758 Shares 3803 views

Kompatybilność zodiaku: góra 15 par

Są pewne rzeczy, które pomogą Ci zrozumieć kogoś lepszego, ulubione jedzenie, ulubione filmy, opowieści z dzieciństwa, i tak dalej. Ale informacje o swoim astrologicznych zgodności jest znacznie głębiej niż którykolwiek z tych rzeczy. W rzeczywistości, można dowiedzieć się, w jaki sposób dopasować do konkretnej osoby, jeśli wiesz, datę jego urodzenia. Po zapoznaniu się z poniższymi informacjami, będzie łatwiej zdecydować, czy przyszłość związku, czy nie.

Libra i Leo

Przedstawiciele tych znaków kochać się wzajemnie uzupełniać, konieczne jest rozmówcy. Oboje kochają spotkań towarzyskich, a także romantyczną miłość i uzupełniają się wzajemnie pod względem intymnych. Oboje czują się swobodnie w tych aspektach, nie boją się pokazać uczucia. Leo wymaga uwagi, a waga będzie zawsze szczęśliwy i schlebiać ego.

Baran i Wodnik

Taki tandem nigdy nie jest nudne razem! Relacje te będą wspaniałe i pełne przygód! Kochają siebie, ale także kochają wolność. Te dwa może być kilka i wzajemny podziw bardzo oszczędny tylko Paliwa relacji.

Baran i Rak

Baran odważny i zaciekle niezależny, jest pewny siebie i inteligentny, ma głowę na karku. Rak przyciągnie taką moc, że będzie szczęśliwy do odbierania połączeń, jak również pomoc Baran pokazać wszystkie swoje pozytywne cechy. Baran Rak może nauczyć jak się usamodzielnić.

Ryby i Baran

Te dwa dobrze dopasowane do siebie, ponieważ oba romantykami w sercu, która przeprowadzi prawdziwą miłość przez lata. Te uczucia będą zachęcać ich, by stać się lepszym. Ryby są bardziej wrażliwe, ich niezawodność pomogą im przejść długą drogę w związku. Baran – przedsiębiorczy liderem, ale nie zawaha się podążać za rybę. Będzie on również pełnić rolę opiekuna.

Byk i Rak

Przedstawiciele tych oznak wzajemnego zrozumienia ze sobą. Rak jest wierny i czuły, że ma silne wsparcie emocjonalne. Obaj cenionych domu i rodziny stabilność, ale też nigdy nie porzucić relaks w dobrym towarzystwie. Ponadto, nie ma sobie równych smakosze! W końcu, wiszące w kuchni – to jest klucz do zrozumienia.

Byk i Koziorożec

Te dwa szanowane i kochane siebie, mają zrozumienie niemal telepatyczne. Byk będzie podziwiać partnera etyka pracy, silne ambicje i charakter radosny, podczas gdy Koziorożec doceni cudzego dźwięku pomysł. Na szczęście, te znaki są praktyczne, by tak rzec, na tej samej fali, mają ze sobą wiele wspólnego.

Strzelec i Baran

Strzelec – mistrz przygody, kocham moją wolność, zawsze po wołanie serca. Baran – to również osoba, która nie może żyć bez przygód i zabawy komunikacji, tak, że dwa spocznie wszędzie razem i nigdy nie znudzi się, że nie. również nie są inicjatorami konfliktów, stosunki te są pełne radości, nie mają miejsca dla dramatu!

Rak i Ryby

Te oznaki naturalnego związku duchowego. Ryby łatwo zapewnić harmonię, para nawzajem zrozumieć intuicyjnie. Oboje są głęboko sentymentalny i czuły, dobrze wychowane i cichy. A ponieważ w tych aspektach niezbędności numer 1 – to miłość i pokój są prawdopodobnie para razem przez długi czas!

Lew i Strzelec

Oboje są optymistyczne i hojny, są one również bardzo uwielbiają się bawić! Oba są nieco impulsywny, ale wyklucza się zdrowym rozsądkiem w związku? Leo może być trochę uparty, ale jego partner pomoże znaleźć rozwiązania, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Strzelec będzie miłość aż do końca, a Leo jest pochlebia, że docenia brak gorliwości ze strony Strzelca.

Panna i Koziorożec

Panna rozważny, spokojny, wrażliwy, ale stara się ukryć go w każdy możliwy sposób. Jest bardzo trudno dostać klucz od jej serca, ale wydaje się, aby odblokować kod. Raz nauczywszy go, znajdziesz go właścicielem na zawsze. Koziorożec Panna wyciągnąć swoje „skorupy”, że nie boi się jej tajemniczej natury. Po Panna otwiera, Koziorożec zacznie przyciągać do niego jeszcze bardziej.

Leo i Gemini

Ten wesoły duet miłość przygoda! Leo docenia lojalność, wystarczająco silne i zdecydowane partnerki, podczas gdy bliźnięta są mili i koncentruje się na jak zrobić inni czują się kochane. Cenią sobie praktyczność Leo, uważają, że jest atrakcyjna.

Wodnik i Bliźnięta

Te dwie postacie będą iść przez życie razem, aby pokonać wzloty i upadki. Bliźnięta uwielbiają fantazji i twórcze Wodnik jest ich pełno! Oba są oznaką ich niezależności, więc rozumiemy potrzeby nawzajem, i nikt nie będzie trzymać. Gemini zachować wigor w związku, a Aquarius – spokój.

Skorpion i Lew

Może to być coś w rodzaju napięć. Skorpion może być zazdrosny i zachęcające, z ostrym językiem. Ale Leo będzie karmić tej pasji, pragniemy ją z całego serca. Oboje są bardzo lojalni, ale również bardzo zdeterminowany, więc jeśli będziesz w stanie pracować na ich związek, fajerwerki będzie więcej niż wybuchowy.

Bliźnięta i Waga

Znaki te można powiedzieć, intelektualnie, ale nadal są one bardzo lubi seks. Relacja będzie zdrowy i silny z tych objawów. Obaj docenić piękno (Libra – w sztuce, Gemini – idee). Waga, ceniących harmonię większość z nas, nie będzie zachęcać do miłości Gemini do sporów, będą tworzyć spokój.

Rak i Ryby

Oba znaki należą do żywiołu wody, co czyni je niezwykle kompatybilne. Ryby kochać harmonijny związek, a gdy są one podłączone do raka, który jest intuicyjny i wykształceni, ich związek staje się niezniszczalny. Obaj podążać za głosem serca, dlatego, aby zrozumieć siebie bez słowa.