151 Shares 8223 views

MFI "Kredyt Plus": opinie. kredyty Express. Aplikacja online dla kredytu

Bardzo często od ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej, odwracając się krewnych, przyjaciół i znajomych. Starając się znaleźć rozwiązanie w potrzebie pieniędzy krąży w różnych banków, instytucji mikrofinansowania. Niektórzy spośród ogromnej liczby wniosków na rynku kredytowym zatrzymał swoją uwagę na „Credit Plus”. Co to za firma? Warunki, na jakich daje pieniądze na długi? Co pozostało opinie „Kredyt Plus”? Wszystko to rozważymy.


O „Kredyt Plus” usługi

„Kredyt Plus” jest usługą online. On jest bardzo młody i nowoczesny. Ludzie są zachęcani do szybkiego rozliczania kredytów, uzyskanie pieniędzy najbardziej wygodny sposób. Podczas rejestracji konta osobistego jest tworzona na miejscu. Dzięki niemu można wykonać niezbędne czynności w dowolnym momencie, bez kontaktu z personelem. Konto osobiste są przekazywane każdemu klientowi możliwość przedłużenia aktualnego kredytu, aby wydać nowy temat najbardziej odpowiednich warunków do spędzenia nagromadzonych Cashback -w.

Usługa „Kredyt Plus” należy do spółek akcyjnych, organizacja mikrofinansowania „Ekofinans” ograniczony. Zapewnia kredyty wyłącznie obywateli zdolnych, którzy mają stałe źródło dochodów. Aby złożyć wniosek online tylko jest wymagany paszport na kredyt. Warto zauważyć, że w zależności od warunków, aby wziąć kredyt może nie wszyscy. Firma ustawić limit wieku. Po raz pierwszy wniosek można złożyć w wieku 22 lat.

korzyści firmowe

„Ekofinans” Spółka stwierdza, że własność Internetowy serwis „Kredyt Plus” ma kilka zalet:

 1. Jest on odpowiedzialny bezpośredni pożyczkodawcy. Jeśli chodzi o dane wskazują, że nie musimy się martwić. Wszystkie dane przesyłane za pośrednictwem bezpiecznego kanału.
 2. Z obsługą personelu cała komunikacja poprzez rozmowy telefoniczne, e-maile i wiadomości SMS. spotkania osobiste nie są wymagane w związku z tym do wydawania w CreditPlus pożyczka może być w domu, w pracy iw każdym innym miejscu.
 3. Pożyczki gdy „Kredyt Plus” – to także korzystne. Po pierwsze, z sukcesem powrót historii kredytowej klienta poprawia. Po drugie, każda kolejna pożyczka staje się tańsze, ponieważ oprocentowanie jest zmniejszona. Po trzecie, przez terminowego zwrotu funduszy zgromadzonych Cashback aż do 10% kwoty kredytu.

oferowane produkty

Nasze obecne i potencjalnym klientom usługi online „Kredyt Plus” oferuje 2 rodzaje pożyczek ekspresowych:

 1. „Mikrokredyt”. Klienci, którzy wybiorą ten produkt, firma świadczy od 1000 do 30 tysięcy rubli. Okres kredytowania jest określana przez kredytobiorcę na własną rękę, ale nie może być krótszy niż 5 dni i 30 dni.
 2. "MiniKredit". Zgodnie z warunkami danego produktu, klient może otrzymać od 15 tysięcy do 50 tysięcy rubli. okres kredytowania może zostać wydłużony – od 10 do 24 tygodni.

Za pierwszym razem, co do zasady, osoba nie może wziąć kredyt na dużą sumę. Wynika to z faktu, że firma ma siedzibę poziomy klientów: początkujący, ekspertów, partnerów i VIP. Przybysze są to klienci, którzy po raz pierwszy, prosimy o kontakt. Są one dostępne tylko do wysokości 15 tysięcy rubli. Eksperci obejmować klientów, którzy wrócili z 2 do 4 kredyty. Maksymalna możliwa kwota – 20 tysięcy rubli. Oprócz zwiększenia ilości ekspertów zaoferowała możliwość wydawania pożyczek z pomocą wiadomości SMS. Partnerzy są nazywane klientów, którzy wracają z 5 do 10 kredytów, aw grupie VIP składa się z ludzi, którzy korzystać z usługi więcej niż 10 razy. Dla partnerów i dla VIP-klienci znacznie zwiększyć ilość kredytów ekspresowych.

Dokonywanie pożyczki

Klienci, którzy zastosowali po raz pierwszy otrzymać gotówkę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jest on przedstawiony na głównej stronie internetowej firmy. Wypełnienie wniosku składa się z 4 etapów:

 1. Na początkowym etapie w postaci klienta wskazuje swoje dane kontaktowe – nazwisko, imię i drugie imię, płeć, data urodzenia, adres e-mail, numer telefonu. Po przejściu do kolejnego etapu potencjalnego kredytobiorcy zostaje wysłany kod weryfikacyjny na numer telefonu.
 2. Po określić stronę kodową w odpowiednich polach nadające danych paszportowych – miejsce urodzenia, numer dokumentu, informacji o tym, kiedy został on wydany i przez kogo.
 3. Na kolejnych stronach podać dodatkowe informacje na temat kredytobiorcy i potwierdzone przez klienta wypełniony wniosek online o pożyczkę.

podejmowanie decyzji

Na kredyt może być wysłany w dowolnym momencie. Decyzja została podjęta bardzo szybko – w ciągu 1 minuty. Firma często reaguje pozytywnie wysłać swoje zgłoszenie, ale czasami ma zostać odrzucone. Negatywna decyzja tylko tych klientów, którzy wskazali fałszywe informacje o sobie, ukrywali informacje na temat istniejących i złych kredytów.

Pozytywne rozwiązania serwis internetowy zajmuje się tematem jednej z głównych kryteriów. Dla firmy „Kredyt Plus” jest obecność pozytywnej motywacji kredytobiorcy do zwrotu pieniędzy, którą planuje wziąć kredyt.

Informacje na temat stopy procentowej oraz sposób wydawania

Na produkcie „mikrokredytów” stopa procentowa jest w zakresie od 620,500 do 784,750%% rocznie. Dla „MiniKredita” ustawić niższe oprocentowanie – od 283.693 do 320.737%%. Po raz pierwszy pożyczka jest ustawiony wysokie oprocentowanie. Jest ona zredukowana w tych klientów, którzy zwracają pieniędzy w czasie i ponownie zgłosić do firmy za pośrednictwem usługi online „Kredyty Plus”.

Zatwierdzenie kredytu w „Credit Plus” może być wymieniony na różne sposoby:

 • poprzez kontakt płatniczej lub „lider”;
 • karty bankowe, powiedział kredytobiorcy;
 • na rachunek bankowy wskazany przez klienta informacji.

Wypłata kredytu i przedłużenie jego kadencji

Gdy produkt „mikro-kredytów” dług z powrotem w jednej racie w terminie. Kiedy „MiniKredite” ustawić dłuższy okres kredytowania, więc jego powrót odbywa się w inny sposób. Równych ratach obowiązek zrobić co 14 dni.

Jeśli dokonasz spłaty na czas nie jest to możliwe, można skorzystać z usługi „rozszerzenie kredytu” w „Kredyty Plus”. To może być aktywowana na koncie. Firma ustawić maksymalny okres przedłużenia. Jest równe 15 dni. Warto również zauważyć, że rozszerzenie nie jest to usługa bezpłatna. Bo to jest zobowiązany do uiszczenia niewielkiej opłaty.

firma stworzyła usługę o nazwie „Avtoprolongatsiya” więcej klientów. Jest on przeznaczony dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i stanie spłacić dług w terminie. Kiedy avtoprolongatsii okres kredytowania jest zwiększona o 10 dni. Opłata za przedłużenie jest wliczone w koszt długu.

O Cashback (Cash Back)

Jak wynika z opinii, „Kredyt Plus” oferuje Cashback, ale nie wszyscy wiedzą, co to jest. To obce słowo oznacza premię pieniężną. W „Credit Plus” usługa jest ustawiona jako procent kwoty zadłużenia. Na przykład, pożyczka wynosi 5 tysięcy rubli. premia pieniężna jest ustalony na poziomie 5% (liczba ta nie jest dokładna, niektórzy kredytobiorcy nie więcej). Jeśli czasie leczenia są zwracane do klienta 250 rubli.

Naliczone premie mogą być wykorzystane w następujący sposób:

 • zapłacić kolejną pożyczkę;
 • przedłużyć okres emisji pożyczki;
 • do listy na własny rachunek lub poprzez system transferu pieniędzy.

Pozytywne informacje zwrotne od kredytobiorców

On-line service „Kredyt Plus” Opinie niektórzy klienci pozostawić pozytywne. Kredytobiorców powiedzieć, że ich opinia jest wynikiem dotychczasowych zalet firmy:

 • wypełnić wniosek on-line trwa około 10 minut;
 • Na wszystkie pytania odpowiedź będzie udzielona (są one umieszczone w specjalnej sekcji strony);
 • W razie potrzeby, można skontaktować się z pracownikiem serwisu (poprzez specjalny formularz na stronie internetowej lub dzwoniąc do obsługi klienta bezpłatny);
 • Wszystkie wypowiedzi są prawdziwymi profesjonalistami – wiedzą wszystkie niuanse projektu kredytów, może odpowiedzieć na każde pytanie poprawnie i grzecznie wytłumaczyć niezrozumiałe żadnych informacji;
 • Aplikacja jest uważany za bardzo szybki, czekając na decyzję, aby nie zająć kilka godzin lub dni, jak to jest w przypadku innych instytucji mikrofinansowania i banków;
 • gotówka przy podejmowaniu pozytywną decyzję w sprawie wniosku natychmiast wysyłane do klienta, jak opóźnienia w rejestracji wystąpić nie z winy firmy (na rachunek bankowy środków otrzymanych zgodnie z warunkami Banku).

Negatywne opinie na temat kredytobiorców „Kredyt Plus”

Można znaleźć informacje na temat negatywnych opinii firmy oraz. Na przykład jeden klient opisał następujący scenariusz. Człowiek za pośrednictwem usługi „Kredyt Plus” wydała pożyczkę w wysokości 15 tysięcy rubli. To nie płacą na czas z powodu występowania złożonych problemów finansowych. Po pewnym czasie na określonym numer telefonu kwestionariusz zaczął otrzymywać groźby połączeń telefonicznych. Nieznana osoba, która nie wydaje się wskazywać, że drużyna gości przybywa w celu opisania własności. Po pewnym czasie na sieci społecznej ktoś zaczął wysyłać zdjęcia kredytobiorcy i członków jego rodziny z obraźliwymi graffiti. Zdecydowano o kontakt z biurem prokuratora do zatrzymania bezprawia, które zgodnie z kredytobiorcą, przystosowany do organizacji, która jest właścicielem serwisu internetowego.

Kolejny klient w jednym z negatywnych opinii o „Credit Plus” skarżył pracowników Spółki. Są one, jego zdaniem, nie jest specjalnie omówione ważne informacje, z uwagi na większą długu od kredytobiorcy. Istotą sytuacja była następująca. Człowiek opóźnione wypłaty 1 dzień i nazwał firmę, aby dowiedzieć się, jak być w tej sytuacji. Pracownik powiedział, że nie ma nic złego i zapłacić pożyczka może być teraz. Otrzymujące środki z kart bankowych nie działa, a klient nazwał firmę ponownie. Powiedziano mu, że do zarabiania pieniędzy może być później. Ale po jakimś czasie stwierdzono opóźnienie. Pracownicy nie widzi winy w tej sprawie.

Niektórzy nawet twierdzą, że firma MFO „Kredyt Plus” działa obrzydliwe, a wszystkie pozytywne komentarze napisane w porządku i nie odpowiadają rzeczywistości. Jest to niemożliwe, aby wiedzieć, czy to prawda czy nie. Przed złożeniem wniosku należy szukać tych ludzi (wśród swoich znajomych, przyjaciół lub współpracowników), którzy korzystali z tej usługi i może dużo powiedzieć o nim.