173 Shares 8833 views

Dlatego marzę o kurczaka? Goście i zyski!

Aby poznać znaczenie symbolu snów, trzeba zajrzeć do książki snu. Dlaczego sen z kur, na przykład? Na szczęście, dziś w naszych badań możemy kierować się poglądami autorów nie jeden, ale kilka źródeł interpretacji. Sny widzimy prawie co noc, a wielu z nich są bardzo przydatne informacje.

Dowiedz się, jak interpretować sny

Trzeba tylko nauczyć się interpretować te znaki są nie tylko sennych książek, ale również słuchać swojego serca – swoją wewnętrzną zasadę duchową. Tak, jak już wybrany symbol na badania, dowiesz się, co sen surowego kurczaka. Jako tuszy drobiu, jak również jako surowe mięso nie są dobrymi oznaczeń. Szczególnie niepokojące, że znaków dla przedsiębiorców i biznesmenów.

Być może nie powinno odłożone „na czas nieokreślony” sprawa, wykazują niewielkie. W rzeczywistości, taka decyzja jest obarczona bardzo nieprzyjemnych konsekwencji. Lepiej jest niezwłocznego zakończenia wspomnianego projektu.

Surowe mięso z kurczaka z krwią śnie nie może być dobre

Dlaczego sen kur, w surowe mięso ptaków, których krew jest widoczna? Ten sen nie jest również dobre. Symbol zwiastuje niepokój i choroby. Surowego kurczaka można „mówić” o tym, że spędzasz zbyt dużo pieniędzy, a także możliwość rabunku. W każdym razie, opieka nie będzie cię zranić. Jednak ta postać nie jest dobrej jakości, szczególnie jeśli mieszkasz we śnie ptaka.

Sen Interpretacja Hasse obiecuje szczęście, ale z pewnymi zastrzeżeniami

Na przykład, co śni kurczaka, który kupujesz? Patrząc w interpretacji Hasse śnie widzimy, że wspomniany symbol of Dreams zapowiada szczęśliwe życie. A jeśli sen ptaka składa jaja, to w rzeczywistości będzie się dobrze z przodu miłości. Mówi także, że spożywanie mięsa z kurczaka we śnie może być bezpiecznie. Oznacza to, że dbasz o swoje zdrowie.

Dlatego marzę o kurczaka, jeśli w tym samym czasie je usłyszeć clucking? Prawdopodobnie czeka na drogę. Gdzieś pójść, gdzieś – źródło nie określił. Kura z kurcząt rozgłasza, że należy utworzyć rodzinę. Bądź ostrożny, jeśli drób w swoim śnie prześladuje kogucik. Może to oznaczać, perfidię twoich bliskich przyjaciół.

Kobieta jest w stanie „dziobać” śniącego

Sen Interpretacja Meneghetti transmisje że sen może ostrzegać użytkownika o nieprzyjemnym kobiety. Ta osoba jest w stanie „dziobać” ty i „obgadit” Twoje dobre imię. Ona „niesie takie jaja”, które są inne niż nieprzyjemnym zaskoczeniem nie jest tzw. Jeśli środowisko ma pewną pasują do tego opisu, a następnie starają się trzymać z dala od tej kobiety. Lepiej zerwać wszelkie stosunki z nią!

Przyjemne gry domowe, mnożenie w rodzinie

Na pytanie, co sen z kurczaka, autorzy książki sen Ogólne dać jednoznacznej odpowiedzi. Twoja rodzina będzie rosnąć, tak długo, jak masz dobry czas między ich domu. Marzą Interpretacja Tsvetkov współpracownicy badali symbol marzeń z gośćmi, zwłaszcza jeśli ptaki domowe marzyć w dużych ilościach. Dlaczego sen z kurczaka dziobania ziarna? Ten symbol jest to pewny znak pomnożenia swoich zasobów materialnych. To i my chcesz!