644 Shares 5827 views

Breed kręcone kot nazywa?

Przyjazne stosunki człowieka i kota – to jest fakt, że nauka nie jest jeszcze wyjaśnione. siedliska dzikiej przyrody uczy opieki nad zwierzętami tylko o sobie i ich potomstwa, ale ludzkie uczucia, ona nie zapomni. Nabożeństwo do kotów i predyspozycja do ludzi, charakteryzuje się własnymi interesami. Szczególny charakter w charakterze niektórych gatunków – wskaźnik osobowości i temperamentu. Kędzierzawy, puszysty, futro i bezwłose osoby mają tendencję różnicę – obecność typowego osobowości. Rasa kręcone koty ludzkość cenione ze względu na ich niezwykły wygląd. Nadają się jako zwierzęta domowe dla tych, którzy kochają swoich ludzi, którzy będą je naśladować w grze i dać z należytą rozwagą.


Rodzaje kotów z kręconymi włosami

Nie ma jednej rasy kręcone kotów. Jaka jest nazwa nie każdy z nich? Natura obdarzony swoje charakterystyczne różnice, a człowiek dał niepowtarzalną nazwę – Rex:

 • elegancki i wyrafinowany Cornish;
 • selkirksu kędzierzawy;
 • zabawne i osobliwe dewonu;
 • krótkowłosy z falowane włosy Ural Rex;
 • puszysty LaPerm i Skookum.

Indywidualność każdej rasy kręcone kotów. Zdjęcia będzie tylko potwierdzenie odróżniający Rex.

Cornish Rex

Zabawny, czuły Cornish – trochę bliżej średniej wielkości zwierzęcia z niezwykłym wyglądem. Koty tej rasy natury przyznało:

 • jajowata głowa;
 • uszy duży rozmiar;
 • kręcone wąsy.

To może być długa z uczuciem, nie odrywając oczu, podziwiając jego krótkie wełnę z zakrzywionymi włoskami. Niezwykła faliste włosy rasa ta ma wiele kolorów i wzorów oraz dwubarwna – czysta biel i szylkret.

Patrząc na wełnę, można by pomyśleć, że zwierzę jest ofiarą fryzjera który zdecydował się eksperymentować podczas ścinania, dając przebieg płaszcz. Ale to nie jest przypadek. Krótkie, miękkie, faliste włosy to nic innego jak iloczyn spontanicznej mutacji, która otrzymała nagrodę od charakteru tej rasy kręcone kotów.

Opis wskazuje, że sam garnitur jest uważany za rzadki w świecie kotów. Pierwszym znanym Cornish Rex został mianowany przedstawicielem kot, który mieszka w angielskiej Peninsula Kornoull. Jego włosy były w wyglądzie jak futrzarskich Rex królika. Ale nie jest to jedyne podobieństwo. Feline było jak królik jajowatą głowę, zwieńczony nietypowo dużych uszu, powiększone oczy, kręcone bokobrodów i niezwykle długich tylnych nogach.

Ale ciekawy wygląd – nie jest jedyną rzeczą, która odróżnia go od zwykłych ras kotów. Cornish – bardzo silny i aktywny zwierzę, które lubi być zaangażowany w to wszystko co czyni mistrza. On chętnie uczy się wszystkiego uczył i charakter ich działalności trenować. Poprzez zakup, proszę pamiętać, że jako przyjaciel z właścicieli nie otrzyma łagodny i spokojny, przyzwyczajony do rąk domu zabawki. Jest aktywnym zwierzę, które jest zawsze w ruchu.

Selkirk Rex

Należy zauważyć, że te niezwykłe kręcone cipki są nie tylko włosy, ale także jego wąsy, brwi. Ta zwiększona niedokładność daje im niespotykany urok. Nawet wewnątrz uszu włosy mają widok pięknych pierścieni.

Selkirk koloru dzieli się na:

 • gładkie;
 • paski;
 • dostrzeżone.

Kolor zwierząt, co do zasady, musi spełniać, a kolor oczu.

Funny Selkirk zszedł z brytyjskiego krótkowłosy, egzotycznych i Persów. Proces formacji skalnej nie jest zakończona, to odbywa się w momencie przejścia z innych gatunków.

Warto zauważyć, że kot jest idealnie dostosowany do okoliczności życiowych. Są one obdarzone przez naturę nowoczesny, przyjazny, aktywny, pełen miłości i łagodnego nastawienia do właścicieli.

Devon Rex

Rasa kręcone koty, którego nazwa jest Devon, miał podobieństw z niektórymi postaciami z bajek (elf, wróżka).

Posiadanie genetyki predyspozycji i udane, zwierzęta są idealne do życia w środowisku rodzinnym.

Devon jest inny niezapomniany i niezwykły wygląd. Oryginalność Kot wygrał, harmonijnie łącząc krótkie ciało umięśnione i silne nogi. Także honoruje rasa jest mała głowa i nieproporcjonalnie dużą uszy i oczy.

Koty są w pełni świadomi tego, co chcą ich właściciele dobrze reagują na trening. Jako uzupełnienie urokliwej wyglądu, różnią się także zdolność zwinność i skoków. Uwielbiam skakać i lasagne utrzymuje je w ruchu. W komunikacji z osobą korzystającą spokojną i przyjemną murchanie. W porównaniu z innymi rodzajami skały są bardziej przyjazne. Wrogość z ich strony w stosunku do innych, jest niezwykle rzadkie.

Ural Rex

Sukcesy rasy jest długie, faliste włosy. Ale ta różnica jest ich zaletą. Rzadkie i dyskretny molting nie wymaga dodatkowej konserwacji i stałego czyszczenia. Zawartość prostego Ural zwierzętami. Głównym czynnikiem jest okresowo dbać o jej futra z okazjonalnych czesanie i mycie.

Rasa ta kręcone kotów jest bardzo mobilny. Mamy przyjemność spędzać czas ze swoją rodziną. Jest wyposażony w zdolność do odczuwania najmniejsza zmiana nastroju swego pana. Kochający i opiekuńczy są kluczem do dobrego nastroju wokół niego. Ich proste murchane w chwili radości – znak, dzięki za uwagę.

Zwyczaje i zachowanie kota

Każda rasa puszysty gdy współżycie z osobą towarzyszy typowe zachowanie w stosunku do ludzi.

Siedzący na przednich drzwiach, mogą one spełniać szereg, uprzedzając jego przybycie, lub śledzić, jak pies, na korku pod przykrywką ochroniarz.

Opiekuńczy gospodarze niektóre rasy cierpią pining bolesne.

Ale jest typowe dla wszelkiego rodzaju zachowania są również:

 • ruch tułowia, ogon i łapy mówimy o ich położenia;
 • opublikowany w komunikowaniu dźwięki mówić o pragnieniach;
 • kobiety w ciepło pogarsza wszystkie odruchy;
 • mężczyźni w tym samym czasie znak terytorium siedlisk.

Rasa kręcone koty Rex – doskonały wybór dla par z dziećmi. Oni doskonale są w kontakcie z innymi zwierzętami w domu, częstymi gośćmi.

Dodatkowe zalety kontakcie ze swoim rodzaju

Za wyjątkowe terapeutów, którzy są skłonni traktować właścicielom w każdej chwili, jak to jest podróżować z rodziną.

Istnieje przekonanie, że ich hodowców wełna jest hipoalergiczny dzięki specjalnej fakturze, co oznacza, że jest bezpieczny dla ludzkiego kontaktu ze zwierzętami. Niektóre gatunki mają alergicy rex widać mniej manifestację objawów.

Wszelkie rasa kotów kręcone przyniesie radość komunikacji master. Dzień spędzony ze swoim zwierzakiem, będą pełne radości i pozytywnych emocji.