659 Shares 2460 views

Porządku wykończenie – co to jest?

Napraw w mieszkaniu – to epicka, że jest on porównywalny do przeprowadzki do innego miasta (jeśli nie w innych krajach). Siły umieszczone na nim tak bardzo, że radość jest już na tym etapie z „łamaniu” partycji i zakładanie kanalizacji w łazience został pominięty.

Po tym, w porządku wykończenie. To jest – proces „dostrajania” pomieszczeniu, wyrażone w wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, płytek, tapet i wykładzin podłogowych.

Po prostu, jeśli szorstkości mogą być porównywane z wstępnych i chropowatych figury wycięte z kamienia, a następnie etap wykańczania, rzeźbiarz doprowadza go do stanu subtelne i piękne rzeźby.

Jakie materiały mogą być wykorzystane do tego?

Wbrew powszechnej opinii w naszym kraju, drobne wykończenia – to nie tylko banalne tapety lub płytki. Nowoczesny przemysł oferuje taką niesamowitą gamę materiałów, które czasami trudno jest wybrać coś konkretnego! Spójrzmy na najbardziej atrakcyjnych i nietypowych odmian.

Ciecz tapety. Ekologiczny materiał, w którym kompozycja ma bawełny, jedwabiu i innych naturalnych surowców. Nakładać kielnią lub pacą. Jest to łatwe do odtworzenia uszkodzonych obszarów, po prostu usunięcie starej farby i powodując nową warstwę.

Powłoka kruche. Składa się z piasku, który tworzy na ścianie jak „wydm”. Wygląda to bardzo elegancki, ale jest to bardzo trudne do zastosowania. Nie trzeba dodawać, że koszt takiej „Sahara” z tego powodu, raczej duży, ale z powodu takiego drobnego wykończenia – to zadanie dla profesjonalistów.

powłoka dekoracyjna na bazie marmuru kolorowe żetony, lepiej znany pod nazwą „Bayramiks”. składa się ona z przeźroczystej bazie akrylu i wielobarwnego granulowanego pył marmurowy. Gdy wymagana jest kielnia, jak również podłoże. Bardzo trwałe i praktyczne rozwiązanie, które w pełni uzasadnia inwestycję w nim.

Dlaczego to wypełniacz?

Poprosiliśmy kwestia ta nie jest przypadkowa, gdyż jednoznaczna odpowiedź, że nie. Wielu wierzy, że kit jest bezpośrednio związana z szorstkości pokoju. Ale co robi dokładne wykończenie w rozumieniu specjalistów?

Budowniczowie profesjonalne prostu powiedział, że teraz to się słusznie należą Shpatlevanie. Fakt, że ta sama ciecz tapety nakłada się na przygotowaną wykańczania kit ściany, tak że w tym przypadku nie możemy mówić o szorstkości.

Pokłady

Mając to wszystko łatwiejsze. W tym przypadku dobrze wykończenie – to leży laminatu, linoleum, parkietu lub płytek. W ten sposób podłoga lag, montaż betonowej wylewce lub wyrównywania podłogi w tej koncepcji nie są wliczone w cenę.

Okablowanie i inne komunikaty

Jeśli rozumiesz co to drobne apartamenty wykończenie, tak samo okablowanie jednoznaczną część tej koncepcji. Oczywiście, mówimy o jakości wykonania okablowania, montaż nowoczesnych przełączników i innych „atrybutów”. Jednakże, to samo można powiedzieć o obecnej hydraulicznego, którego instalacja jest często dostępna tylko dla doświadczonych specjalistów.