584 Shares 9196 views

Jak oszuści kredytowe oszukać obywateli i bankierów


Wraz z rozwojem sektora bankowego, wielu oszustw. I oszustwa przynęty całej nie tylko obywateli swego doświadczenia, ale także instytucji finansowych, zatrudnia prawników. Szczególnie niebezpieczne w tym względzie, oszustw kredytowych, hodowane w obfitości w rozległym kraju.

Ocenimy najczęstsze oszustwa, które mogą doprowadzić do utraty pieniędzy.

Jak oszuści oszustwo kredytowe banków

Wysoka konkurencja wśród banków stworzył taką sytuację, że w pogoni za nadmiar instytucji kredytowych kredytobiorcy zawieść ich straży. Ten natychmiast skorzystał z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Jednak specjalna odmiana w wyborze metod oszukiwania, one nie świecą, stosując następujący schemat:

1. Uzyskanie pieniędzy lub towarów przez fałszywych dokumentów. Jest uważany za najbardziej przestępczą drogę, ponieważ jest to konieczne do tworzenia paszport, wklejając jego zdjęcie w miejscu dawnej. Czasami zdjęcia nie klej, ale w ramach istniejącego obrazu dostosowuje się do powierzchowności.

2. Rejestracja zbioru kredytów dla różnych instytucji. Jednocześnie oszuści kredytowe wziąć pieniądze w małych partiach, a we wszystkich kwestionariuszy wskazuje nieistniejącą lokalizację. Co do zasady, miejsce rejestracji jest warunkowa.

3. Zastosowanie do pracownika banku kredytu. Tutaj, w przeciwieństwie do poprzedniej metody, podejmowane są duże sumy. Najczęściej oszuści udaje się uciec lub wysiąść z próby, a pracownicy instytucji kredytowych, skazanych za oszustwa, są zgodne z całą surowością prawa.

Jak oszuści oszukują ludzi kredytowe

Tutaj oszuści arsenał jest nieco szerszy. Rozsianych technik ze wzrostem zagrożenia:

1. oszustwa kredytowego przez manekina konsultacji to najmniejszy koszt metody. Obywatel z uszkodzonym obietnicy historii kredytowej do sprzedaży tani informacje o bankach, nie ma problemu wydawania kredytów dla kredytobiorców winy. On kupuje go, a następnie dowiedzieć się, że mogą dostać za darmo w Internecie.

2. Fikcyjne poręczycieli. Zabawa oferują gwarantów pożyczkobiorcę do których, oczywiście, trzeba uiścić opłatę. Po zarejestrowaniu się ujawnił, że są one zarejestrowane w niektórych osób w niekorzystnej sytuacji na bazie danych. Umowa pożyczki jest anulowana, pieniądze zwracane do banku, Komisja jest w rękach oszustów.

3. Stosowanie produktu do otrzymania środków pieniężnych. W tym przypadku magazyn wydawany jest kredyt towaru do kredytobiorcy. Po tym, ręce pół wartość produktu jest wydawana. To dowodzi, że sposób, w jaki powinien, a bank w drugiej połowie nie kwalifikują. Oczywiste jest, że po pewnym czasie trzeba dać z siebie wszystko, nawet z dużym zainteresowaniem.

4. I wreszcie, najbardziej powszechne oszustwa pożyczki – pożyczka przez nieupoważnionych osób na dokumentach kredytobiorcy. Istnieją dwie wersje wydarzeń.

Po pierwsze – stracił paszport. W tym przypadku problemem uratuje prosty apel policji oświadczenie o jego utracie. Najważniejsze – to zrobić tak szybko jak to możliwe. Następnie za nieostrożność pracowników będą musiały odpowiadać finansowo do banku.

Drugi – oszuści paszport kredytobiorcy rzekomo wziąć kredyt na sporządzenie umowy. W czasie, gdy dokument zostanie w rękach spekulantów, pożyczki i dostać pieniądze można wydane. Klient poinformował również, że to nie przejdzie na niektórych wskaźników. Miesiąc później, gdy pierwsze zgłoszenie, napastnicy znikają już zaczynają przyjeżdżać.

Na dwóch ostatnich punktów, istnieje jeden sprawdzone narzędzie – pozew. Jak tylko roszczenia banku przekraczać pewnego stopnia jest to niezbędne do przygotowania dokumentów i napisać oświadczenie do sądu. Negocjacje z instytucji kredytowej – strata czasu i nerwów.