125 Shares 6329 views

Maszynka do mielenia mięsa „Polaris”: opinie i przegląd popularnych modeli

elektroniki użytkowej marki „Polaris” (Polaris) został po raz pierwszy wprowadzony w krajowym rynku sprzętu AGD we wczesnych latach '90, założyciele firmy byli utalentowani studenci na uniwersytecie w Moskwie. Pierwsza marka telewizory produkowane z wykorzystaniem potencjału technologicznego firmy „Philips”, ale po 10 latach pierwszy zakład do produkcji sprzętu audio i wideo został otwarty w Rosji. W stosunkowo krótkim czasie firma kilkakrotnie rozszerzył swój asortyment, a teraz ona, wraz ze sprzętu klimatycznego i termicznej produkuje niemal wszystko dobrze znanych dużych i małych urządzeń gospodarstwa domowego, w tym mielenia mięsa „Polaris”. opinie klientów produktów Polaris potwierdzają wysoką jakość montażu produktu. Obiektywne kupujący opinia o popularnych modeli szlifierek „Polaris” jest prezentowana w naszym artykule.


Recenzje szlifierki Polaris PMG 1722

Model przedstawiony jeden prędkości szlifierki. Jedną z głównych zalet tego urządzenia jest jego reakcja zamykania gdy przegrzany. Szlifierka moc 1700 W, a wyjście – 1,4 kg / min. Zawiera dyszę 4: standardowe z otworem o średnicy 5 mm i tarka 2 niszczarki bębna do warzyw. Są to główne cechy Maszynka do mielenia mięsa „Polaris”.

opinie klientów urządzenia przy 95% pozytywnych. Szlifierka są przyciągane do stylowego wzornictwa, niewielkich rozmiarów, wysokiej funkcjonalności i trochę hałasu podczas pracy. Wśród braków konsumenci nie kompletnego zestawu, a mianowicie obecność tylko jednego standardowych zamocowanie do mielenia mięsa.

Mincer "Polaris" w 1726 roku: opinie klientów

PMG Model 1726 – wielki chopper budżet minimalnych niezbędnych funkcji. Opakowanie zawiera tylko dysku ze stali nierdzewnej o średnicy 5 mm i z tworzywa sztucznego żywności popychacza. Moc tego modelu jest to, 1700 W, a wydajność wynosi 1,5 kg / min. Producent udostępnia funkcję odwrotną. Każdy, kto szuka swojej kuchni, łatwym w użyciu i niezawodne narzędzie do mielenia mięsa, po prostu pokochają kompaktowy chopper „Polaris” PMG 1726.

opinie klientów urządzenia reprezentował 90% są pozytywne. Ogólnie rzecz biorąc, jednostka radzi sobie ze wszystkimi zadaniami. Kupujący wad zauważyć jedynie niewielką liczbę dysz, co znacznie ogranicza szlifierkę możliwości.

Recenzje szlifierka Polaris PMG 1820 L

Polaris PMG 1820 L с мощностью 1800 Вт и производительностью 1,8 кг в минуту является одним из лучших продуктов компании "Поларис". Wszechstronny i stylowy młynek Polaris PMG 1820 L o mocy 1800 watów i pojemności 1,8 kg na minutę jest jednym z najlepszych produktów firmy „Polaris”. она выгодно отличается от других приборов аналогичного типа. Na wielu cech technicznych, to korzystnie w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu. Maszynka do mielenia mięsa wyposażony w:

  • funkcję do tyłu;
  • przełączyć z podświetleniem LED;
  • Technologia Protect +, który zapewnia ochronę przed przeciążeniem silnika;
  • Stopy antypoślizgowe;
  • myasopriemnikom metalu i śruby.

Pakiet zawiera dyszę do gotowania kiełbas i kebbe, płyty 2 ze stali nierdzewnej (5,7 mm). Nie jest konieczne, aby mieć w kuchni wielkogabarytowych procesora, ponieważ większość jego funkcje są wykonywane przez chopper „Polaris PMG”.

opinie klientów urządzenia potwierdzić, że przedstawiony wzór szlifierka będzie niezbędne w uzyskaniu swoje kiełbaski i mięso gruntowych. Mincer jest cichy, ale doskonale spełnia wszystkie niezbędne funkcje.

Mincer "Polaris" 1828: Odpowiedź na

PMG Mincer Model 1828 jest idealny do użytku domowego i dla małych kawiarni. Posiada zwartą konstrukcję, która zajmuje minimalną ilość miejsca w kuchni. Wydajność szlifierka „Polaris” Przedstawiony model osiągnie 1,8 kg / min, urządzenie zasilania 1800 watów. Zawiera dwie dysze o różnych średnicach otworów, które są idealne do mielenia mięsa, jednak, podobnie jak wszystkie do mięsa „Polaris”.

Recenzje wdzięcznych odbiorców urządzeniem potwierdzić, że model budżet PMG w 1828 roku jest jednym z najbardziej wygodny w użyciu. Bardzo ostry nóż łatwo szlifuje rdzeń i uszczelniania, nie tylko miąższ.

Szlifierka Polaris PMG 2027 L

Polaris PMG 2027 L. Мощность этого прибора составляет целых 2000 Вт, а производительность достигает 2 кг/мин. Jednym z najbardziej popularnych modeli szlifierek nabywców jest Polaris PMG 2027 L. Moc tego urządzenia wynosi aż 2000 watów i wydajności do 2 kg / min. Oznacza to, że w ciągu zaledwie 60 sekund od przygotowanego mięsa można dostać 2 kg wysokiej jakości mięsa. Cechą tego modelu jest obecność funkcji odwrotnej i przełącznik z podświetleniem LED.

Konsumenci lubią sprzętu młynek „Polaris”. opinie klientów urządzenia potwierdzają wysoką jakość technologii, wygoda i funkcjonalność szlifierki. Zestaw składa się z dwóch metalowych siatek uzyskania mięsa mielonego (5 do 7 mm), krajalnicy do warzyw oraz popychacz dla tworzyw sztucznych.

Recenzje szlifierki Polaris PMG 2029

Plasterek i kości Przedstawiony model charakteryzuje się eleganckim wyglądem, niewielkimi rozmiarami i wysoką wydajność. Z tym urządzeniem w odległości 2 minut do 2 kg mięsa mogą być przetwarzane wraz z przewodów, kabli i tłuszczu. Model One-szybkość, moc 2000 W. Zestaw składa się z dwóch Średnica dysz 5 do 7 mm, pilnik i rozdrabniacz warzyw.

Kupujący, którzy nabyli szlifierkę Polaris PMG 2029 nie wiedzieć zmartwień z mięsa gotowania, owoców i warzyw niszczarki. Operacja Instrument zapewnia niskie zużycie baterii. Zdaniem nabywców, jest to najlepszy Grinder budżet, który jest wart tylko pozytywne opinie.