670 Shares 920 views

Rzeczne otoczaki – idealne rozwiązanie dla projektowania i budowy

Rzeka kamyki – zróżnicowaną fragmentów skał, które były długie i dokładny proces mielenia wody i lodowiec. Największe złoża tego unikalnego materiału naturalnego położony u podnóża Kaukazu, Uralu, Ałtaju, Karelii i innych systemów górskich. Ze względu na jego naturalnym składzie, który łączy się z kwarcu i granitu kamienna jest bardzo mocny i trwały materiał budowlany.

Obszary stosowania otoczaków rzecznych

Wymiary kamienie są bardzo różnorodne i mogą mieścić się w zakresie średnicy od 0,5 cm do 25 cm. Ponadto, w zależności od miejsca, z którego pochodzi kamienie mają szeroką gamę kolorów. Oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości, doskonałe kamyczki rzeka niesie różne efekty naturalne i temperatury. Wszystkie te właściwości sprawiają, że jest to idealne dla różnych zdjęć krajobrazowych i wzorów, na przykład, przy projektowaniu stawy, fontanny i sztuczne stawy innych. Ze względu na dobrej jakości estetycznej, granulki rzeczne są szeroko stosowane w urządzenie ścieżek ogrodowych, Alpine, klombów i małych ogrodów. Ponadto, dachówki są stosowane przy budowie studni i kąpieli. Ten materiał wygląda świetnie, jeśli łączymy różne kolory, odcienie, rozmiarów i tekstur. Niezwykłe i bardzo oryginalny wygląda rzeka Kamyczki w projektowaniu domu. Może być stosowany do transformacji dowolnego małą architekturą, na przykład, kominek, licznik bar, akwarium, wewnętrzny ogród, etc., w bardzo atrakcyjnym elementem wnętrza. Niezwykle wygląda i podłoga mozaika kolorowych zaokrąglonych kamyków.

Rzeczne otoczaki do kąpieli

Wybierając kamień do sauny lub łaźni należy traktować bardzo poważnie. Po pierwsze, naturalny materiał powinien mieć dobre przewodzenie ciepła, a po drugie, nie musi działać nagłe zmiany temperatury. Wysoka gęstość i jednorodność mają skały wulkanicznej, takich jak granit, andezytu, bazaltowe, m. P., jednak rzeka lub morze kamyczki na tych kryteriów kamieni wulkanicznych jest gorsza. Na przykład, jeśli żwir mocno ogrzewane, a następnie wrzucić go w zimnej wodzie, istnieje ryzyko pęknięcia, które może prowadzić do poważnych obrażeń. W związku z tym, materiał ten jest najlepiej stosować piece do wykładania ścian i podłóg w kąpieli i sauny.

otoczaki rzeczne dla studni

mieszkańcy latem lub właściciele domów kraju, które nie mają na ich stronie w wodociąg, wyposażyć ich indywidualnych źródeł wody – studnie. Ale kopać studni – to tylko połowa sukcesu, musimy także zadbać o stałej czystej wody w nim, czyli zapobiec dno z zamulenia przez dno filtra … Jako takiego filtra, można użyć różnych materiałów, o ile nie są toksyczne, radioaktywne i nie rozkładają się w wodzie. Rola idealnego filtra miski może grać otoczaków rzecznych. W większości przypadków jest on umieszczony w trzech warstwach w określony sposób. Grubość jednej warstwy wynosi 15-20 cm Istnieją dwa rodzaje filtrów :. i linii powrotnej. Gdy urządzenie jest pierwsze spread filtru odwrotnego większość kamyki, a następnie – wartość średnia, a na końcu – duże. W przedniej procesu filtracyjnego układania kamieni w odwrotnej kolejności.