445 Shares 4601 views

Hazard kości w kasynie: nazwę i charakter

Dzisiaj omówimy kostkami hazardu w kasynie. Nazwa tych elementów nie jest znany wszystkim fakt, że odnoszą się one do różnych warunków. Będą one staramy się opisać szczegółowo w niniejszym materiale.

Dyce

Popularnym źródłem losowości są hazardu kości w kasynie. Nazwać je – Dice – pochodzi ze Starego francuski i łacinę. Jest mały przedmiot, który po występowania na powierzchni mieści się w ustalonej pozycji, w której górna część jest jedną z jego powierzchni. Kasyno gier dostęp kostki jako sposób generowania liczb losowych. Kości stosowane w różnych grach losowych. Na każdej z sześciu ścian sześcianu oznaczone numerami 1-6. Celem tego elementu jest wykazanie losowy wzór. Każdy z sześciu cyfr jest również możliwe, że zapewniają prawidłowy kształt geometryczny przedmiotu.

Zara

Ogromna różnorodność kości do gry w kasynie. Zara nazwa odnosi się również do tych przedmiotów i jest charakterystyczny dla Kaukazu i Azji Środkowej. Kostki mogą mieć nieregularny kształt lub być wielopłaszczyznowe. Więc kostki i nazywają ich więcej. Ich twarze mogą zawierać symbole zamiast cyfr. Ostatni wariant pozwala uzyskać wynik różni się od klasycznych systemów (1 do 6). Są też kostki, z jednej ze stron ważony, lub innych zmian zewnętrznie niedostrzegalnych. Takie elementy są zakazane, jakie są stosowane do manipulowania pewnego wyniku.

historia

Nie wiadomo, kiedy iw jakich okolicznościach po raz pierwszy pojawił się w kości kasyna gier hazardowych. Nazwa tych elementów, jednak można przetłumaczyć jako „to” lub „tej gry.” Najstarsze kości były w przybliżeniu 5200 lat, zostały one znalezione w Iranie. Byli w specjalnym ośrodku dla gry backgammon. To, z kolei, znalezionych podczas wykopalisk miasta Shahr-e Sukhteh. Etykiety umieszczone na krawędzi starożytnych cegieł, nie różnią się od znanych nam dzisiaj. Inne wykopaliska cywilizacji indyjskiej, wskazać pochodzenie Azji Południowej kości. Kości są wymienione na liście gier, w których zagrają Buddą. Źródła greckie twierdzą, że kostki wymyślone przez Palamedes. Ich celem było bawić możliwość greckich żołnierzy, którzy nudzili czekając na walce o mieście Troy. Pochodzenie obecnych kości są wymagane do gry, która ukazała się w dawnych czasach i był nazywany „Babcia”. To głównie lubiący dzieci i kobiet.