847 Shares 4037 views

Rasa toi Pudel – mały wierny pies

Który uważany jest za miejsce narodzin pudel France, chociaż rasa pojawiła się niemal równocześnie w wielu krajach europejskich. Jest to bardzo stary i modne psy ozdobne, pudle są najmniejsze z podgrup. Historia tej rasy nie jest do końca jasne. Ale wiemy, że hodowcy w 19 wieku, dokładając wszelkich starań, aby miniaturowego pudla. Ale wyniki nie uzasadnia sam. Mają tendencję, aby uzyskać słaby, wątły psa. Dopiero w 20 wieku toi pudel nabytych nowoczesnych cech.

Czworonożnych przyjaciół tej rasy jest bardzo żywy, kontaktowy. Są one doskonałymi towarzyszami i przywiązany do każdego członka rodziny, dać mu swoją miłość. Psy mają dobrą inteligencję, są łatwo przeszkolony, więc szkolenie pudel nie ma problemu. Oni pogodzić się z wszystkich członków w rodzinie, a także innych zwierząt w domu. Jest to dobry towarzysz, posłuszny i przyjazny. Są wygodne z czasowego samotności.

Pudel zabawka – miniaturowa kopia standardu rasy psa. Ma około 26 cm wysokości na kłębu, małe długą głowę, z ekspresyjne przejścia od czoła do podmuchu wylotowego długie wiszące, małą wartość trwałego uszy. Oczy psa mały, ciemny. Szyja średniej długości, mocne i muskularne. Klatka piersiowa głęboka, dobrze rozwinięta z zaokrąglonymi krawędziami. Lędźwie umięśnione, szerokie. Ogon pudel jest silnie obsadzone, to zwykle zadokowany trochę więcej niż połowę. Płaszcz pies obfita, konieczne jest regularne cięcie. Czy to na pewnym stylu. Na futra przycięte obszarach jest bardzo kręcone i grube.

Zabawka pudel stałe mogą być różne kolory. W śmietanie i białym wargi zwierzęcia, kontur powieki i nos powinny być czarne. W kolorze brązowym – ciemnego bursztynu oczu, ust, paznokci, nosa i obrzeża – brązowy. U psów czarnych i srebrnych – wszystkie te elementy są również czarne. Generalnie, brązowe, morelowe, szare i kremowe pudle w wieku poniżej jednego i pół roku jego zabarwienia mogą być różne odcienie kolorów podstawowych.

Jeśli rodzina ma pudel toy, dbać o ich potrzebują dokładna.

Każdego dnia trzeba uczesać. Do tego celu specjalne szczotki z cienkiej, wygięte na końcach szczeciny i metaliczne metalu grzebienia z okrągłym w przekroju i kilku zębów. Wielu właścicieli woli wyciąć owce, gdy wełna nad konturem ciała psa pozostaje taką samą długość. Na wystawach fryzura wygląda świetnie „lew”. Ścinanie zwierzę może być niezależnie i za pomocą zwykłych nożyczek fryzjerskich. Że pies miał piękną sierść i zdrowa, musi regularnie kąpać.

Jedzenie jest skromny toi pudel. Karma może być wspólne gospodarstwo domowe jedzenie oraz specjalne potrawy. Pies zjada owsiankę na wodzie z gryka, proso, owies, ryż, twaróg, jedzenie mięsa codziennie wieczorem powinna być podana jogurt. Ale bez konkretnych witamin i minerałów, zwierzę nie może zrobić. Do tego należy dodać do suchej żywności, konserwy, specjalnych dodatków. Objętości produktu odpowiada jednej trzeciej lub do połowy diety konwencjonalnej pudla.

Na zdrowie psa rasy pudel toi zwykle nie narzekają i są długowieczne. Ważne jest, aby kupić od zaufanego hodowcy zwierząt, a także, aby w odpowiednim czasie wszystkich niezbędnych szczepień.

Miniaturowy Pudel ma wiele zalet. Jest zgrabna, czuły, dowcipny, dobrze apportiruet żyje długo. Ale pies może wystąpić i złożoność. Jeśli nie jest odstawiane od piersi, uwielbia szczekać, bardzo wrażliwy. Nie jest konieczne, aby zakupić pudla tylko dla zabawy, lub jako zabawka dla dzieci. Przed zakupem trzeba pokazać weterynarza zwierzę lekarzem.

Ale jeśli potrzebujesz inteligentnego, posłuszny, wierny pies, że jego zdolność do pozyskiwania jakichkolwiek nastroju do zabawy, to pudel POI jest doskonałym rozwiązaniem.