479 Shares 2167 views

Przedszkole 586 (Ekaterinburg): opinie i opis

Nowa grupa, wiersze, znajomi i bajki … Po raz pierwszy bez matki, łez i złamanych kolan, radość uczenia się związać sznurowadła i czerpać kwiaty – to wszystko jest przedszkolem. Który rodzic nie pamięta, z jakim lękiem to wydarzenie jest połączone, pierwsza podróż do przedszkola? Czy będzie jadł tam, nie boli go, a jeśli on krzyczy? Ale tydzień później twoje cenne dziecko już skacze do grupy, do nowych przyjaciół. Oznacza to, że adaptacja zakończyła się sukcesem. Dziś chcemy powiedzieć o przedszkolu 586 (Jekaterynburg). Uwagi rodziców wskazują, że jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych placówek przedszkolnych w mieście. Porozmawiajmy z Tobą, jakie są jej mocne strony.


Pierwszy znajomy

W 1993 roku w Jekaterynburgu powstała przedszkole 586. Opinie rodziców podkreślają, że nawet dzisiaj utrzymuje się je w idealnym stanie, jakby rozpoczął się wczoraj. Plac zabaw świeci świeżą farbą, budynek jest w idealnym stanie, naprawa odbywa się regularnie w grupach. Często rodzice, którzy przynoszą tutaj swoje dzieci po raz pierwszy: "Czy otworzyłaś się dopiero w tym roku? Czy nauczyciele są wystarczająco dużo?". Trzeba ich uspokoić, że podczas ich pracy zgromadzono ogromną ilość wiedzy na temat kompleksowego rozwoju dzieci.

Informacje ogólne

Od momentu powstania i do chwili obecnej językiem nauczania jest język rosyjski. Przedszkole 586 w Jekaterynburgu, o które bardzo dobre recenzje, rocznie odbywa się pod skrzydłami 332 uczniów. Maksymalny nakład pracy nauczycieli nie przekracza 15 osób, jest to optymalna liczba dla niego, aby mieć czas na oszczędzanie każdego dziecka indywidualnie.

Szczególną uwagę poświęca się młodszym grupom. Na ile skuteczna adaptacja będzie polegać, socjalizacja w społeczeństwie zależy. Niemożliwe jest całkowite zignorowanie odpowiedzialności rodziców, ale instytucje przedszkolne napotykają bardzo ważne zadania. Dlatego koncentruje się na osobowości dziecka, a nie na badaniu alfabetu lub innych drugorzędnych rzeczy. Koncepcja ta jest realizowana przez przedszkole 586 w Jekaterynburgu. Świadectwa nauczycieli mówią, że jest to słuszne i w pełni uzasadnione, ponieważ poprzez obciążenie dziecka wiedzą zwiększamy jedynie poziom niepokoju, zwłaszcza gdy zaczynają robić niekończące się sekcje i porównywać je z innymi.

Maksymalna ilość edukacji w tych ścianach wynosi 10 minut dziennie w grupach młodzieżowych i średnich. Jedynie w starszych i przygotowawczych kategoriach wiekowych 40 i 90 minut dziennie są przeznaczone na studia. Reszta wychowawców czasu poświęca zabawy, czytanie i kreatywność.

Ogród typu połączonego, co to znaczy

Ten termin często można usłyszeć podczas rozmowy o przedszkolu 586 "Wyspa dzieciństwa". G. Ekaterinburg jest nowoczesną i zaawansowaną metropolią, szeroko wdraża nowe technologie w dziedzinie edukacji, co daje dobre wyniki. W niektórych grupach uczestniczą zarówno zwykłe dzieci, jak i niemowlęta z niepełnosprawnością w rozwoju fizycznym i umysłowym. Jest to bardzo dobry trend, ponieważ pozwala dzieciom w bardzo młodym wieku zrozumieć, że inne są nie dobre lub złe. Takie wychowanie naucza prawidłowego spojrzenia na świat i ludzkość. Znajduje się "Wyspa dzieciństwa" na: Krestinsky Street, 51 / A.

Ogólne grupy rozwojowe

Stanowią główną liczbę tych, którzy uczęszczają do przedszkola w 586 Jekaterynburgu. Opinie rodziców podkreślają, że rzeczywiście powstała prawdziwa planeta dziecięca, proces wychowania i edukacji odbywa się tak starannie. Nawet ci, którzy po raz pierwszy bardzo się martwili o swoje dzieci, szybko zdają sobie sprawę, że tutaj jest o wiele bardziej interesujące niż w domu. Dzieci edukacji powszechnej przechodzą przez cztery lata, szybko rosnące od pierwszego juniora do grupy przygotowawczej. Absolwenci tego ogrodu najprawdopodobniej wejdą do liceum i najlepszych szkół w mieście, mówiących o skutecznym treningu w murach.

Grupy korekt

Nic dziwnego, że ten ogród jest znany pod inną nazwą, a mianowicie jako środek rozwoju. Przedszkole 586 w Jekaterynburgu, opinie, które rok po roku pozostają atrakcyjne, specjalizuje się w korygowaniu rozwoju mowy. W tym celu ustanowiono kilka specjalnych grup. Należy zauważyć, że w życiu codziennym dzieci nie są dzielone, osobno mają tylko szkolenia, zgodnie z zeznania. Oto więc następujące grupy:

 • Dla dzieci z niedorozwinięciem fonetycznego systemu mowy.
 • . W ramach programu korekcyjnego kształcenia i szkolenia dla dzieci z OHP .
 • Correctional edukacja dzieci z pięciu lat z ogólnymi zaburzeniami mowy.
 • Przygotowanie do szkoły z OUN.

Pracownicy

Ten ogród jest wystawą w mieście. Pracują tu najbardziej doświadczeni pedagodzy i terapeuci mowy, psychologowie i lekarze. Możesz mieć pewność, że dziecko jest w bezpiecznych rękach, pod stałą kontrolą. Ponadto całe terytorium podlega nadzorowi wideo i jest strzeżony przez pracowników Rady Bezpieczeństwa. Prawdopodobieństwo, że inni przybędą do niej, a zwłaszcza spróbują zabrać dziecko, zostaje zmniejszona do zera. Nawet krewni nie będą mogli odwiedzić dziecka bez pisemnej zgody i wcześniejszego uzgodnienia.

Nie tylko rodzice i ich dzieci rozważają najlepsze w przedszkolu 586 w Jekaterynburgu. Opinie pracowników podkreślają, że mieli również szczęście, że pracują z takim kompetentnym kierownictwem, w murach wspaniałej instytucji przedszkolnej. Nieskończona miłość do swojej pracy, stale uczą się i doskonalą, aby przekazywać dzieciom wiedzę.

Usługi gastronomiczne

Wszechstronny i harmonijny rozwój osobowości jest celem, którego dążą nauczyciele pracujący w tych murach. Dlatego najlepszym miastem jest nadal przedszkole 586 "Wyspa dzieciństwa" (MDOU). Opinie rodziców podkreślają podejście do fizycznego przygotowywania i żywienia dzieci w wieku przedszkolnym. Jakość gotowania jest ściśle kontrolowana, w tym przez komitet macierzysty. Wszystkie opinie podkreślają, że prawdziwi profesjonaliści pracują tutaj. , и сделать любое блюдо вкусным и красивым. To niesamowite, jak można gotować dla tak wielu facetów , i dać jakiekolwiek potrawy smaczne i piękne. Każdego dnia dzieci mają pięć posiłków dziennie z sokiem i świeżymi owocami.

Blok zdrowia i wychowania fizycznego

Jest to kolejny ważny punkt, który jest przedmiotem szczególnej uwagi. Dla dzieci od trzech lat opracowano specjalny program wellness, który pozwala dzieciom rozwijać silne i zwinne, mniej chore:

 • Praktyczne spacery po stoczni boso, na specjalnych trasach.
 • Fizjoterapia i jonizacja powietrza.
 • Korekta gimnastyczna.
 • Ćwiczenia rano.
 • Przenoszenie gier.
 • Trening fizyczny.
 • Święta sportowe.
 • Hartowanie.
 • Kwarc.
 • Masaże.

To wszystko stwarza ogromny nacisk na pracowników służby zdrowia i wychowawców ogrodów, ale wiedzą dobrze, jak ważna jest ich praca. W związku z tym żaden chód ani procedura zostaną anulowane bez ważnego powodu.

Zamiast podsumować

Ten ogród jest miejscem, w którym spełniane są marzenia dzieci. Przyjeżdżając tu bezradnie okruchy, pozostawiają przyszłych uczniów, rozsądnych i wykształconych. Jest to "Wyspa dzieciństwa", która jest wyborem wielu rodziców, ponieważ tutaj jest gotowa poświęcić czas na każde dziecko, rozwijać swoje indywidualne umiejętności, uczyć umiejętności komunikacyjnych i pokazać przykład prawdziwej przyjaźni. Ogród znajduje się w pobliżu stacji. M. "Botaniczny". в восхищение, достоин доверия. Przedszkole 586 w Jekaterynburgu, którego recenzje podziwiane, godne zaufania.

Wielkie trudności są zawsze doświadczane przez rodziców dzieci, które są w tyle w rozwoju. Są najmniej chronieni, ponieważ w przeciwieństwie do rówieśników nie potrafią nawet powiedzieć, co dzieje się w ogrodzie w ciągu dnia. Tutaj wszystkie warunki są stworzone dla rodziców i dzieci, aby czuli się swobodnie. родителям потихоньку следить за воспитательным процессом, не вмешиваясь в него. Małe grupy pozwoli dzieciom na szybsze dostosowanie, a system nadzoru wideo umożliwia rodzicom powolne monitorowanie procesu edukacji bez ingerencji w jego treść. Może to być ważne na pierwszym etapie, gdy nie tylko przedszkolak, ale także dorosły przystosowany jest do przejścia na DOW.