899 Shares 8739 views

Country Club „do pozazdroszczenia”: wędkarstwo (płatne) w Moskwie

Baza rybacki „pozazdroszczenia” (płatne rybacka Moskwa i przedmieścia) jest duże zapotrzebowanie wśród fanów „cichej” polowania. Ze stolicy dostać się do klubu na długo, łatwej drogi. Podstawa posiada duży parking, więc można przyjść i prywatnych samochodów. Wiele Moskale i mieszkańców okolicy i przybyć. Przyjdź do vyhonye dni i wygodny odpoczynek z wędką na bazie rybackiej.

Lokalizacja „pozazdroszczenia”

Wielu fanów usiąść z wędką ciągnie w „uprzywilejowanej” wędkowania. Adres: Rosja, Moscow region, powiat Leninsky, wsi Izmailovo. Baza rybacka znajduje się w pobliżu wsi, mili od 29 km od Mkad. Przejazd do klubu może być na prywatnych pojazdów, nakazać przeniesienie lub pieszo.

Opis obszaru i podstawą

Mieć dobry odpoczynek, to najlepiej udać się do „do pozazdroszczenia”. Wędkowanie w tej dziedzinie jest wypłacane, co gwarantuje zaczep i komfortowe środowisko dla zwiedzających. Na brzegach stawu jest wiele pawilonów. W związku z tym, można przyjść do odpoczynku z rodziną. Teren bardzo obrazowym, z czystym powietrzem i wodą.

Na terytorium Country Club jest restauracja. Menu jest dość zróżnicowane. Ale można zamówić i gotować własne połowu. Dla wygody gości jest pokój dla dzieci, taras letni oraz zoo. Rybacy mogą skorzystać z domów dla dwóch, wędzarni, wskazówki trenerów i wypożyczalnia sprzętu.

Opis rezerwuaru

staw oferuje własny klub kraj „atrakcyjną” dla fanów, aby usiąść z wędką. Wędkowanie odbywa się tylko w jednym stawie, o powierzchni około 1 hektara -, który optymalnie dla pończochę. Głębokość zbiornika pięciu metrów. Rybołówstwo jest możliwe w okresie letnim i zimowym. Dno stawu jest bardzo czysty, muliste, piaszczyste.

Las w niektórych miejscach zbliża się do wybrzeża. Istnieją obszary piaszczyste. Ryby w stawie zaczęli celowo. Liczba zwierząt jest ściśle kontrolowane w pewnym poziomie. W stawie wiele odmian ryb. rentowność od 2,2 do 8 kg. To jest inna dla każdego rodzaju ryby. Spinning doskonale złapany:

 • szczupak;
 • sum;
 • pstrąg;
 • siei;
 • okoń.

Oprócz nich, można złapać:

 • Beluga;
 • karp (on, w przeciwieństwie do innych ryb złowionych za darmo);
 • karp;
 • karp;
 • jesiotr;
 • lin;
 • karp;
 • amur.

Jak złapać wiele ryb?

Wiele z nich jest związany z bazy „uprzywilejowanej”. Rybołówstwo jest otwarty przez całą dobę. Klub nie jest zamknięta nawet w najcięższych mrozów. aktywatory specjalne są wykorzystywane do poprawy zgryz. Zawierają one feromony przyciągnąć rybę i pobudzić jej apetyt. Złapać więcej ryb, trzeba być w stanie wybrać odpowiedni bieg. Dobry rybacka jest wędkarskiego gruntowych. W takiej technice głębokich głównie karp, jesiotra, sumy i karpie.

Lista usług bazowych

W ostatnich latach coraz bardziej popularne rybacka opłata. „Enviable” – baza podmiejskich, oferując doskonałe warunki do tego święta. Wędkowanie odbywa się przez jeden bon. Dla każdego rodzaju ryb ma swoje własne stawki połowów. Wszystko co jest złapany w nadmiarze jest kupiony oddzielnie.

Na podstawie proponowanych wynajem biegów, altanki i namioty. Można kupić żywe ryby. Lub zamówić przygotowanie własnych rąk złowionych żywych stworzeń w restauracji. Na terenie klubu znajduje się wędzarnia, które mogą być użyte. Do wędkowania są oficjalnymi godzinami – o szóstej rano do ósmej wieczorem.

Koszt zezwoleń i złapać

Koszt wędkarskiego „uprzywilejowanej” usługa zależy od czasu i poziomu usług zamówione. Cena jeden dzień odpoczynku – 2500 rubli. Podczas wakacji i weekendów kosztów podróży – 3000 rubli. Ceny ryb jest na jej głowie. Najdroższe – jest Beluga. Jeden kilogram będzie kosztować 2000 rubli. Potem przychodzi jesiotra. Koszt 1 kg tego typu – 1100 rubli. Najtańszy – karp, tołpyga i amur.

Wszystkie połowy muszą być wpisane w cenę. Jeśli nalovleno ryb więcej, przy wyjeździe z bazy za to dodatkowo płacić. Papierosy i czyszczenia ryb, jeżeli są one popełnione przez członków podstawy, jest usługą płatną. W sumie będzie to kosztować 300 rubli za 1 kilogram. Na podstawie można kupić gotową kiełbasę. Ich koszt waha się od 470-2 200 rubli.

Jak dostać się do „do pozazdroszczenia”?

Country Club „do pozazdroszczenia” rybacka, która przyciąga nie tylko miłośników, ale także specjaliści, zlokalizowane w rejonie Moskwy, w miejscowości Izmailovo. Znajduje się w południowej części Moskwy. Jeżeli przed baza rybacka podróżować samochodem, trzeba wyłączyć poza obwodnicy Moskwy na około trzydzieści kilometrów. Prowadzony w ramach indeksu Bulatnikovo. To jest zachód Biryulyovo.

Po włączeniu przejść około trzystu metrów. Nie będzie skrzyżowanie z tablicy. Stamtąd skręcić w prawo. Ponadto, następnie dwa dalszego obracania w tym samym kierunku. Landmark – Trinity Temple. Tuż za nim jest staw. Droga od obwodnicy jest pół kilometra. Ale ta odległość samochodem jest napędzany przez kilka minut. Jeśli spacer, droga będzie trwać nieco dłużej.

Country Club „do pozazdroszczenia”: wędkarstwo, opinie o tym użytkowników

Baza rybacki „znakomitą” w pierwszej dziesiątce najczęściej odwiedzanych na przedmieściach. wędkarzy chwalić staw. Wiele osób woli jeździć w „do pozazdroszczenia” tylko w zimie. Oni twierdzą, że w tym okresie, łowienie ryb w stawie bardziej atrakcyjne. Istnieją również stali klienci, którzy nie uronić ani jednego sezonu zimowego.

Najczęściej rybacy zauważyć obfitość ryb i jego odmiany bogate palety. Będzie ona zaspokoić nawet najwyższe wymagania. Również smażyć w stawie jest prawie tam. Wszystkie okazy uprawiane duże, a czasem osiągnąć więcej niż pięć kilogramów. Rybacy mówią i obszar krajobrazowy. Dla osób żonatych to kolejny plus. Podczas gdy jego żona i dzieci spaceru lub zabawy, rybacy łowią ryby z przyjemnością.

Goście są zadowoleni, że połów wtedy można nie tylko domu, ale również poprosić kucharza w lokalnej restauracji. Charakterystyczną cechą podstawa – wędzarni, które mogą przetwarzać połowu. Lub kupić gotowe. W związku z altanką, latem można je ukryć przed upałem lub deszczem, a zimą – przed wiatrem i śniegiem.

Wielkość połowu jest zawsze świetna. A koszt pozwoleń szybko się zwraca. Ciało wody stale pracuje dorosłych ryb wszystkich gatunków. Niektórzy użytkownicy wolą łączyć nadrabiające grilla. Klienci mówią, zarządzanie opieką klubu, który ma siedzibę przy grillu.

korzystna oferta jest ważna dla stałych klientów. Rybacy, często u podstawy, dziesięć procent rabatu może być udzielona. Wielu odwiedzających obserwowane i akceptowalne koszty pozwoleń i połowu. I dzięki gęstości ryb w jeziorze, wędkowanie staje się możliwe o każdej porze roku i nie zależy od warunków pogodowych.