215 Shares 7967 views

Rosyjski spaniel – idealny towarzysz na polowaniu iw domu

Rosyjski przodek cocker spaniel angielski jest jego krewni. Wycofanie rosyjskiego rocka analogowego powstał z myślą o adaptacji psa do naszych warunków klimatycznych.


Jest to dość niski czworonóg z pięknymi długimi uszami, światło zaciskane wełny i bardzo inteligentnym wyrazie. Wysokość kłębu psów osiąga 40 cm Kolor może być bardzo zróżnicowana: monotonna – czarne, czerwone, brązowe, mieszane – czarny i czerwony, brązowy i czarny i biały czarne plamy .. Głowa jest dość długi z szeroką czaszką. Rosyjski spaniel ma zaokrąglone uszy spadaniu, owalne oczy piwne kolor różnych odcieniach. Ogon porusza, kopiowany. W ogóle, zwierzę wygląda mały, ale gęste i zwarte. Nieco większy niż jego brytyjski przodka rosyjski cocker spaniel. Zdjęcia psów przedstawione w tym artykule.

Rasa nie jest jeszcze uznane na poziomie międzynarodowym, ale już zyskał popularność w kręgach myśliwych. Prawdę mówiąc, nawet zagraniczni fani tego rodzaju wypoczynku są zainteresowani naszą spaniel.

Rosyjski cocker spaniel – jest to stosunkowo młoda rasa, hodowana do celów łowieckich. W Rosji, są one oderwane od 19 wieku i zyskały uznanie wśród myśliwych. Te psy są uważane za sportowego, czyli podczas polowania, są pod pistoletem. Zasadniczo spaniele zabrać ze sobą, gdy dostanie się ptaka. Rosyjski spaniel uruchomiony bez podstawki, ale to jest bardzo energiczny i przedsiębiorczy. Pies ten może być używany do polowania dowolną grę: ptactwo, łąka, Wyżyny. Spaniel szybko znajdzie zdobycz, podnosi i przynosi wiele. Pies coaching jest lepiej zacząć z polem ptaki, a następnie przenieść się do ptactwa wodnego. Po strzale zwierzę nie powinno być dozwolone natychmiast po ponoskoy i należy dać mu trochę uspokoić, inaczej nic nie pozostanie w grze. Spaniel tak wiernie stosuje się do właściciela i tak ofiarnie podane do polowania, które mogłyby doprowadzić rannego zdobycz nawet Alien Hunter, i to też należy zachować ostrożność.

Ze względu na jego niskiego wzrostu, rosyjski spaniel łatwo zmieścić w plecaku, zajmują niewiele miejsca w samochodzie lub łodzi. I właściciele mieszkań nie będzie długo wątpić, czy nie zrobić tego psa, bo ona jest zawsze tam obszar.

W między polowań Cocker spaniel rosyjski będzie wielkim przyjacielem i ulubionym gospodarstwie domowym. Jest zwinny i dobroduszny pies, oprócz niezwykle lojalny. Jak dbać o nią nie jest trudne – myć raz w tygodniu, a następnie przeczesać. Pies uwielbia chodzić na świeżym powietrzu. Ponadto, jego mobilność polega na wiązaniu gry do woli, aby dać wyjście energii. Wesołość i radość pies jest bardzo zaraźliwy, wydaje się, że nigdy nie jest smutny.

Podsumowując, możemy powiedzieć, choć to zwierzę nie ma norm i standardów i nie jest rozpoznawany przez Stowarzyszenie zajmujące się obsługą psów, wśród prawdziwych koneserów psów myśliwskich, że zdobył się zasłużoną popularnością. Rosyjski Cocker Spaniel – zabawa, energiczny, inteligentny pet i, co najważniejsze, prawdziwym przyjacielem!