351 Shares 1458 views

Zarządzanie Time For Mom souped: Radio-Assist Wszystkie osiągających

Pojawienie się dziecka w domu – to wielki test dla wszystkich jego mieszkańców. A jeśli interwencja taty jest w dużej mierze ograniczone do przyjaznej „Ary”, dobrze, w skrajnych przypadkach, pomoc w kąpieli, a potem na ramionach mojej matki spoczywa niemal cały ciężar odpowiedzialności. Paradoks, ale trudne dla tych kobiet, które są z natury pracowity i ekonomicznie. Po tym wszystkim, że nauczyłem się, że wszystkie z nich są zawsze w porządku. Teraz utrzymać go na tym samym poziomie jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces i eleganckie kolacje, też, czas nie będzie gotować. To wychodzi na pierwszy plan troski o okruchy. I chociaż obecność lub nianie nianie często pomaga się, nadal czuje się jak ten czas leci nieubłaganie. Jest zarządzanie czasem dla nowo matek, aby pomóc im nadążyć za wszystkim, co jest planowane, a nie zbyt nerwowy i przepracowany.


Przede wszystkim, trzeba mieć komputer do rejestrowania wszystkich przypadków, które są zaplanowane na dany dzień. Nie należy traktować tej rady ze sceptycyzmem. Może po prostu spróbować? Najlepszym rozwiązaniem – podzielić papier w trzech kolumnach. Pierwszy będzie tylko najważniejsze rzeczy do zrobienia: spacerowe, sprzątanie, gotowanie, chodzenie do lekarza. W drugiej kolumnie powinny przynieść ważne rzeczy, jeśli naprawdę odkładać na jutro: zakup produktów, które kończą, przechodząc do gości. Trzecia część – nie ma większego znaczenia: zasłony umyć, iść do pralni chemicznej. Ten podział pracy pomogą Ci utrzymać się robić rzeczy, w zależności od ich wagi. Ale nie zbyt dużo od siebie chce przemęczać cię do niczego.

Drugie zalecenie – opłaty lenistwo. Wiele matek zdają sobie sprawę, że nic nie będzie miał czasu, tylko z powodu swojej miłości do sieci społecznych lub telewizora. Jeśli naprawdę chcesz, aby utrzymać porządek w domu, dzień 24 godzin – więcej niż wystarczające dla dobrego wyniku, nawet raz w lewo.

Istnieje kilka sztuczek, których znajomość pomoże kobietom uporać się z pracy domowej szybciej. Po pierwsze, nie jest konieczne, aby gotować codziennie. Należy to zrobić raz na kilka dni. Kluczem do sukcesu w tym przypadku – dobra lodówka. Po drugie, nie trzeba wygładzania gór prania. Czy uważasz, że zabija zarazki? Wcale nie, po prostu dać jej estetyczny. Naukowcy już dawno udowodnili, że. Teraz można kupić pralkę, która ma otglazhivaniya funkcyjny. Czasami lepiej jest dać pewną kwotę pieniędzy, aby uratować swoją siłę i zdrowie.

Po trzecie, są one coraz bardziej popularne zakupu w sklepach internetowych. Tak więc, młoda matka może wrócić do domu niczego nowego suwaki na okruchy, elektroniczne nianie, a nawet produktów.

Jeśli dziecko przez okres sześciu miesięcy, a ty nadal gotować wodę do kąpieli, po czym natychmiast przestać to robić. Lekarze mogą zrobić to od dwóch tygodni okruchów wiekowych. Wystarczy dodać wody wywar z rumianku lub roztworu manganu.

Oczywiście, warto pomyśleć o możliwości zakupu różnych przydatnych narzędzi: huśtawki, nosidełka, elektroniczne nianie rozwija maty, kojców, chodziki i inne.

Nigdy nie wstydź się prosić o pomoc krewnych lub męża. Po tym wszystkim, nie prasować, ty – nie robot, który może być skręcone wokół zegara domu (często pipsqueak nie spać w nocy). Należy pamiętać o siebie i poświęcić czas do prawidłowego odpoczynku.