258 Shares 3599 views

To powinno być w stanie dziecko w wieku 9 miesięcy: przydatne informacje dla młodych rodziców

Istnieje wiele książek i czasopism, w którym stwierdza się, że dziecko musi być zdolny do 9 miesięcy. Rodzice naprawdę powinny wykorzystać te informacje, aby wiedzieć, czy ich dziecko rozwija się prawidłowo. Zdecydowanie: dziecko jest bardzo lubią grać z obiektami, przeciągnąć wszystko w ustach, umieścić zabawki w dowolnym miejscu. Co jeszcze powinien być w stanie to zrobić w tym wieku?

Zobaczmy, co dziecko musi być w stanie do 9 miesięcy:

  1. Dokonaj dźwięki; znaleźć oczy, usta, nos, albo lalkę matki, wyświetlać je na swojej twarzy.
  2. Ugniatać gliny, papieru i może ulec rozerwaniu.
  3. Rozważmy książki z kolorowymi zdjęciami.
  4. Chodzić trzymając na kanapie lub w łóżku; samemu usiąść i siedzieć długo w jednym miejscu.
  5. Obudzić się bez pomocy matki.
  6. Skocz z pomocą rodziców ręce.

Chłopak w tym wieku wypowiada sylaby naprzemienne dźwięczne i bezdźwięczne dźwięki, Auca, krzycząc, śmiejąc się. Próbuje mówić, a „wyjaśnia” całe niegrzeczny język. rozwój językowy dzieci w tym okresie jest stopniowe, ale intensywne.

Emocje i uczucia dziecka rozwija się z dnia na dzień. Chłopak jest szczęśliwy, zaskoczony, zainteresowanych, ale czasami testy i uraza, jest ostrożny – to wszystko zależy od stanu matki.

Kiedy matka dziecka kosi paznokcie lub czyszczenia uszu, może zostać wyciągnięta, działać w górę, aby kręcić. Jest to niemożliwe w tej chwili skarcić dziecko wystarczy, aby dowiedzieć się, czy nie, przepraszam za chorego dziecka, a dopiero potem, aby zakończyć swoje procedury. Jeśli on jest tak kapryśna, wyjaśniają, że wiesz co to niewygodne, ale powinno to być trochę pacjenta.

Miej oko na zachowanie swojego dziecka, zwłaszcza wizyty w klinice dla dzieci. Masować można, jeśli dziecko jest zdrowe, czy w domu, ponieważ może działać nawet na pielęgniarkę. często uniemożliwia negatywny korzyści z zabiegu.

Płacz dziecka wymaga uwagi, więc rzucić wszystkie swoje zajęcia i zwracać uwagę na to, pieszczoty, komfort.

Pamiętaj dziecko uważnie patrzy i zobaczyć, gdzie i co na siebie włożyć, starając się interesować jego poddanych. Kiedy spostrzega, że jest on zainteresowany, będziemy prosić, aby babcia lub tata w dłoniach i postarać się o ten element.

Człowieczek spojrzał gniecie i łzy papier. Daj mu stare arkusze papieru, z wyjaśnić, że gazeta nie może wymiotować. Sprzedam książki dla dzieci dla małych dzieci z kartonu. Cienkie stron, będzie on złamać swoje nieposłuszne palce.

Dla rozwoju umiejętności motorycznych niezbędnych do dać dziecku grać w małych obiektów, z wyglądu, który nie brał je w ustach.

Dziecko jest interesujący, ponieważ docierana woda przelewa się od tego samego naczynia do drugiego. Rozwija ruchy rąk i przygotowuje do samodzielnego jedzenia.

Porozmawiajmy nie tylko o tym, że dziecko powinno móc 9 miesięcy, ale był gotów zrobić samemu. Oczywiście, aby ubierać się, że jeszcze nie może, choć może spróbować. Ubieranie dziecka, uczyć, żeby ci pomóc, umieszczenie długopisu lub nogę. Im szybciej uczy się robić wszystko sam, tym lepiej dla ciebie.

Dziecko do roku może mieć do mycia i umyć ręce. Nad stołem trzeba umieścić dziecko wraz z innymi członkami rodziny – jest dobrym przykładem do komunikowania się z ludźmi.

Więc Podsumowując: okazuje się, że dziecko powinno być w stanie do 9 miesięcy, wziąć tę informację poważnie. Mama musi grać dużo z dzieckiem w wieku poniżej jednego roku, a potem to było zabawne i ciekawe. Gry rozwijają dziecko. Mogą iść do klasy z plasteliny lub malowania.