511 Shares 6042 views

Pomidor Dubok. Przed pomidorów pod ręką.

Dubok Pomidor – jest karłowata odmiana pomidora, które mogą być z powodzeniem wykorzystywane do uprawy na parapecie. Krótko mówiąc, możemy założyć, pomidory Oak doniczkowy pomidora. Jak dbać o rośliny, dzięki czemu można go wynagrodzi wam owoce?


Formowanie krzewów. Powstawanie krzewu są podejmowane w celu zapewnienia provetrivaemosti roślinnych i Illuminability, czyli te środki, które pomagają zapobiegać rozwojowi chorób grzybowych. odmiana pomidora Dubok jak wszystkie odmiany pomidorów karłowate są tworzone, pozostawiając pierwszy pasierba i drugi, tak że w końcu okazało krzew składający się z dwóch lub trzech łodyg.

W celu uniknięcia zgrubienia powinna być niezwłocznie usunięte wszystkich frajerów z krzaków. Te pędy, pozostając na ziemi, podnieś znaczną część składników odżywczych, że roślina otrzymuje od swoich korzeni do jego wzrostu i rozwoju. Z tego powodu, tworzyć i rozwijać owoce na krzaku z takim opóźnieniem i daje niskie plony.

Dostarczamy oświetlenia i temperatury kontroli. Pomidor – jest swiatlolubny roślin. Brak światła, lub jego brak wpływa to destrukcyjnie. Ważne jest również, na wewnętrznej uprawie pomidorów przestrzeganie reżimu temperatury. W czasie wzrostu Optymalny stosunek dnia i nocy w temperaturze pokojowej, powinno być ściśle kontrolowane. Najbardziej odpowiednia temperatura w ciągu dnia oraz do 280 do 160 w nocy. Podczas kwitnienia i owocowania temperatura może być obniżona o kilka stopni. Poza faktem, że pomidory będziemy dostarczać światło i ciepło, nie zapomnij o świeże powietrze dla nich. Pomieszczenie, w którym rosną pomidory muszą być regularnie wietrzone.

Spędzamy nawożenia i podlewania. Pomidor Oak, jak również inne pomidory kryte szczególnie potrzebują karmienia. Kanał może dziewanny, który jest rozcieńczony wodą w stosunku 1: 5 i nawozów. Nawóz organiczny – Dziewanna zrobić dobry jak tylko sadzonki zostaną posadzone do stałego miejsca, a będzie ona służyć jako pierwszego samodzielnego nawożenie buszu. Późniejsza opatrunek może być przeprowadzona z nawozami mineralnymi podczas owocowania raz na dwa tygodnie. W celu poprawy wzrostu i rozwoju pomidorów, można nawiązywać i karmienie dolistne. Są one wykonywane przez natryskiwanie mieszanki liści składnika. Metoda ta jest karmić roślina daje bardzo dobre rezultaty i zapobiega kwiaty spadł.

Pomidory uwielbiam obfite, ale nie częstego podlewania. W związku z tym, należy je podlewać raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb ciepłej wody, najlepiej rano. Terminowe rozluźnienie gruntu wokół trzeba krzewów spowalniają odparowanie wilgoci i zapewnia, że korzenie roślin powietrza. Poprzez rozluźnienia, nie zapomnij spud pomidora, ponieważ przyczynia się do tworzenia nowych korzeni.

Pomagając kwitnąć i owocować. Pomidor Dubok jak każdy inny pomidorów, to nie jest wymagana kultura samopylnych, sztuczne zapylanie. Jednakże, w celu lepszego mocowane owoce, pomidory mogą być wspomagane przez delikatne łodygi drżenie podczas kwitnienia. Następnie pyłek z górnym biegu kwiatu pędzla na niższych kwiatów łatwo.

Możesz pomóc pomidory i owoce. Aby przyspieszyć powstawanie i dojrzewanie owoców jest niezbędne do przeprowadzenia powstawanie pewnego rodzaju buszu. Top rośliny, można zerwać i usunąć wszystkie szczotki kwitnienia. Fakt, że nie mają czasu na rozwój, a ich usunięcie przyczyni się do przyspieszonego wzrostu owocu, który jest już zapięte. Inną metodą, w której wpływ przyspieszonego owocowania – wzmocnienie systemu korzeniowego. Aby to zrobić, należy pociągnąć krzew potrzebuje trochę jak wyciągając go z ziemią. Jednocześnie będzie zatrzymać wszystkie małe korzenie, odpowiednio, zatrzyma ich wzrost. Po tej procedurze, roślina potrzebuje podlewania i Hilling.

Tak więc, nawet bez konieczności działce, możesz rozwijać swoje ulubione warzywa dla siebie. Zaprezentowała wiele odmian pomidorów, które mogą być uprawiane na parapecie. Jeden z przedstawicieli tej wspaniałej rodziny jest pomidor Dubok.