509 Shares 7055 views

Komunizm jest u wybrzeży Ameryki: różnica czasu z Kubą

Kuba zawsze wydawało nam się, byłych obywateli ZSRR, coś niesamowitego. Każdy turysta na samą wzmiankę o Kubie zobaczyć słoneczne plaże, mgłą nad butelką rumu i cygar pachnące. Ale tylko wtedy, gdy jest to konieczne, aby wiedzieć, przechodząc do słynnej wyspie wolności?

Kubańska podróż

na pięknej słonecznej wyspie wakacje może stać się najlepsze wspomnienia z turystów, którzy rozgrzać swoje długie zimowe wieczory i zachwyt wśród codziennego zgiełku dnia roboczego. Zdecydowanie, Kuba warte odwiedzenia.

Ale zanim każdej podróży należy zebrać Podsumowanie informacji o kraju, w którym można kupić wycieczkę. Nieznajomość pewnych prostych rzeczy może skomplikować podróż. Na przykład banalny różnica czasu z Kuby może spowodować poważne dolegliwości w nieprzygotowanym podróżnika. Wstępne badania wykazu przedmiotów dopuszczonych do wywiezione z kraju, chronić przed problemami w zwyczajów.

Jak dostać się na Wyspę Wolności?

Moskwa i Kuba podzielane przez ponad dziewięć tysięcy kilometrów. Fakt ten oznacza, że lot do Hawany, która wita wszystkich lotów z Rosji nie będzie dość szybki. Jednak ze względu na fakt, że istnieje różnica czasu z Kuby, podróż wydaje się nie mieć końca. Średnio bezpośredni lot przynosi turystów do białych plaż Kuby przez dwanaście godzin. I to jest najkrótsza droga.

W innych przypadkach, lot łączący zajmie około dwudziestu godzin. Aby utrzymać taką podróż, nie każdy może, więc Kuba nie stała się miejscem masowych pielgrzymek turystów z Rosji.

Kuba: różnica czasu z Moskwą

Grudzień i styczeń to czas, kiedy turyści gromadzą się kubańskiej ziemi. Chociaż różnica czasu z Kubą w większości krajów jest znacząca, to nie przestaje marzyć podróżujący wakacje na słonecznym wybrzeżu wyspy.

Jeśli podróżujesz do Liberty Island od Moskwy, a następnie przygotować się do różnicy czasu ośmiu godzin. Kiedy na Kubie, noc, rano przychodzi już w Moskwie. Taka poważna awaria zegara biologicznego mogą powodować bóle głowy, zmęczenie i obniżona odporność. W rezultacie, długo oczekiwany urlop przyjdzie do niczego. Ale nie idź do tych ludzi w tak długiej podróży.

Różnicy czasu z Kuby nie powodują chorobę, starają się być przygotowany na zmiany zegara biologicznego. W tym celu możemy przejść bliżej jawie godziny i bedtimes do kubańskiego czasu. Również w pierwszym dniu odpoczynku należy kategorycznie wykluczyć stosowanie alkoholu i różnych energii. Przestrzeganie tych podstawowych zasad sprawi, że podróż kubański najbardziej wspaniałe i niesamowite przygody w swoim życiu.