268 Shares 5761 views

Czy zastanawiasz się, jak gotować mrożone fasolka szparagowa? To bardzo proste

Ziarna są uprawiane przez ludzi przez długi czas. Według historyków, tego warzywa ponad pięć tysięcy lat, ale jedzenie to Europejczycy stają się zaledwie dwa sto lat temu. Po pierwsze ziarna przyciągnęły uwagę jego rozkwitu. Co to takiego, i kwiatów, tego warzywa jest bardzo osobliwe i piękne, szczególnie kręcone odmiany. Eat fasola zielone strąki wymyślić Włochów. Nie czekać na dojrzałych owoców i spróbował etc. igotovit go w zielonej sposób. W rezultacie uzyskuje się bardzo dużo.

Wiele osób zastanawia się, jak gotować mrożone fasolkę. Przepisy i dużo potraw są bardzo różne. Może to być zupy, przystawki, sałatki. Początkowo trzeba gotować fasolkę. W garnku z wrzącą wodą i piwny strąków pominięte dziesięć do piętnastu minut, aż do zrobienia. Następnie gotowy produkt może być stosowany do różnych potraw. Dobre fasola będzie jako uzupełnienie do gulaszu warzywnego Ziemniaki, marchew, pomidory, rzepa, cebula, przyprawy. Przesyłając ten talerz na stole, można dodać śmietanę lub majonez.

Rosjanie nauczyli się gotować mrożone fasolkę z profesjonalistów, kucharzy z innych krajów. W Rosji przez długi czas nie używaliśmy tego warzywa. Początkowo używali suszone owoce, a następnie spróbuj zielone strąki i byli zadowoleni. Bardzo smaczne i pożywne sałatki uzyskuje się z tego warzywa. Aby dowiedzieć się, jak gotować mrożone fasolkę, jesteśmy powiedział, idziemy do sałatki. Na to potrzeba kilka gotowane ziemniaki, cebula, rzepa, grzyby (w puszkach jest to możliwe). Ziemniaków pokrojonych w kostkę, zielona fasola – pierścionki, cebule posiekać i grzyby. Wszystko leży w salaterce, wlać oliwę, dodać starty ser na wierzchu i umieścić na kilka minut w kuchence mikrofalowej. Ciepła sałatka gotowa.

Wiele osób zastanawia się , jak gotować fasolkę do przybrania. W taki sam sposób, jak gotować fasolki szparagowej zamrożone, to rzucać w gorącej osolonej wody i gotować przez dziesięć do piętnastu minut. Ta fasola jest bardzo dobrze nadaje się do makaronu. Do tego dania, konieczne jest, aby gotować makaron durum. Opłukać, dodać fasolkę (pokroić w nim trochę lepiej). W rondlu umieścić masło m ASO i smażyć makaron. Następnie dodać fasolę, cebulę, drobno posiekane i smażone na patelni. Dobrze wymieszać i umieścić na talerzu. Top z tartym serem i udekorować gałązkami koperku i pietruszki.

Wiesz już, jak gotować mrożone fasolkę. Teraz proponujemy gotować z niej zupę. W gorącej wodzie położyć pokrojone pieczarki (najlepsze grzyby), zielona fasola, lekko tosty, drobno posiekaną cebulę, gotować przez piętnaście lub dwadzieścia minut na małym ogniu. W kuchence mikrofalowej do gotowania tosty z kijem. W misce umieścić zupa fasolowa i grzyby, dodać śmietanę, tosty i posypać ziołami. Również w zupie, można dodać jęczmienia lub gryki. Zupa będzie bardziej wysokokaloryczne i pożywne. Wszyscy życzymy smacznego!