcłowego.

Plaża

Od 99% turystów przebywających latem w Alanyi oczekują odpoczynku na morzu, punkt ten jest bardzo ważny przy wyborze hotelu na zakwaterowanie. Jeśli chodzi o hotel, rozważamy w tym względzie, zdaniem naszych rodaków, to cię nie rozczaruje! Więc Magnolia Hotel Alanya 4 * (Turcja, Alanya) ma swoją własną piaszczystą plażę. Nie jest bardzo duża, ale wszyscy mogą tu zostać komfortowo. W mierzonym kroku plaża może być osiągnięta w ciągu 7-8 minut. Po drodze będziesz musiał rundować następny hotel bez konieczności przekraczania drogi.

Plaża wyposażona jest w wygodne leżaki z materacami pod zadaszeniem. Jest to bardzo wygodne, gdyż w przypadku turystów nie ma konieczności ciągłego obracania leżaków ani parasoli w miarę poruszania się słońca. Jeśli chodzi o wodę, to jest dość płytkie. W pobliżu brzegu dno jest piaszczyste. Jednakże, bliżej do głębi, można natknąć się na duże kamienie, więc wskazane jest, aby zachować ostrożność.

Rozrywka

Według naszych rodaków Magnolia 4 * (Turcja, Alanya) specjalna animacja nie może się pochwalić. Więc specjalnie baw się tylko dziećmi tutaj. Nie chodzi o mini klub, w którym młodzi goście mogą spędzić kilka godzin, a wieczorami dyskotekę. Z tej okazji podzielili się opinie turystów. Przecież ktoś lubi hałaśliwą rozrywkę, gry itp., A ktoś wolałby się zrelaksować w bardziej odprężającej atmosferze. Jak już wspomniano, w hotelu znajduje się kilka basenów, zaprojektowanych dla dzieci i dorosłych. Ponadto Goście mogą zagrać w tenisa stołowego, bilarda, wybrać się na przejażdżkę wodną i wybrać się na uprawianie sportów wodnych na plaży (za dodatkową opłatą).