349 Shares 3993 views

Wyśmienitą rolki bakłażan nadziewany

Bakłażan bułki – smaczne i raczej proste przekąski. Podłużne warzywa bardzo wygodne cięcie na długie paski, które są w kształcie języków. Po zakończeniu warzenia bakłażany są bardzo elastyczne. To pozwala im skręcić w prawie każdym tankowaniu.


Co do wyboru bakłażana

Przed gotowaniem bakłażana bułki zwykle nie są czyszczone. Należy zauważyć, że skóra z warzywami silny i pozwala zapisać formularz. Aby przygotować bułki bakłażan, należy wybrać warzywa, które przypominają sterowiec. Ich kształt zarówno okrągłe i wydłużone. Te bakłażany są znacznie łatwiejsze do cięcia pasów. Grubość każdego segmentu powinna wynosić od 5 do 6 mm. Jeśli pasek jest cieńsza, jest łatwy do wyschnięcia, a następnie przełamać. Jeśli grubsze, trudno będzie toczyć się toczyć.

Przekąska z nadzieniem serowym

Bakłażan bułki z serem i czosnkiem przygotowany w bardzo prosty sposób. Jest to idealna przekąska dla tych, którzy chcą poddać się smaczne, ale nie bardzo pożywne danie. W celu wytworzenia rolek wymagane:

 1. Trzy bakłażan.
 2. 60 g sera, zwłaszcza śmietany.
 3. 5 gramów czosnku.
 4. 3 gramy kopru.
 5. 3 g zielonej cebuli.
 6. 30 gramów pomidorów.
 7. Sól i śmietana – do smaku.

Sposób wytwarzania

Bakłażan bułki z serem i czosnkiem mają oryginalny i pikantny smak. Ta przekąska będzie odwoływać się do wielu. Powinna rozpocząć gotowanie z dodatkami. Czosnek należy oczyścić, a następnie posiekać. Należy również posiekanych zielonych. Dla sera, należy dodać posiekany czosnek. Składniki powinny być dobrze wymieszane. Otrzymaną kompozycję należy wlać posiekane zioła i mieszano ponownie. Jeśli wypełnienie jest już zbyt gęsta, można ją rozcieńczyć. Dla tej części potrzebę wprowadzenia trochę śmietany.

Teraz możemy przygotować bakłażana. Warzywa obcięcia plastry, trochę soli i pozostaw w tej pozycji w chwili 10. Po tym bakłażan lekko smażenia na patelni z olejem roślinnym. Płyty powinny być złotego koloru.

Gotowy bakłażan należy rozprowadzić gotowego nadzienia. Cebula należy oczyścić i pokroić na duże kawałki i pomidorów – kostki. Na wierzchu masy serowej należy położyć plasterek pomidora i cebuli. Można dodać trochę zieleni. Po tym następuje rolek rolki. To wszystko przekąska gotowa. Służą bakłażan bułki z serem może być danie ziemniaka. To danie jest gotowane bardzo szybko. W związku z tym, może pomóc, jeśli próg gościli Nezhdanov.

Bakłażan rolki z orzechów

Do przygotowania takich przekąsek będą musiały:

 1. Trzy bakłażan.
 2. 50 g orzech.
 3. Kilka ząbki czosnku.
 4. ½ pomidora.
 5. Zieloni do dekoracji.
 6. Sól.

etapy gotowania

Aby bułki bakłażana z orzechami, należy starannie przygotować wszystkie składniki. Na to zależy od wyników. Aby rozpocząć zrobić bakłażana. Oni nie muszą być czyszczone. Można bezpośrednio pokroić w paski, przyprawić solą, a następnie pozostawić na 10 minut. Następnie plastry należy przezwyciężyć płukania dobrze, a następnie wysuszyć. Na patelni rozgrzać olej roślinny warto i umieścić go przygotowane bakłażany. Paski trzeba smażyć z obu stron na złoty kolor. plastry gotowe jest lepiej umieścić na papierowym ręczniku, aby usunąć pozostały olej.

Teraz można przygotować farsz. Czosnek i orzechy muszą być czyszczone. Pomidory są najlepiej posiekane. Nakrętki należy zmielić za pomocą robota kuchennego lub mikserze. Czosnek musi być przekazywane za pośrednictwem prasy. Wszystkie składniki należy mieszać, aż będzie gładkie.

Bakłażan plastry na przygotowany powinien rozłożyć farsz. Następnie plastry powinny być zwinięte w rolki. Przekąska gotowa umieścić na osobnym naczyniu. Rolki bakłażan z czosnkiem i orzechami można ozdobić, posypać posiekanymi ziołami.

Przystawka z bakłażana z pomidorami

W celu przygotowania rolki bakłażan wymagania:

 1. 800 gramów oberżyny.
 2. 100 g kopru.
 3. Jedno jajko kurczak.
 4. 60 ml oleju roślinnego.
 5. 200 gramów pomiidor.
 6. 4 ząbki czosnku.
 7. Sól.

Jak gotować

Młoda bakłażan powinny być cięte na paski, których grubość jest mniejsza niż 2 cm. Plastry powinien być umieszczony na 30 minut w słonej wodzie. Zieloni muszą posiekać, pomidory pokroić w plastry i delikatnie ubić jajka.

Czosnek powinny zostać oczyszczone i drobno pokrojone. Produkt musi być mieszany z posiekanym koper i dodać małą soli. Plastry oberżyny powinny być usunięte z solanką i osuszyć. Następnie paski trzeba smażyć na złoty odcień po obu stronach w oleju, uprzednio zanurzone w jajku. Na każdym oberżyny plaster konieczne jest ustalenie kawał pomidora, czosnek, koper mieszaniny łyżki, a następnie rozkładana rolek. Gotową przekąska trzeba umieścić w chłodnym miejscu na jedną godzinę. Bakłażan bułki z pomidorami i czosnkiem gotowy. Pozostaje zastosować je do tabeli.

Rolki bakłażana z mięsa mielonego

Aby przygotować wędlin bakłażany będą musiały:

 1. Dwa bakłażany.
 2. olej roślinny.
 3. Sól.
 4. 500 g mięsa mielonego.
 5. Jedna głowa cebuli.
 6. Trzy ząbki czosnku.
 7. Jedno jajko.
 8. Trzy pomidory.
 9. Kolendry.
 10. Pieprz.
 11. Kilka łyżek pasty pomidorowej.

Sposób wytwarzania

Bakłażan rolki z mielonego mięsa można gotować każda. Najważniejsze – aby obserwować sekwencję. Aby zacząć jest przygotowanie warzyw. Bakłażan cięcie wzdłuż w cienkie paski i smażone w oleju roślinnym na złoty odcień.

Teraz można przygotować farsz. Aby to zrobić, trzeba oczyścić czosnku i cebuli. Żywność powinna być dokładnie pokruszyć i umieścić w mielonej wołowiny. Struktura trzeba też dodać jajko, pieprz, sól i kolendry. Wszystkie produkty muszą być dobrze miesza ręcznie. Więc waga będzie bardziej jednorodna.

Przygotowane plastry bakłażana powinien być umieszczony poprzecznie na kilka kawałków. Tam, gdzie paski pokrywają się, konieczne jest, aby rozłożyć gotowy mielonego. Teraz trzeba zawinąć rolkę. Aby to zrobić, należy najpierw podnieść dolną krawędź segmentu, a szczyt. Wynik powinien być coś kopercie. Toczyć nie jest włączony, wypukłe krawędzie mogą być połączone przez wykałaczki drewniane.

Walcowane rolki należy położyć na blasze. Pomidory muszą zetrzeć. Koncentrat pomidorowy lepiej wymieszać z wodą. Wystarczy do ciekłego szkła. Otrzymany sok miesza się z pociętych pomidorów. W otrzymanej kompozycji należy dodać niewielkie pieprz i sól. Rolki bakłażan wlać sos i umieszczono w rozgrzanym do 180 ° C w piecu. Taki piec przekąski przez pół godziny.