536 Shares 3611 views

Wypełnienie dla tartlets na każdy dzień

Każda gospodyni stara się sprostać dania dobrze ustawiony stół, smaczne i oryginalne. Ale czasami zdarza się, że goście przybywają nieoczekiwanie i czas, aby ugotować coś umysł dmuchanie tam. Nie rozpaczaj. Teraz w sklepach spożywczych, można zawsze kupić tarty o różnych rozmiarach. Są dobre, ponieważ mogą one być wypełnione wszelkie przekąski, sałatki, nadzienia i okazuje się, smaczny i ciekawy.


Bardzo dobre i smaczne nadzienie do tartlets z serem, jajka, czosnek i majonez. Gotowane bardzo łatwo. Jaja ugotować, ostudzić, czyste, pocierać na tarce z serem. Następnie wycisnąć sok ząbki czosnku, dodać majonez i wypełnić tartlets. Z góry można udekorować zielenią.

Dzieci naprawdę cieszyć tartlets wypełnione. Przepisy, zdjęcia można znaleźć w artykule pt. Dodatkami mogą być bardzo różne. Pikantne i słodkie tarty wykonane z sera twarogowego, dodając do drobno posiekanego banana lub truskawek. Top udekorować wiórkami czekolady. Okazuje się wspaniały deser dla każdego wakacje. Z tego Tartlets pewien żadne dziecko nie odmówił.

Wypełnienie dla tartlets może być ostry, słodki, mięso, ryby. Z reguły ich przygotowana z ciasta, dzięki czemu są odpowiednie dla wszystkich produktów. tartlets z mięsa wypełnione, zdjęcia, które wyglądają bardzo apetycznie, przygotowane z domowym nadzieniem. Wymagać to będzie smażyć je w oleju roślinnym z posiekaną cebulą, Röpkego, dodać pieprz i majonez. Farsz powinny być układane w tartlet i udekorować wierzch tarty ser i zioła.

Dobry nadzienie do tartlets z sałatkami. Na przykład, Sałatka z morskiej kapusty z paluszki krabowe, kukurydza, majonez. Aby to zrobić, należy przygotować sałatki produktów wymienionych powyżej, pożądane jest, aby to wszystko pokrojeniem. Włożyliśmy w tartlets, posypać tartym serem i udekorować zielenią. Dobrze nadaje się zima i sałatka z jaj, gotowane mięso, zielony groszek, ogórki, majonez, gotowanymi ziemniakami. Wszystkie produkty są drobno posiekane, mieszane z majonezem, położyć na tartlets, top udekorować groszkiem i żółtka.

Oryginalny nadzienie do tartlets owoców morza. Można użyć kalmary, krewetki. Na przykład receptury do napełniania kałamarnicami. Kalmary oczyszczone z filmu. Cięcie pasków, pomijając kilka minut we wrzącej wodzie. Szybko wyjąć. Dodając kilka drobno posiekane jajka na twardo, pokrojone w kostkę i smażona cebula, rzepa, majonez. Mamy wstrząsnąć dla wszystkich i układać w tartlet. Można udekorować wierzch posiekane cebuli, Repka.

Tartlets i zrobić dobry użytek z zewnątrz. Nie wymaga dodatkowych potraw. Konieczne jest jedynie, aby wziąć pewną liczbę nich i wypełnić szereg produktów. Dziś można kupić zestaw próżni Tartlets zapakowany. Mogą one być przechowywane przez długi czas w lodówce. W ten sposób goście tylko nie złapać przez zaskoczenie. Przy odrobinie wyobraźni, można zaskoczyć swoich bliskich.