854 Shares 7568 views

„White Hills” – Baza rybacka w rejonie Astrachania

Spośród wszystkich dostępnych opcji odpoczynku baz dzisiaj rybackie są najlepszym rozwiązaniem na weekend z rodziną. Tutaj każdy może znaleźć coś, co jest bardziej do gustu. Szczególnie popularne są „White Hills”. Podstawa połowy z takim niezwykłym nazwy jest obecny w kompleksie świeżego powietrza rozrywki.

gdzie jest

„White Hills” – baza rybacka na wakacje w regionie Astrachań, około 20 km od miasta Achtubinsk. oddziela go od Moskwy 1300 km, ale, o dziwo, miasto, goście są często na tych przytulnych brzegów. Tutaj sama natura dostarczyła idealne miejsce do wędkowania. Volga-Akhtuba zalewowych jest ulubionym miejscem dla mieszkańców podwodnych. Tu nie ma nawet dwa, ale trzy rzeki Gerasimovka zakładając, czyli prawy dopływ Wołgi. Ciche i zaciszne miejsce z dala od zgiełku miasta daje niepowtarzalną wakacje.

Problem z wyborem

Wydaje się, że tak trudne. Czy to, co lubisz najbardziej – i wakacje był sukcesem. Prawdziwa wartość tej wiedzy, ale kiedy wszedł, „White Hills”. Baza połowy to duży obszar, który ma wszystko na doskonały wypoczynek. Łowieckie okazją do zorganizowania wypad na zająca lub wielkiej gry. Achtuba i Wołga pełne ryb, pozwoli na wykonywanie najbardziej cenionych marzenie i zrobić zdjęcie ze swoim trofeum. Zrelaksować się na złotej plaży, kąpiel w rzece i łodzią na powierzchni wody docenią dzieci. A jakie jest powietrze tutaj!

Jeśli jesteś w myślach, gdy Do spędzenia wakacji, a następnie przejść zbadać „White Hills”. Baza Fishing uwiedzie Cię swoją urodą. Znajduje się on w czystym miejscu. Brak czynników zanieczyszczenia wód, ziemi lub powietrza, dzięki czemu organizm może odpocząć od miejskiej zagazowanych.

unikalnych miejsc

Dla wszystkich entuzjastów przyrody, myśliwych i wędkarzy, fotografów i ekologów jest idealnym miejscem na wakacje. Jednak najbardziej znanym z tych pięknych miejsc połowów. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę bliskość dorzeczu Wołgi. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla miłośników wędkarstwa sportowego, aby przejść do „Białej Hills”. Baza rybacka na koszt korzystnych czynników i cech klimatycznych, oddalenia od cywilizacji ludzkiej jest kolebką dla wielu gatunków zwierząt, ptaków i ryb.

Jest to idealne miejsce dla prawdziwych mężczyzn. Baza pozwala zanurzyć się w dziki świat natury, aby zobaczyć prawdziwe siedlisko zwierząt, ryb i ptaków. Ale to nie wszystko. To gdzie masz szansę całkowicie odpocząć, uciec od rutyny życia, aby odnaleźć siebie.

ogólny opis

Kemping składa się z 24 komfortowych domków, z których każdy wyposażony we własnej kuchni. Ponadto obszar można rozbić namiot, oczywiście za opłatą. Łączna powierzchnia każdej kabinie 50 tys. metrów. Są one wyposażone w niezbędne meble, połączony z ogrzewaniem, pod gorącą i zimną wodą. Każdy z nich posiada łazienkę i prysznic, lodówkę i telewizję satelitarną. klimatyzacja z funkcją kontroli klimatu nie będą odczuwać dyskomfortu o każdej porze roku. Posiłki oparte nie jest, ale osobisty kuchnia pozwala na przygotowanie własnego posiłku w dowolnym wyborem.

Ceny na wakacjach

Wysokiej jakości i niedrogie wakacje – definicja ta jest całkowicie odpowiednia baza rybacka-hunting „White Hills”. Jesteś wolny, aby wybrać pakiet usług, który będzie używany podczas pobytu tutaj. Na przykład, pole namiotowe jest budżet na to. Noclegi w namiotach kosztował 200 rubli dziennie. Na terenie znajduje się toaleta i stół do cięcia, prysznic oraz dostęp do linii zasilania. Codzienne zbieranie śmieci jest wykonywana. Zakwaterowanie w domku na pierwszej linii (pokój dla 5 osób) wynosi 3000 rubli bez zasilania. Podobna wersja, ale znajduje się w drugiej linii, ze umieszczenie trzech gości jest warte 3500 rubli.

Baza rybacki „White Hills” (Województwo Astrachań) oferuje możliwość wypożyczenia łodzi. Wersja wiosłowe będzie kosztował 500 rubli za godzinę, łódź z silnikiem – 700 rubli za godzinę. Tam w pojazdach rekreacyjnych i bardziej poważne. Łodzie do wynajęcia zaczyna się od 2300, a kończy z 6000 rubli za godzinę, jeśli potrzebny jest duży, poważny łódź. Jeśli chcesz chodzić daleko, możemy rozważyć inną opcję. Ten poduszkowce, które mogą pomieścić do 10 osób. Minimalny okres wynajmu od 3:00, koszt 3000 za godzinę.

usługi dodatkowe

Jako turyści pochodzą głównie do cieszyć się świeżym połów, są wyposażone we wszystkie warunki. Obszar posiada dużą zamrażarkę do przechowywania ryb. Koszt punkt wynajmu 100 rubli dziennie. Są wygodne wędzarnia gdzie można przygotować świeże przysmaki dla swojej rodziny. Cena wynajmu 200 rubli dziennie.

Najlepiej o liczbie połowów powiedzieć opinie. „White Hills” – baza rybacka, która słynie z wspaniałych trofeów. Tutaj można przygotować choicest ryby przez cały nadchodzący sezon. Z drewna opałowego będzie żadnych problemów, jedna murowana kosztuje około 150 rubli. Ponadto zorganizowano dodatkowe sprzątanie na życzenie i ręczniki, koszt wynosi 250 rubli. Biorąc pod uwagę możliwość wypożyczenia grilla.

Wędkowanie na podstawie

Na jakie ryby można się spodziewać? Wszelkie znawca sportu wie, jak dobry połów tutaj dostać. W Astrachaniu, aw dolnym biegu Wołgi, nawet początkujący nie pozostanie bez świeżej zupy i smakołyków dla jej rodziny. Oto wspólny sandacz i szczupak, leszcz i karp, wzdręga i płoć, okoń i sum, kleń i kilkadziesiąt gatunków ryb.

Jeśli chcesz siedzieć na plaży z wędką, pokochasz „White Hills”. Baza rybacka, których ujawnienie nie byłoby kompletne bez cech podwodnej flory, to wyjątkowe miejsce. Istnieje głęboka jacuzzi i małe ławice, naturalne wloty i otwory. Doświadczeni wędkarze mogą sugerować, co będzie potrzebne do rozwiązania tych lub innych podwodnych mieszkańców.

Od jesieni zaczyna aktywnie żerują na okonia. Im zimniej robi poza tym lepsza drapieżnik zostanie złapany. Dlatego z Mid-Autumn ruchów rybackich do głębi. Weź raczej wynająć łódź i wybrać się na wędkowanie. O tej porze roku połowu przypadkach walleye zachęcił wzrosła. Zazwyczaj jest to mocny ryby od dwóch do czterech kilogramów. Ale są też bardziej imponujące ryby do 10 kg. Pod koniec jesieni, gryzienie maleje. Zimna pora roku jest najlepsza do połowu szczupaka. Toothy zaczyna także aktywnie podawany do upadku i chętnie idzie na spinning. Podczas cieplejszych miesięcy, złapany ponad pokojowego ryb.

Ze względu na zróżnicowanie składu gatunkowego ryb i rybołówstwa opcji na podstawie oferując szeroką gamę narzędzi:

  • trolling jacht pozwala na wytwarzanie dużych drapieżników;
  • na podajniku złowionych leszcze i ide;
  • przynęta na żywo oraz dziobać szczupak, sandacz i okoń;
  • niemal wszystkie rodzaje ryby zostały złowione na spinning woblery i błystki użyciu.

na podstawie polowania

Jeśli zawsze marzyłeś, aby polować na zalewowych Wołgi, nie będzie ona stać się rzeczywistością. Technologia silnik będzie udostępniać dowolne miejsce w tych miejscach. Usługi obejmują pojazdy bazowe wynajem terenu amfibii, rowery górskie, quady, łodzie i sprzęt osobisty, z którymi można dotrzeć do wszystkich części zalewowych łąk północnej pustyni i lasów łęgowych. Polowanie tutaj – to jest aktywnym sportem. Trzeba przedzierać się do najbardziej niedostępnych miejsc, aby szybko reagować na to, co dzieje się wokół. Szczególnie fascynujący jest polowanie na ptactwo wodne. Dzikie gęsi i kaczki, kuropatwy i dropie, sokoły – to niepełna lista lokalnych mieszkańców.

Jak się tam dostać

W zależności od położenia początkowego. Przede wszystkim trzeba wykonać lot do Wołgograd. Stamtąd można wziąć taksówkę, aby dostać się do Achtubinsk. Koszt relokacji około 3000 rubli. PKP – ma innej opcji. Twoja ścieżka leży na stacji Vladimirovka miasta Achtubinsk. Następnie można wziąć taksówkę, na łodzi lub wahadłowym autobusem.

zamiast wniosku

Chcesz spędzić wspaniały weekend, zapraszamy do pensjonatu „Biały Hills”. Wyposażenie wędkarskie, opinie rybaków są tak fascynujące, tylko nie zawiedzie. Bez wyjątku, mówią, że tu wspaniały charakter, doskonałe warunki do komfortowego pobytu, jak również wiele możliwości spędzania wolnego czasu dla wszystkich członków rodziny. Połowy tutaj jest po prostu magia. Nawet z bardzo prostego pręta bambusa rybackiego, nie będzie pozostawiony bez świeżej zupy.