168 Shares 8998 views

Naucz się Knit: Jak wybrać zawiasy na szprychy

Decydując się zrobić tego typu robótek, jak dziania na igłach, pierwszym krokiem będzie musiał opanować kompleks nauka wykonywania krawędzi składu dokumentów. I w tym badaniu w opisie szczegółów, mówi nam, jak zdobyć pętli. Okazuje się, że aby zacząć drutach skarpetki lub sweter może być nawet podniesienie haka pętli. A jeśli jest to poręczne narzędzie dla Ciebie, a następnie połączony drogą powietrzną i nosi łańcuch każdego z jej powiązań z igłą, otrzymasz gotowy krawędzi składu dokumentów. Pozostaje tylko kontynuować pracę, postępując zgodnie z opisem i rysowania.

Ale najczęściej jest metoda zwana „długo gospodarzem.” Używając go, można uzyskać piękny, starannie wykonany pierwszy wiersz, który jest na tyle elastyczny, ale to nie jest podatna na rozciąganie i chronić produkt przed deformacją. Dla tych, którzy wciąż uczą dziania, doświadczeni mistrzowie polecić trenować w jaki sposób uzyskać pętli, zwracając szczególną uwagę na sile naciągu przędzy. Po Twardość (miękkości), gęstość (wolny) wykonuje krawędź składu tekstów określa wygląd gotowego produktu, a także łatwość jego codziennego zużycia. Podczas treningu, to jest w stanie wykonać niezbędne prace z pojedynczym igłą, ale w przyszłości, można przeprowadzić szereg pętli, składane dwie szprychy razem.

Tak więc, rozpoczęcie zbiór pętli na igłach dziewiarskich, z tym, że środek na wymaganą ilość wolnej nici z cewki pierwotnej. Długość „ogona”, oblicza się jak następuje: do każdej pętli, trzeba będzie od 1 do 2,5 cm (w zależności od grubości przędzy i igły) oraz zwolnić końcówkę, co umożliwia wybrania ostatniego pętli wygodne, dodać kolejne 15-20 cm.

Ułożyć przędzy wokół kciuka i palca wskazującego lewej dłoni, przytrzymaj oba końce w dłoni. Free „ogon” wikła kciuk i prowadzi do plączą – indeks. Hak nitkę igły pomiędzy kciukiem i palcem wskazującym (rysunek 1).

Pociągnięcie jej igłę Slip pod przędzą na kciuk (Figura 2).

Następnie zaczepić łańcuch przed palcem wskazującym (rysunek 3) i wyciągnąć ją przez pętlę na kciuk (rysunek 4).

Pociągając za pętlę na kciuk. Rozładować i umieścić go na gwint (rysunek 5). Upewnij się, że 2 pętle, wynikające z przeprowadzonych manipulacje w tej chwili nie schodzą ze szprychami.

Figury 6-10 ilustruje, w jaki zysk pętli dodatkowo do wymaganej wysokości.

Jeśli opcja ta jest początkiem zestawu pętli będzie wydawać się trudne i skomplikowane, wtedy podamy poniżej opisem i ilustracją jak zdobyć metodę pętli „zakończył pierwszą pętlę”:

dominująca „wolny koniec” gwint owinąć raz wokół kołków (Figura 11);

wyjąć z rąk uzyskanej pętli (fig. 12);

pry centralny gwint w igle, pociągnąć ją i dokręcić (Figura 13).

Potem nadal wykonywać zestaw pętli, jak pokazano na figurach 6 do 10. Mamy nadzieję, że opis ten będzie łatwo i bez problemów pomaga opanować naukę krawędzi składu tekstu wydajność.