584 Shares 4057 views

Delfinarium "Riviera" (Soczi): harmonogram, adres, zdjęcia

Zrelaksować się w spa nie jest ograniczony do pobytu na plaży. Turystów odwiedzających Sochi, starając się zdobyć doświadczenie i pozytywne emocje. Region ma wszystkie warunki, aby cieszyć się dobry odpoczynek samotnych podróżnych, romantyczny nastrój dla pary lub rodziny z dziećmi. Paleta rozrywki jest zróżnicowana i w stanie zadowolić najbardziej wymagających podróżnych. Szczególna uwaga powinna być popularne wśród odwiedzających delfinarium „Riviera”. Soczi posiada trzy takie obiekty, ale preferowane przez amatorów widowiskowy reprezentacje udzielonych największym w Rosji, znajdujących się w tytułowego parku tematycznego.

Delfinarium – najlepszy rozrywki o każdej porze roku

Spędzać czas w pełni cieszyć się niesamowitą pracę mieszkańców arenie wody mórz, może widzów niezależnie od pogody na zewnątrz, zima, lato, lub w offseason.

Reprezentacja, która polega Artyści malujący pod kierunkiem uwielbieniem swoich trenerów pracy, nie pozostawi obojętnym ani dorosłych, ani dzieci. Każdy koncert jest wyjątkowy, więc nie będzie musiał przegapić! Bliżej podczas prezentacji niezwykłych zwierząt, które mogą zaskoczyć niesamowitych sztuczek, każdy może. Płetwonogich i delfiny podbić serca publiczności w każdym wieku, powodując dorośli odłączyć się od codziennych problemów i dzieci – poszerzyć swoje horyzonty. Zademonstrowane podczas prezentacji zrozumienia życia morskiego i sprawia, że ludzie myślą o pełnym szacunku podejściem do środowiska. Jeśli zalane złe samopoczucie, depresja, wycieczki do delfinarium „Riviera” (Soczi) – jest to najlepsze lekarstwo na bluesa!

lokalizacja

Pragnie podziwiać miejscowe zabytki nie odmawia sobie przyjemności spacery po kurorcie, w środku którego znajduje się piękny park. To jest miejsce, gdzie znajduje się największy w Europie Wschodniej Delfinarium „Riviera” (Soczi), adres, który poinformuje każdą ulicy lokalnej Jegorow, dom №1, Soczi, Krasnodar Krai.

W oczekiwaniu na przedstawienie można chodzić po zacienionych alejkach. Delfinarium jest atrakcyjne nie tylko występy życia morskiego, ale również znajduje się obok zoo, gdzie niesamowite hearted lemury współistnieć z szop, kolorowe papugi – z warany, szynszyli – z żółwi. Można zapoznania się z mieszkańcami odległej Antarktydzie – pingwiny, które mogą być łatwo dostosowane do warunków lokalnych. Nazwany „Madagaskar”, po słynnych postaci z kreskówek ptaków powodować gości wiele pozytywnych emocji i edukacyjną historię o życiu, zwyczajach i siedlisko zachęca dzieci.

Jak dostać się do Delfinarium „Riviera”?

 • Udał się do niezależnych gości turystycznych miasta można łatwo dostać się do Central Parku, gdzie chcesz i uzyskać prezentacji z udziałem mieszkańców mórz. Można tam dojechać autobusem lub taksówką, obok centrum miasta, trzeba wysiąść na przystanku „Park” Riviera „”
 • Piesi powinni zejść na ulicach Moskwy do Soczi rzeki i przejechać przez most.
 • Na dworcu lub lotnisku Adler należy wziąć autobus, autobus w kierunku ulic winogron, Egorova lub platan Alley. Wskazówki stop "sport" i "Park" Riviera „» (№ 5-9, 11, 13, 14, 19, 24, 26, 34, 39, 42, 64, 85, 92, 94, 96, 102, 119 ).

Opis delfinarium

Trudno jest wyobrazić sobie obecną centrum kurortu bez wspaniałego kulturalnego i edukacyjnego centrum, które jest znane z ssaków morskich, wpływając zarówno dorosłych jak i dzieci życzliwość i inteligencję. Soczi znajduje się w parku „Riviera”, którego pierwsza ucieszyła wydajność delfinów publiczność w 2012 roku. Od tego czasu, przez cały rok nowoczesny kompleks roślin wodnych, co pozwala zorganizować komfortowe warunki do życia morskiego życia. arena woda show z unikalnych zwierząt dopuszcza się Opublikuj 1300 widzów, plasuje się w hali są rozmieszczone tak, że każdy użytkownik, bez niepokojących sąsiadów może cieszyć się widokiem. Z czterech sektorów (A, B, C i D) wygodny przegląd, tak pozytywne wrażenie pozostawione Delfinarium „Riviera” (Soczi). Zdjęcia zrobione w pamięci nie będzie zawierać sylwetki siedzących przed ludźmi. Przestronny basen demo 285 metrów kwadratowych głębokości 6,8 m pozwala rozmówcy zachwyci publiczność artystów do wykonywania skomplikowanych sztuczek. W ciągu roku temperatura wody utrzymuje się na komfortowych 24 stopni. Oprócz sali i areny są:

 • coachingu;
 • pin kąpielisko ze ssaków;
 • Trzy baseny dla płetwonogie;
 • Dwa dodatkowe baseny, mające na delfina;
 • plac zabaw dla fotografii.

W kompleksie ściśle związane ze zdrowiem zwierząt, więc nie są tworzone warunki dla najbardziej wygodnego życia w warunkach zbliżonych do naturalnych.

harmonogram

Każdy może dostać się do delfinarium prezentacji w Soczi „Riviera”. Harmonogram jest tak, że mieszkańcy i goście ośrodka wybrać dogodny czas, aby odwiedzić. Należy zwrócić uwagę, że w poniedziałek w życie morskie i ich trenerów dziennie. W kasie codziennie od 10-00 do 19-00 są bilety kupić w dogodnym czasie.

 • W zimie, pokaz z białymi wielorybów, delfinów, lwów morskich i morsów jest podawana dwa razy dziennie, a latem – cztery razy (11-00, 13-00, 16-00, 19-00).
 • „Pingvinary» działa bez wyjścia z 10-00 do 22-00.
 • "Butterfly Garden" i zoo "RIO" są otwarte codziennie od 10:00 do zamknięcia parku (22-00).

Podczas ferii zimowych mogą ulec zmianie w harmonogramie pracy, w związku z tym konieczne jest określenie informacji na oficjalnej stronie internetowej, który chce odwiedzić delfinarium Soczi – „Riviera”. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub biletu – 8-800-770-07-23.

Spotkać! Artyści pracujący w programie rozrywkowym

Wykazać talent i zaskoczyć widzów nie tylko inteligentny, przyjacielski, ale niezwykle utalentowany mieszkańców morskich.

 1. Bottlenose delfiny Sonię i jej wnuk Novik, Vassa, kropla, Maryję, Wanda i pierwszy mają własną historię i charakter. Sumienny i zabawy, dają niezapomniane emocje, urzekające publiczność ze swojej otwartości i zaufania.
 2. Lew morski trener Elizabeth różni oddanie i imperialnych nawyków, które wywołują szacunek i trenerów, którzy przyszli na prezentację gości.
 3. Dwa dwunastu uroczy gigant północne Chiny w imieniu Glasha i Ghosh, pomimo masy 1250 kg, z wdziękiem wykonać trudne akrobacje, wywołując burzę oklasków i zachwytu publiczności.

Pokaż program trwa godzinę, które dzięki staraniom trenerów, załaduj harmonijnie ze ssaków, muchy w tym samym oddechu. Podziwu emocje skoki i tańce, śpiew urok i malownicze arcydzieła autorstwa wspaniałych aktorów. Odpowiednio przemyślana mowy, fascynujący dla widzów w każdym wieku, wykazuje zrozumienie utalentowanych ludzi i zwierząt, powodując inteligencji, aby myśleć o życiu morskim godny ochrony i czci postawa w ich naturalnym środowisku.

niesamowite delfin

Oprócz talentów życia morskiego, wykazano na scenie, posiadają rzadki dar uzdrawiania ludzi. Dzieci z autyzmem, osoby z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego, lub potrzebują psychologicznego leczenia zalecanego przez lekarzy specjalistów trakcie terapii delfin. Zabawa nie jest tanie, ale skuteczne. Sesja obejmuje zestaw ćwiczeń relaksacyjnych, komunikacji z delfina na platformie (do gry, rysunek) i wodną część sesji – kąpiel ze zwierzętami. Przywracanie zdrowia pochodzą z innych regionów, po zapisaniu w procedurze wspaniałego Delfinarium (w „Riviera” parku). W Soczi, harmonogram szkolenia mogą być uzgodnione, zarówno osobiście, jak iw trybie online lub przez telefon 8-918-056-26-09.

Pod warunkiem takiej terapii i podczas ciąży. Kobiety są w ciekawym położeniu, oznaczyć pozytywnego wyniku kontaktu z delfinami, które korzystnie wpływają na zdrowie przyszłej matki i jej dziecka.

Delfinarium „Riviera” (Soczi): Opinie gości

Spotkać swoich ulubionych artystów mogą być, niezależnie od pory roku. Restauracja typu zamkniętego, więc pogoda nie będzie kolidować z prezentacją. Widowiskowy burzy zachwytu publiczności który odwiedził delfinarium „Riviera”. Soczi jest słusznie dumny z kompleksem rozrywkowym, gdzie można zbliżyć się do rozsądnego życia morskiego, co daje pozytywne emocje. delfinoterapii może zdziałać cuda, dlatego też starają się nabyć kurs dla całej rodziny. Certyfikaty do pływania z inteligentnych ssaków będzie mile widziany prezent na święta. Klienci pierwotnie obchodzony znaczące wydarzenie (ślub, rocznicę, deklaracji miłości) w cudowny zwierząt nie zapomnę tego nigdy. lekcje nurkowania z podwodnej sesji zdjęciowej pozostawia niezatarte wrażenie.

Co jest wyróżnikiem delfinarium w parku „Riviera”?

Porównując życzliwie rozrywki i kompleks edukacyjny setek podobnych instytucji w kraju, oprócz wielkości i pojemności, są następujące:

 • dostępności dla osób niepełnosprawnych (dotykowych tablic dla użytkowników niedowidzących, pochylnie dla widzów na wózkach inwalidzkich przy wejściu do specjalnej windy dla osób doświadczających trudności w poruszaniu się);
 • nacisk edukacyjnego kompleksu, opartej na szacunku dla otaczającego ich świata;
 • fascynujący wgląd pingwinów, różnych przedstawicieli świata zwierząt w zoo, fruwające motyle w ogrodzie, płetwonogich i ssaki morskie w basenie, które są połączone w ramach jednego kompleksu;
 • postoju pokazy, które są zaangażowane specjalistów, przyciąga gwiazdy muzyki pop, uderzając oryginalność pomysłów, postacie przykładów wykonania i metod.

Bezinteresownej pracy mieszkańców instytucji i każdego z pracowników ośrodka izolowane Delfinarium „Riviera” (Soczi) na tle podobnych instytucji.

koszty usług

 • Bilety w cenie 700 rubli delfinarium, dzieci do 5 lat w demonstracji aktu urodzenia wstęp wolny.
 • Widziane pingvinariya – 250 Butterfly Garden – 200 Zoo – 350 rubli.
 • Dozwolone bezpłatne zdjęcia i filmy ze swoich miejsc podczas spektaklu, po przedstawieniu sesji zdjęciowej z delfinami na platformie – od 500 rubli.
 • Pływanie z delfinami – 2000 jedna runda, pięć minut – 4000 rubli.
 • Dolphin sesji dla jednej osoby – od 3500, dla rodziny do 4 osób – od 7000, dla kobiet w ciąży – od 3500 rubli.

Rozpoczęte zwierzęta malarstwo zostały zakupione na aukcji.