629 Shares 8796 views

Jak połączyć kwiaty bratek oczy szydełka: program

W praktyce wielu tkaczy często powstaje konieczność produkcji kwiatów. Są one wykorzystywane do dekorowania różnych przedmiotów i rzeczy, jak kapelusze, trzewiki dziecięce up zasłony do kuchni.

Specjalne miejsce na liście kolorów, które mogą być wykonane z przędzy, wziąć hak bratków. Schematy ich realizacji zostaną zaproponowane w tym artykule.

Funkcja Kolor Knitting

Specyficzna struktura tych motywy kwiatowe nie zapewnia tak dużej liczbie, takich jak płatki róży. Dziane bratek składa się z wszystkich pięciu elementów, ale ciekawy układ i kolorystyka sprawia, że te małe kwiaty w ulubionym dekoracji wielu mistrzów.

Nawet z małym doświadczeniem, można dowiedzieć się, w jaki sposób producenci i dostać hak pełne bratków. Schematy dziewiarskich dwóch wariantach kolorystycznych wprowadzane. Oba warianty oferują zorganizować dwie warstwy płatków. Na ziemi znajdują się małe elementy, natomiast druga – większa.

Produkcja gęsty kwiat

Pomijając fakt, że kwiat napięty, mamy na myśli, że jego środkowa, jest pełna. Oznacza to, że w końcu okaże stałych kwiaty szydełka (bratki). Schematy ilustrujące sposób działania są poniżej.

Procedura:

 1. Taka dzianina kwiat zacząć od środka, z zestawu sześciu ściegów (VP) i izolację pierścienia.
 2. Następnie każdy płatek dzianiny oddzielnie od pozostałych, ale wątek nie łamie warto. Pierwsza seria płatków składa się z dwóch lub trzech kolumn, nie podskórnie (sc). Różnica w wysokości RLS określa szerokość płatka. W dzikich kwiatów mniej niż idealnym kształcie, więc można sobie pozwolić na wolności i nie stosować się do rygorystycznych standardów. Przejście z jednego elementu końcowego do górnej części drugiego może następować łączący kolumny lub podskórnie.
 3. Drugi wiersz płatków rozpoczyna się dwie pętle do podnoszenia, a następnie włączyć do materiału i nowo związane kolumny RLS provyazyvayut z SC (CCH) i dwa SC (C2H) programu.
 4. Trzeci rząd zakończy produkcję płatka. Obejmuje C2H, -CCH polustolbiki (PLC) oraz pętle powietrza. Ich kombinacja pozwala na stworzenie zaokrąglonej krawędzi.
 5. Drugiej warstwy płatków skojarzyć łańcucha 4 VI. Jej początek i koniec są po złej stronie pierwszej warstwy.
 6. Duże płatki dziania, gwintowania C2H pod tym łuku. Jest to bardzo podobne do poprzedniej produkcji warstwy płatków.

delikatny kwiat

Jest też drugi sposób, zgodnie z którym na drutach szydełku bratek (obwody i krok zdjęcia są poniżej).

Rezultatem jest bardziej luźne i delikatny kwiat.

Ale jego zaletą jest łatwość produkcji:

 1. Pierwsze kroki – pierścień sześciu PW.
 2. Do dziania pierwszej warstwy płatków musi spełniać trzy z sześciu łuków VI, z których każdy jest połączony sekwencyjnie do początkowego pierścienia.
 3. Ponadto wszystkie płatki są dziane jeden rząd. Działanie jednego elementu: sc PLC 5SSN PLC, SC. Wszystkie pozostałe płaty wykonać podobnie.
 4. Gwint w innym kolorze jest zamocowany do wstępnego pierścienia od wewnątrz, to jest, na pierwszej warstwie.
 5. Dzianina łańcuch sześciu PW, zamknięte w tej samej komórce.
 6. Stosując 3 VI są przenoszone do następnego ogniwa pierwotnego zakresu i jest także dzianiny łuk 6 VI.
 7. Nachylenie drugiej warstwy składają się z tego samego zestawu prętów jak pierwsze elementy.

wykończenie krawędzi

Gotowy kwiat może związać „krok rachim”. To daje pewne nierówne płatki, które przyczynią się do ich podobieństwa z prawdziwymi kwiatami.

taśmy może być także jedno SC rzędzie, przy czym te płatki są ciągnięte i lekko skręcone w środku.

Objętość żółty środek nałożony w środku kwiat, gdy jest całkowicie gotowy.

dystrybucja kolorów dziewiarskich bratków

Najlepszym rozwiązaniem dla zgodności z niezawodności produktów staje się stosowanie kolorów, jak blisko do naturalnych kolorów bratek.

Dlatego dzianiny bratki szydełka (diagramy nie pokazują) kilka rodzajów przędzy. Midway lepiej zrobić ciemniejszy niż reszta elementów. kolor nici mogą być zmieniane zgodnie z planowanym rozkładzie kolorów lub korzystać z innych technik.

Dobrym sposobem osiągnięcia płynnego przejścia koloru staje się wykorzystanie przędzy melanż. Zazwyczaj taka przędza barwiona w różnych odcieniach tego samego koloru, który jest idealny do tie haka bratki (można użyć dowolnego schematu).

Bliski, można podać inny kolor lub odcień, kilka szwów przez inny wątek.

Tak więc widzimy, że do produkcji ozdób kwiatowych przydać tej umiejętności, jak szydełka. Bratek (schematy i opis może wybrać dowolny) dobrze wyglądać w połączeniu z dzianiny zielonych liści. Zazwyczaj są one umieszczone w kolejności losowej bez przestrzegania symetrii.