861 Shares 8301 views

Największym nos na świecie, którzy mają szczęście jej właścicielem?

Nos – jest bardzo ważnym organem ludzkiego ciała. To dzięki nim jesteśmy w stanie oddychać, aby złapać i rozróżniać różne zapachy. Ponadto, jest on jednym z najważniejszych elementów kształt – nos jest w stanie radykalnie zmienić ogólne wrażenie wyglądu danej osoby.


Dlatego niemal wszyscy młodzi ludzie są bardzo zaniepokojeni jego wielkości i kształtu, a wiele bardzo niezadowoleni z tych parametrów. Ktoś własny nos wydaje się zbyt mały, a ktoś – po prostu super; ktoś on wydawać zbyt zadarty, a ktoś będzie narzekał, że jego nos krzywa … Ale co jest szczególnie godne uwagi – osoba, która jest rzeczywiście największy nos na świecie, nie odczuwa żadnych kompleksów o nim. To samo można powiedzieć o jego „kolegów w nieszczęściu” z odległej przeszłości: nikt nie wstydzi się swojej fizjologii, wręcz przeciwnie, jej godności i stać się przedmiotem żartów i przyjaznych zabawnych historyjek.

Najbardziej duży nos na świecie: zdjęcie nie pozostawi obojętnym

Na wzmiankę o długich nosów , większość ludzi, oczywiście, pamiętać Pinokio Pinokio (lub). Zdaniem wielu, to personas miał najbardziej niezwykły narząd węchowy ogóle możliwe (on i wspaniały bohater!), Ale ponieważ prześcignąć go w tej dziedzinie, nie każdemu. Wielki błąd! Jak daleko wystarczająco dla współczesnego człowieka XVIII wieku żyło niemieckiego dżentelmena – dżentelmena od urodzenia – a jego nazwisko było Gustav von Alba. Jego lenno było miasto Brema. Miał naprawdę duży nos, które zdjęcia do dziś wpływają na ludzi na całym świecie.

Nawiasem mówiąc, Gustav nigdy nie wstydził się swoich funkcji. Wręcz przeciwnie – jest dumny. Ze względu na fakt, że był największym nos na świecie, że nie potrzebują masek dla maskarady, a dzieci naprawdę kocha go za jego delikatnego humoru i dużo zabawnych dowcipów i wymyślone historie. I dorosłych towarzysze podziwiany Gustava jego łagodności i umiejętność śmiania się z siebie.

I do tej pory, największy nos na świecie od obywatela tureckiego nazwie Mehmet Ozyurek. Jednak do legendarnego tle Albaha niego z daleka – nos osiąga tylko 88 milimetrów długości. Inną rzeczą jest to, że stale rośnie, a wraz z upływem czasu może wzrosnąć o kilka centymetrów. Mehmed teraz trochę więcej niż sześćdziesiąt lat, ale dlatego, że ma szansę pokonać swój własny rekord!

Bardzo ciekawy i powód Pan Ozyureka wejściem do Księgi Rekordów Guinnessa. Okazuje się, że wielkość nosa, jest on zobowiązany do jednego niezwykle rzadkich chorób – rhinophyma. Pod jego skórę narządu węchowego stale rośnie.

Nawiasem mówiąc, według niektórych (choć wciąż niepotwierdzone) raportów, Mehmet może wkrótce pożegnać się jego tytuł: największy nos w świecie, okazuje się, że nie należy do niego, a pakistańska nazwie Fayzan Agha. On dogania Ozyureka prawie cztery centymetry!

Niemcy nie jest to pierwsza dekada marzeń, aby dostać się w Księdze Rekordów Guinnessa, a następnie co pięć lat organizuje specjalny konkurs, który jest otwarty dla wszystkich posiadaczy zbyt dużymi nosami. Nie tak dawno temu, że wygrał mężczyzna i kobieta, długość organów węchowych które są odpowiednio równe 127 i 102 milimetrów.