87 Shares 8705 views

Jak nauczyć kociaka do WC: Porady przyszłego właściciela

Prawie każda dziewczyna marzy o puszystej i słodkiego przyjaciela w swoim domu. Ktoś preferuje psy i niektóre koty, to jest czysto osobista sprawa. Najważniejszą rzeczą, którą należy jasno zdawać sobie sprawę – odpowiedzialność za okruchy, które prowadzą do domu. Tylko to od was zależy, czy dziecko będzie przestrzegać reguł, więc trzeba cierpliwie wytłumaczyć mu wszystko. Jak nauczyć kociaka do WC, dostosowanie diety, należy zwrócić uwagę na jego zdrowie, powie żadnego weterynarza, więc lepiej zapytać o to, co Cię interesuje, niż zrobić coś złego.


Kocięta są zazwyczaj pobierane z kotem i dać gospodarzom w ciągu dwóch miesięcy. Ale nadal są dość małe i są w potrzebie dobroci i uczuciem, że nie wymagają one od razu zbyt wiele. Kocięta przypominają małe dzieci, jeśli nie jesteś w stanie zrobić tak, aby nauczyć kociaka do WC, miejsce do gier i żywności, najlepiej jest odłożyć swój wygląd, najpierw przygotować samemu. Nie zapomnij – to nie jest zabawka, która może zostać odrzucona, gdy zmęczony, żyje i bezbronna istota, bo staniesz się najbliżej i kochany człowiek.

Wiele osób błędnie uważa, że koty, oprócz jedzenia i snu, nic innego nie jest zainteresowany. To jest złe, trzeba pamiętać, każde zwierzę musi być ostry jak małe dziecko. nieodpowiedzialni właściciele zamiast zaskoczony, jak trenować kociaka do WC, dokonać prawidłowej diety, bawić się z nim, czekając na to, co sam dzieciak wyobrazić sobie wszystko, a wielce zaskoczony, gdy to się dzieje. Nie można go ukarać za to, co poszedł sobie ulżyć w niewłaściwym miejscu. Jeśli nie starał się pociąg, a następnie uzyskać wynik ich zachowania – o tym myśleć.

Szczegółowe wytyczne jak trenować kociaka do toalety, nie jest w tym całym procesie jest inna. Przed dostarczeniem do domu zwierzątko, przygotować wszystko, czego potrzeba z góry i pomyśleć nad miejscem, gdzie będzie taca. Kotek powinien mieć stały dostęp nie tylko do niego, ale również możliwość istnieje emeryturę, więc korytarz, kuchnię lub toaletę ledwo odpowiedni. Najlepszym rozwiązaniem jest łazienka, drzwi można zawsze otworzyć tam i lotochek wypełnione nie być widoczne.

Wiele pochwalić, że ich kot uczy kocięta do toalety, to jest rzeczywiście prawdą. Ale w domu lotochek to w zupełnie nowym miejscu, więc obserwować, jak tylko dziecko zaczyna paw lub porysować podłogę próbując ukryć, oddaj je do podajnika, delikatnie ale stanowczo trzymać aż kotek nie zwalnia się. Pamiętaj, aby go chwalić, udar, i wniósł im coś smacznego – Pamiętasz ten kotek. Wierz mi, kilka razy, aby pomóc dziecku tak, to jest on na pewno posemenit tacki.

Bądź cierpliwy, przyzwyczajony do toalety kotek wymaga relacji spokojny i czuły. Nie krzycz na swoje dziecko, tym bardziej nie próbuj go winić za brak zrozumienia, będzie przestraszony i proces zostanie opóźniony przez długi czas. Niektórzy doświadczeni właściciele powinni namoczyć szmatkę w domu zapach dziecka od znajomego swego tacy i przynoszą ze sobą, stawiając się w nowym WC. Jej kotek uchuet, Orient szybko i bez problemów znajdzie się, że jesteś na to przygotowany.