888 Shares 8580 views

Grzechotka papier własnymi rękami

Grzechotka papier – to produkt, który można przypisać do starożytnej sztuki origami, a jego produkcja nie wymaga użycia kleju i nożyczek. Wystarczy tylko kawałek papieru. Zalety studiowania procesie produkcji papieru petardy można przypisać fakt, że nie wymaga dodatkowych kosztów. Tak więc możliwe jest, aby rozjaśnić nastrój wokół wszędzie i o każdej porze dnia, stworzyć atmosferę zabawy praktycznie nic. U dzieci, te zajęcia są zawsze wzbudzają podziw, jak komunikacja i uczenia się czegoś nowego i ciekawego – dokładnie to, czego potrzebujesz dzieci.

Oczywiście, w chwilach nudy, można spróbować urzec tradycyjne gry dla dzieci w bitwie morskiej, trójkąty, miasto, kółko i krzyżyk, i tak dalej. Papier petarda jest idealnym wyborem dokonać zmiany, gdyż tworzenie czegoś nowego jest zawsze przydatna. Pomaga rozwijać twórcze myślenie i zainteresowanie wynalazków młodego pokolenia. Poza tym papier petarda niesie miły bonus: dobrze wykonane artefakt może być zabawa zabawka będzie emitować głośne klaśnięcie. Więc w tym artykule może przyjść jako zwykły zeszyt i kolorowym papierze, papierze albumu na rysunku. Najważniejszą rzeczą – nie powinien być bardzo cienki lub bardzo gruby, praca z nią powinna być łatwa.

Jak zrobić krakingu papieru? Aby to zrobić, wykonaj te siedem prostych kroków:

  1. Na początku wstępnie przygotowane prostokątny arkusz papieru muszą być złożone na pół i ponownie rozwinąć.
  2. Każdy z czterech narożnikach arkusza zaginanie się w kierunku środka płyty do otrzymanej linii zagięcia.
  3. Teraz dostępne części muszą być złożone ponownie w połowie wszystkich zagiętych rogach były wewnątrz.
  4. Na tym etapie otrzymuje się trapezu równoramiennego, który musi być zaginany wzdłuż osi centralnej i prostowania ponownie.
  5. Teraz jest konieczne rogi trapezu, aby połączyć ze sobą na wynikającym z linii zagięcia. Oni po prostu muszą się połączyć, bez ingerencji.
  6. W następnym etapie naroża są ponownie składane, a figura tworzą wszystkie o tej samej linii zagięcia, otrzymanego poprzednio.
  7. Aby zakończyć pracę w lewo, aby zagiąć rogi zebranych linii zagięcia. Powstały trójkąt – to cracker papieru.

Teraz, kiedy główną część pracy wykonywana jest w lewo, aby dbać o punkcie gier. Główną zaletą jest to, że rzemiosła może wydawać dźwięki. Aby usłyszeć dźwięk, trzeba wziąć silny produkt za informacje wzdłuż naroży i ostro, jednym ruchem, wstrząsnąć trójkąt w powietrzu. Te krakersy mogą być wykorzystane w kółko, umieszczając je z powrotem. Takie rzemiosło szybko rozwiać nudę i pomóc wymyślić wiele różnych gier i zabawy dla całej rodziny rajdach. Cracker mogą być ozdobione różnych wzorów, cekinów i naklejek, aby każdy z nich indywidualny charakter. Jeśli ty i twoje dzieci lubią angażować się w produkcji rękodzieła, można bezpiecznie przejść do innych produktów i rozwijanie umiejętności w dziedzinie origami.