569 Shares 8349 views

Gdy wychowawca Dzień i wszyscy pracownicy przedszkola?

nauczyciel dzień obchodzony jest 27 września. Jest to święto młody, ma dopiero kilka lat. Wcześniej pracownicy przedszkola przywitała siebie w Dniu Nauczyciela, ale teraz mają oddzielne święto zawodowe. Został on stworzony w celu zwrócenia uwagi opinii publicznej na wczesnej edukacji, która stała się niemal obowiązkowe. Wielu nauczycieli i rodziców dopiero niedawno dowiedziałem się, że istnieje takie święto, więc i zadać sobie pytanie: „Kiedy obchodzimy Dzień nauczyciela?”.

Ponieważ festiwal jest obchodzone?

W tym dniu w wieku przedszkolnym uroczystości odbywają. Teraz pracownicy często witają siebie, a kiedy nadejdzie dzień nauczyciela, a następnie do Dnia Nauczyciela. Wybrany dzień schwytanych podsumowuje, wypowiada słowa zachęty, nagrody i obchodzi najwybitniejszych specjalistów i podkreśla plan pracy na następny rok. Podporządkowana przygotowaliśmy mały koncert poświęcony Dniu nauczyciela. Czasami świętować dzień mając herbatę razem, idąc do kawiarni, koncert, zainicjowanego przez władze miasta. Jednak wiele zależy od zespołu, liczba grup w przedszkolu i dzielnicy. Oczywiście, rodzice mogą w tym dniu pogratulować nauczycieli i innych pracowników. Opcjonalnie, do tego, aby zebrać dużo pieniędzy, ponieważ najważniejsze – uwagi. Ludzie nauczania dzieci, miło jest otrzymać kwiaty, kartki „Happy pedagog” (co jest całkiem możliwe, aby razem z dziećmi), czekolada.

Historia powstania przedszkoli

Pierwsze przedszkola pojawił się w 1802 roku w Niemczech. Początkowo były to miejsca, w których słaba aby wysłać swoje dzieci, aby móc pracować. Dzieci siedzieli w Nurse – kobiety z rodzin szlacheckich, którzy byli zaangażowani w działalność charytatywną. Oni nie byli zaangażowani w wychowanie dzieci jako taka wiedza może mieć od czasu do czasu, pielęgniarki więcej czasu, żeby opiekować się dziećmi i opieki nad nimi. Nazwa „Garden” instytucje te zostały podane później, Friedrich Wilhelm August Fröbel. Wyjaśnił to przez fakt, że dzieci – kwiaty życia, a one rosną w ogrodzie i rozwijać je powinien ogrodnikiem. Cóż, nazwa zatrzymany i stopniowo wykształcenie bardzo przedszkole stało się uporządkowane, systematyczne. Wcześniej przedszkola nie były takie jak teraz, kiedy nauczyciele dają dzieciom dużo więcej wiedzy i umiejętności.

Co daje wychowawców dzieci?

Teraz w przedszkolu wyraźny porządek dnia, reżim działań, spacery, żywności, rekreacji i rozrywki. Opiekunów dają naprawdę dużo dzieci. Dobrze, że mają profesjonalną wakacje, a rodzice też dobrze jest wiedzieć, kiedy dzień nauczyciela, i pogratulować im przynajmniej w słowach, wyraził wdzięczność za ciężką pracę. Nauczyciele są przez cały dzień z dziećmi, ucząc ich, aby dbać o siebie, aby umyć, sukienki (jeśli rodzice nie uczą). W klasie uczą się dzieci, które włączone w zatwierdzonym programie Ministerstwa. Można zapoznać się z otoczeniem, przepisami bezpieczeństwa pożarowego. Dzieci uczą się malować, rzeźbić, oddaj je do rozróżniania kolorów, dźwięków; w grupie starszej – czytać, myśleć logicznie, do wypowiadania się i przygotowania do pisania w szkole. Poza tym, nauczyciele uczą dzieci współdziałać ze sobą, aby rozwiązywać konflikty i szukać drogi wyjścia z różnych sytuacji.

Kto jeszcze w ogrodzie dba o swoje dzieci?

Oczywiście, trzeba wiedzieć, kiedy dzień nauczyciela, ale pamiętaj, w przedszkolu jest wiele innych ważnych pracowników:

  • Opieka nad dziećmi – dzieci karmione zrobić mokro, pomaga opiekunom ubrać dzieci na spacer;
  • fizruk – prowadzenie ćwiczeń, ćwiczenia, zaangażowanych w rehabilitacji dzieci;
  • dyrektorem muzycznym – zorganizowanie święta i zabawy w przedszkolu uczy dzieci mówić, wyrazić siebie w twórczości muzycznej; promuje zdrową sferę emocjonalną, dzięki którym dziecko rozwija się lepiej.

Oprócz nich w ogrodzie nadal istnieje liczba personelu, który ma niewielki bezpośredni kontakt z dziećmi, ale zapewnia im płodne, czyste, wygodne środowisko. Robią wszystko, aby dzieci czują się jak w domu, ponieważ spędzają tam tyle czasu. Jeżeli jesteś zadowolony ze swoich nauczycieli, nie zapomnij, aby dowiedzieć się, pamiętam czasy, gdy Dzień Nauczyciela i pogratulować im na ich profesjonalnej wakacje! Po gratulując człowiek, sam się trochę szczęśliwsi.