654 Shares 6782 views

Krasnojarsk Sea – sztuczny zbiornik. Ekscytujące wędkowanie w skałach rybackich

Wieloaspektowy i bogate w Krasnojarsku regionu: oprócz pięknych flory posiada własny głęboki zbiornik. Unikalne w tym sztucznie utworzony zbiornik wodny z ich ogromnych rozmiarów. Krasnojarsk Sea (zbiornik) powstała podczas budowy elektrowni wodnych na rzece. Jenisej.


Jest uważany za ogromny światowy po zbiorniku Brack. przepływ on wiele strumieni i rzek. Według oficjalnych źródeł, długości około 380 km. Ze wszystkich stron otoczony przez morze zieleni.

W rezultacie, wygląd zbiornika całkowicie zmienił hydrografię regionu: większość rzek zostały zalane i zamienione w głębokich wnękach.

Woda poszła zasobów rybackich, pastwisk, małe wyspy i urodzajne pola. Naturalnie uformowane Sea Krasnojarsk jest dominantą i chlubą regionu. Kręte zatoki i zatoczki przyciągają turystów i nieodkryte tajemnice. Staw nadaje się do nurkowania, żeglowania, pływania i wędkowania.

Ekscytujące połowów na Morzu Krasnojarsk

Ten rodzaj wypoczynku jest najbardziej popularne w tym regionie. Syberyjskich rzek w każdym czasie przyciąga obfitość ryb. Tylko tutaj zwykle ogromna ilość cennych gatunków ryb – łososia i jesiotra (jesiotr, sieja, lipień, biały łososia, omul, sieja, ere). Zbiornik mieszka karp, szczupak, okoń, leszcz, karp. Zapalonych rybaków złapać płoć Dace i karpie.

Najczęstszym typem jest uważany okoń. Niektórym udało się złapać rybę o wadze ponad 1,5 kg. Zawsze zajęty połowem, najpierw dla siebie, a potem na sprzedaż. Dziś dział terytorialny Federalna Agencja zauważa, że kwota połowów znacznie zmniejszyła się w ciągu ostatniej dekady. Wędkowanie z jesiotra jest zabronione.

Usługi nadzoru państwowe ściśle monitorować to. Ci, którzy chcą łowić nie jest zmniejszona. Miejscowi przychodzą do Krasnojarska Morza złapać tłustych Karasik. Organizuje letnie namioty na brzegu zbiornika (gdzie dozwolone), a goście, którzy przybyli z daleka, są zakwaterowani w komfortowych pensjonatach i hotelach.

Specjalna przekładnia i sprzęt można wypożyczyć na miejscu lub kupowane w sklepach. Rybacka na Morzu Krasnojarsk mogą być przeprowadzane z łodzi iz brzegu. O każdej porze roku na stawie organizuje ekscytujące rosyjskich i międzynarodowych konkursach między profesjonalistów i amatorów tego sportu.

inne rozrywki

Przyciągnąć turystów do tego niezbadanego skraju pustyni praktycznie nietknięte przez człowieka i cywilizacji technicznej (z wyłączeniem domów wypoczynkowych), zabraniając górskie archipelagu starożytnych jaskiń i czyste powietrze. Jest to popularne miejsce dla wspinaczy, którzy chcą zdobyć najwyższe wzgórze i przejść z badaczami na Syberii.

regiony południowe uwieść wędrówki i żeglugi. Pomimo licznych kompleksów hotelowych, ludzie wolą „dzika” odpoczynek w namiotach. Przejrzystość i czystość wód, bogatej i różnorodnej fauny, niewoli morzu Krasnojarska. Reszta zbiornika staje się coraz bardziej popularne co roku.

Do dyspozycji gości są ciekawą jazdę konną, wycieczki z lokalnych okolicy i sportów wodnych (nurkowanie, żeglarstwo i katamarany). Nie jest konieczne, aby przejść nad „garb” z wrażenia, bo w Rosji nadal istnieją gościnnym miastem, gdzie można doskonale odpocząć, poprawić swoje zdrowie i dobry przepływ energii.

mieszkanie

Podstawy rekreacji Krasnojarsk morze są doskonałą alternatywą do innych krajów. Na obwodzie zbiornika skupia wiele turystycznych miejsc rekreacji. Prawie wszystkie hotele i sanatoria zorganizować wycieczki łowienia szczupaków. Należą hotel „Primorye”, wybudowany w pobliżu wybrzeża. Drzwi hotelu otwarte są przez cały rok. Latem cena obejmuje bardziej zrównoważonej diety – trzy razy dziennie. Regularnie w kompleksie organizowane imprezy zapalające i tańce, ciekawe wycieczki i ryby.

"Mirage" hotel

On wita gości na imprezie. Hotel jest idealnym miejscem dla aktywnego, poznawcze, plaży i relaksujący wypoczynek. Można zatrzymać się w komfortowych pokojach. Infrastruktura jest zorganizowany według grupy wiekowej: jest tu interesujący jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na terenie budowane place zabaw, tereny rekreacyjne, wypożyczalnie sprzętu sportowego i wiele więcej.

Polecamy również zwrócić uwagę na następujące emerytur: „Pine Forest”, „latarnia”, „Zagorje”, „Las”. W pobliżu zbiornika zbudowany taniego hotelu „Valery”, „Riviera” i „Cedar”. Z jednej strony nie pasuje do wszystkich i kurorty. Jeśli chcesz, aby osobiście uczestniczyć w łowienie ryb i uzyskać prawdziwe emocje, to zapraszamy do Morza Krasnojarsku, co daje możliwość poczuć się jak zawodowy rybak.