528 Shares 6299 views

Film „najstarszy syn”: aktorzy i role

Oparty na sztuce filmowej Vampilov „najstarszy syn” został nakręcony w 1976 roku. Podmioty zaangażowane w strzelaniu – gwiazda kina radzieckiego. Jednak z jakiegoś rolę w filmie był debiut Melnikova. Co opowiada film „najstarszy syn”? Aktorzy i role, jak również przedmiotem obrazka – tematem artykułu.


historia

Bohater filmu – Władimir Busygin. Pewnego dnia spotyka młodego mężczyznę z dziwnym pseudonimem „Silva” i jak los jest w nieznanym mieście. Pociąg lewo. Należy się spodziewać, cała noc.

Młodzi ludzie przechodzą przez obcy w domu i zobaczyć okno i syn ojca dowiedzieć się relacji. Vladimir podsłuchuje rozmowę. Przychodzi mi do głowy ryzykowny myśli właściciela syn Impersonate domu. Vladimir takiego czynu jest wyłącznie w celu zapewnienia sobie i swoim nowym przyjacielem noc.

Suknie – mianowicie tzw pan domu – jest łatwo uwierzyć w to, że jego nieślubny syn, Vladimir. To z kolei spotyka się jego nowa „rodzina”, a nawet w pewnym sensie przeniknięta miłością do nich.

Suknie – muzyk. On namiętnie kocha swoje dzieci Nina Vassenka, a teraz nowo znaleźć syna. Vladimir uderzające szczerość, dobroć tego człowieka. Co więcej, „najstarszy syn” dorastał bez ojca, a dopiero teraz zrozumieć, jak brakowało mu zaangażowania rodziców. Sarafanova kłamstwo staje się coraz trudniejsze z każdą godziną.

Sytuację pogarsza Nina, której Władimir przeżywa nie jest braterskie uczucia. Warto powiedzieć, że dziewczyna odwzajemnia jego.

Młodszy syn Sarafanova – Wasia – romantyczny charakter. On od dawna zakochany w Natalii, która mieszka obok. Chłopiec nie mylić z różnicy między: dziewczynki starsze niż Wasia dziesięciu lat. Silva, w międzyczasie, odpady nie czas i postanawia nawiązać łatwy ani niezobowiązującą romans z sąsiadem Sarafanova. Udaje mu się. Jednak problemem jest to, że gdy dowiaduje się o tym Vassenka go w przypływie zazdrości podpala domu Natalia.

Wtedy kłótnia między Vladimir i Silva. To otwiera całą prawdę o syna przybysza. Reakcję Sarafanova wpływ wszystkich obecnych. On nie chce wierzyć, że Władimir nie jest jego syn i powiedział: „Jesteś wszystkie moje dzieci, bo cię kocham” Vladimir zdaje sobie sprawę, że po raz kolejny późno na pociąg. W tym i film się kończy, „najstarszy syn”.

Aktorzy i role

  1. Jewgienij Leonow – ojciec, muzyk Sarafanov.
  2. Nikolai Karachentsov – Vladimir, uczeń przypadkowo wędrował do domu Sarafanova.
  3. Michaił Bojarski – młody człowiek z dziwnym pseudonimem „Silva”, dorywczo przyjaciela Włodzimierza.
  4. Natalia Egorova – Sarafanova najstarsza córka Nina.
  5. Vladimir Izotov – syn Sarafanova Wasia.
  6. Swietłana Kryuchkov – sąsiad Sarafanova Natalia.

Jewgienij Leonow

„Najstarszy syn” – film, aktorzy wystąpili początkujący, z wyjątkiem Evgeniya Leonova. Sarafanova roli po raz kolejny okazał się niezwykły talent tego artysty. Leonow bardzo lubił swojego bohatera. Podczas filmowania, pisał do syna, entuzjastyczny list, w którym nazwał „człowiekiem pozbawionym zanieczyszczeń filisterstwa” bohatera obrazu „najstarszy syn”.

Film, aktorzy i fabuła jest pokazany powyżej, stała się punktem zwrotnym dla aktorów grających dzieci Sarafanova – Vladimir Izotov i Natali Egorovoy. Jak się ich losy?

Natalia Egorova

Aktorka miała dwadzieścia pięć lat, kiedy zagrała w filmie „najstarszy syn”. Aktorzy z wiekiem czasem zamieniają się rolami. Można to łatwo zauważyć porównując obraz Sarafanova córkę w filmie na podstawie gry Vampilov jednym z ostatnich znaków, które odegrały Yegorova. W 2014 roku zagrała rolę Anny Markovny w filmie na podstawie opowiadania Kuprin "The Pit". I w tym negatywnego charakteru jest prawie niemożliwe, aby znaleźć młodych romantycznych filmów Nina Melnikova.

Vladimir Izotov (aktor)

„Najstarszy syn” – film, który rozpoczął karierę młodego aktora. Rola Vassenka Izotov grał jako student. Trudno nie doceniać talent tego artysty, oglądając film „Big Brother”. Aktorzy zwykle marzą o takim udanym debiucie filmowym. Ale, niestety, rola Vassenka stała się pierwszą i ostatnią jasną pracy aktora w filmie.

Vladimir Izotov ukończył w 1977 roku. W tym czasie był już znanym aktorem. W sprawie podziału Izotov hit Malaya Bronnaya Theatre, gdzie pracował przez prawie piętnaście lat. Równolegle, zagrał w filmie. Zagrał w kilku filmach, ale żaden z nich nie zdobył Nagrodę Publiczności za dużo jak na obrazie „najstarszy syn”.

W ciągu lat pracy dla około trzydziestu ról były grane w teatrze Izotov. Głównie byli młodzi bohaterowie dzieł klasycznych. W 1991 roku aktor nagle opuścił teatr. Co było powodem tej decyzji jest nieznany. Ale od początku lat dziewięćdziesiątych, aktor przestał również działających w filmach. Koledzy w teatrze mówić o Izotov jako człowiek zamknięty, nietowarzyski, wrażliwa. Ale co skłoniło aktora, aby uciec od świata sztuki, pozostaje tajemnicą.

Nikolai Karachentsov

Aktor kariera rozpoczęła się w 1968 roku. W czasie kręcenia „starszego syna” w jego filmografii ma już pięć operacji. Ale to było po obraz Melnikova młody aktor stał się sławny. Ze względu Karachentsova około pięćdziesiąt ról. Gdyby nie wypadek, do którego doszło do niego na początku dwa tysięcznej, byliby znacznie większa. Ale rola Busygina można przypisać do najlepszych, które są zawarte w filmografii tego wybitnego artysty.

Michaił Bojarski

Szalona popularność tej aktor przyszedł w 1978 roku, cztery lata po premierze „starszego syna”. To było wtedy, że ekrany na rolce filmu o produkcie Aleksandra Dyuma. Ale rola Silva stał się pierwszym poważnym Boyarsky praca.

Aż do 1975 roku aktor zagrał w filmie, ale jego filmy były jedynie niewielką rolę. Grał rolę włoskiego tenora w „Straw Hat”, jeden z dekabrystów w „zniewalającym Star of Happiness”. Po premierze filmu „najstarszego syna” na Boyarskiego zauważył reżyserów. Od tego czasu i do tej pory jest to jeden z najbardziej popularnych aktorów krajowych.