529 Shares 5280 views

Rozwój turystyki w Rosji

Taki ogromny i piękny kraj jak Rosja, który ma na swoim terytorium gór, parków, gejzery, wulkany po prostu należy zwrócić uwagę na rozwój turystyki. Po tym wszystkim, nie mogą być ustawione jako aktywny wypoczynek z wspinaczki po górach, spędzając noc w namiotach, narty, skutery śnieżne, a pasywny, na przykład, reszta w różnych uzdrowisk, położone zarówno na morzu, jeziorach, rzekach, lasów z czystym powietrzem. Duże zainteresowanie wśród potencjalnych turystów, a także powodować morskich i rzecznych rejsy na czarnym i Morzu Bałtyckim, Wołgi, Neva, w Zatoce Fińskiej, Jezioro Bajkał.


Oprócz komunikacji z naturą i turystów zainteresowanych historią Rosji, cieszyć się odwiedzając miejsca dawnej świetności, królewskich i szlacheckich rezydencji, muzeów, gdzie można spojrzeć na antyki.

Wielu Rosjan i obywateli krajów sąsiadujących podróżować do miast tzw „Golden Ring” Rosji, która obejmuje takie ładne miasto jako Siergijew Posad, Kostroma, Jarosławiu, Suzdal, Vladimir. Jeśli poruszamy się z jednego miasta do drugiego, to symboliczny krąg na mapie, nazwany „złoto”.

Rozwój turystyki dzieje się na południu. Zatem, wielu Rosjan odmówić stała się już tradycyjny wakacje w Turcji i Egipcie na rzecz Krasnodarskim ośrodków. A reszta z małymi dziećmi może być w sanatoriach na Azowskiego Morza.

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego poziomu usług w naszych pensjonatach i hotelach jest słaba, ale rozwój turystyki w Rosji idzie w zawrotnym tempie, a ponieważ można, w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych, aby wybrać dowolny rodzaj wypoczynku, z budżetu do elitarnej VIP -tour do różnych ciekawych miejsc, tak ogromny kraj jak Rosja.

Jednym z najbardziej popularnych na świecie rodzajów turystyki jest wakacje w górach i na nartach. Niestety w tej chwili na terytorium Rosji nie ma wielu dobrze wyposażone stoki narciarskie, ale nadal niektóre ośrodki organizowane są lepsze niż w Europie. Mówimy w Soczi „Krasnaja Polana”. Dzięki kompaktowym układzie można nie tylko cieszyć się dużo zainwestował w stoków narciarskich, ale także zaczerpnąć świeżego powietrza, jak również podświetlić dzień lub dwa i pojechać na wycieczkę do pobliskich miast takich jak Soczi, Gelendzhik.

Miłośnicy rekreacji na pustyni musi połów wycieczkę największego programu w świecie Baikal Lake, rafting na rzekach górskich na tratwach, kajak lub łódkę, a wizyta w malowniczej Dolinie gejzery na Kamczatce.

Rozwój turystyki w Rosji jest bezpośrednio związany ze wzrostem ogólnego dobrobytu ludzi, poprawa jakości dróg lokalnych i państwowych, jak również wprowadzenie specjalnych programów opracowanych przez rząd i odpowiednie ministerstwo.

Przez dziesięciolecia popularnych i turystyki dziecięcej. Jednocześnie studenci, głównie podczas wakacji, przejdź do obozów letnich, gdzie nie tylko dobrego wypoczynku, poznać nowych przyjaciół, ale także poprawić ich zdrowie. Więc na terytorium Federacji Rosyjskiej ma obóz letni jako ogólnej orientacji i specjalistycznej, które traktują dzieci z układu oddechowego, pokarmowego, układu mięśniowo-szkieletowego.

Zrelaksować i poprawić swoje zdrowie w tym samym czasie może również dorosłych. W związku z tym rozwój turystycznej w leczeniu i profilaktyce różnych chorób przewlekłych dostarczany również na wystarczająco wysokim poziomie. W każdym z ośrodków posiada własne zaplecze medyczne, personel wykwalifikowany personel medyczny. Tutaj nie tylko podlechat, ale również doradzić, w jaki sposób zachowywać się w przyszłości do obaw zdrowotnych Ci w jak najmniejszym stopniu.

Tak więc, jak widać, odpocząć od domu i pracy problemów, a jednocześnie poprawić swój stan zdrowia, nie może przejść poza granicami kraju.