798 Shares 8626 views

Kupić lub sprzedać biżuterię w Internecie

Kupić lub sprzedać biżuterię dzisiaj nie jest truda.Zhenschiny prawdopodobnie nigdy nie opuści biżuterii: pierścionki, łańcuszki, kulonchiki, i oczywiście kolczyki … gdzie tylko oni nie trzymają się: nosa, pępka, nad brwiami. Nawet niektórzy członkowie silnej połowy ludzkości przebić ich różne części ciała. Niestety, niewiele osób wie, że noszenie kolczyków może niekorzystnie wpłynąć na wewnętrzne organy ludzkiego ciała. Ale jeśli się przebijać w żądanym miejscu, a nie nadużywać ilość biżuterii na ciele, ogólny stan ciała może znacznie poprawić.
Długotrwały noszenia biżuterii i kolczyków w nieodpowiednich miejscach może produkować spowolnić pracę niektórych narządów lub powodować podrażnienia. To poprzez noszenie biżuterii, osoba może doświadczać różnych chorób lub pogorszyć długotrwałych dolegliwości. Kup Kolczyki nawet połowa sprawy, szczególnie ważny jest fakt, że są wykonane z metalu. Najczęściej jest to przyczyny różnych chorób.
Nowoczesne młodzi ludzie w pogoni za trendami mody, noszących kolczyki w najbardziej niezwykłych miejscach. Na przykład w pępku lub sutków. Ale niewielu wie, że w tych miejscach jest bezwzględnie przeciwwskazane zrobić przekłuwania! Długotrwała stymulacja tych punktów może być przyczyną chorób nieuleczalnych. Na przykład na sobie kajdany w pępku może prowokować ból w jelitach, wygląd błony śluzowej żołądka, pogorszenie pęcherzyka żółciowego i wątroby, trzustki i żeńskich narządów płciowych.
Sutek przekłuwanie prowadzi również do zaburzeń narządów wewnętrznych. I dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn. Czasami jest to dzięki takiej pasji do trendów mody dana osoba ma złośliwego guza. Pogorszenie stanu zdrowia może sprowokować nawet noszenia ozdób w nozdrza.
Noszenie kolczyki język – wywołać pogorszenie kubków smakowych, jest zapalenie błony śluzowej żołądka, skurcze jelit.
ostatecznie noszących kolczyki w brwi sprowokować zakłócenia organów wewnętrznych gruczołów, co prowadzi do pogorszenia trzustki, żołądka.
Całkiem możliwe podświadomie sobie z tego sprawę, ludzie długo nosić kolczyki w uszach, i to nie wywołało pogorszenie stanu zdrowia ich. Wręcz przeciwnie, prawidłowo wykonane przebicia w tym ciele czasami pomaga pozbyć się pewnych problemów w organizmie. Często, aby poprawić widzenie to polecam kolczyki w uszach niektórych dziedzinach poprzez stymulowanie różnych punktów w uszach, lekarze traktują pozostałych objawów udaru. Ale nadmierne nakłuwanie tych stref do noszenia kolczyków może spowodować szkody w korze mózgowej.
Kup Kolczyki wykonane z metalu nie szkodzi, to jest bardzo ważne. Lepiej jest, aby skonsultować się ze specjalistą – reflexologist. Na przykład srebro łagodzi, odpręża, zmniejsza napięcie i skurcze i sygnały złoto, stymuluje i poprawia funkcje organizmu. Ale czasami nawet prawidłowo wybrany metal nie jest przydatna, jeśli nie jest w „prawo” miejsce. Na przykład, jeśli nosisz srebra w widoku (uszach), może to prowadzić do utraty wzroku. Złoto przeciwnie będzie dobrze, aby zachęcić.
Kupić lub sprzedać biżuterię – kolczyki, naszyjniki, pierścionki i inne mogą być na różnych zasobów w Internecie, w szczególności na terenie reklamy CIS Free – http://networkcrisis.com/ gdzie kryzys jest nie tylko deklaracje, ale również cenę. I nie zapomnij: Przed nosić biżuterii, zastanowić się, czy to nie będzie szkodliwe dla zdrowia.