239 Shares 3839 views

Jak pogratulować ukochanej z okazji urodzin? Porady i pomysły

Zbliżające się święta są często stawia nas w ślepy zaułek, bo chcę pogratulować bliskim z serca i jednocześnie oryginału. Ale jak to zrobić, nie każdy może od razu wymyślić. Pytanie, jak pogratulować swój ulubiony Happy Birthday, która zostanie wniesiona przez wiele dziewcząt, wymaga odrębnego rozpatrzenia. Są to zrobi.


Zaczynamy od przebudzenia

Tak, twój ukochany „s urodziny. W twojej mocy, aby uczynić go niezapomnianym. Dobrym początkiem byłoby stworzyć odpowiednią atmosferę. Jeśli mieszkają razem, wstać wcześnie do łóżka i pójść do kuchni. Nie ma nic nadprzyrodzonego jest wymagane od ciebie. Zwykłe jajka i kawę, jeśli stosuje się je wszystkie do łóżka ukochanej na tacy, a także produkować właściwe wrażenie. Oczywiście, jeśli nie zepsuć człowiekowi tak codziennie. Nawiasem mówiąc, można umieścić na talerzu jest coś takiego jak buźkę lub gotować same jajka w specjalnych formach, w formie serca.

Przed pogratulować swojego ulubionego urodziny, umieścić na tej samej tacy śniadaniowej małej karty z miłą chęcią. Może to być coś takiego: „Mój ulubiony! Dziś – najlepszy dzień w roku – dzień się urodziłeś! Najlepsze jest jeszcze przed nami! „Po tych słowach mężczyzna będzie pokutować w radosnym oczekiwaniu na coś niezwykłego i magicznego cały dzień.

Jeśli i młody człowiek budzi się w różnych miejsc i różnych mieszkań, tu przyjść z pomocą najnowszych technologii. Oczywiście, mówimy o telefonie komórkowym i komputerem. Po pierwsze, można zadzwonić do człowieka i witają go osobiście, improwizując w ruchu, lub przygotować z wyprzedzeniem i dostać w kontakcie z najbliższymi za pośrednictwem kamery internetowej (np przez Skype). Po drugie, można wysłać SMS lub e-kartkę z życzeniami.

W ciągu dnia

Gratuluję Twojego ulubionego urodziny rano trochę, trzeba cały dzień „pasza” jego uroczysty ducha. Jeżeli przed człowiekiem – dzień pracy, to nakarmisz go bezpiecznie trzymać. Niech nic się martwić. Można również nie będzie miał czasu na odpoczynek. W przerwach między etapami przygotowania świątecznego wieczoru nie zapomnij wysłać swój ulubiony słodki SMS, wideo lub głosowej powitanie. Jeśli – aktywny uczestnik w każdym forum, to jest po prostu wspaniały, ponieważ pogratulować ulubionego urodziny z pomocą przyjaciół w społeczności internetowej Snap! Aby to zrobić, należy utworzyć wystarczająco stanowisko, w którym z prośbą o wysłanie jednej wiadomości z gratulacjami od liczby mężczyzny. Dobrze, jeśli twoi przyjaciele są z różnych miejsc na świecie (jeśli nie zapomnij podpisać powitanie). Co sądzisz, jaka będzie reakcja Twojego mężczyzny, gdy uświadamia sobie, że gratuluje całą planetę?

Jest o wiele więcej możliwości dla wyobraźni daje dzień. Na przykład, można umówić się na romantyczny spacer. Zaplanuj trasę. Może pójdziesz do swojej ulubionej kawiarni, gdzie będzie czekał na stole pokrytym lub chcesz wykonać skok ze spadochronem. Najważniejsze – aby wypełnić dni z jasnymi wrażeń.

wieczorem

I, oczywiście, kulminacją festiwalu przypada na wieczór. I tu ponownie, po prostu nie może być pojedynczym rozwiązaniem. Wiele z nich. Tak więc, jeśli spędzić trochę czasu razem (z powodu pracy lub innych czynników), to najlepiej zorganizować romantyczną kolację przy świecach. Jeśli jest wystarczająco dużo czasu, aby komunikować się ze sobą, ale z przyjaciółmi myślisz od przypadku do przypadku, a następnie zorganizować głośne imprezy. Oczywiście druga opcja znacznie droższe, ale to nie czyni do ulubionych sake? Nawiasem mówiąc, partia również nie powinna stać się regularne spotkania przy stole z napojami i taniec. Pamiętaj, aby myśleć o programie wakacyjnym. Powinno być włączone gratulacje od gości i zabawnych konkursach. Tutaj jest to absolutnie nie ma potrzeby, aby myśleć o sobie wszystkie szczegóły. Niech podłączonych znajomych! Mogą one pomóc Ci dowiedzieć się, jak oryginalne życzenia urodzinowe kochanka, jeśli pomysł nie chce iść do głowy.

prezent

Nawet jeśli przemyślane przez cały harmonogram dnia, święto to nie całkiem tak, to jakie powinny być bez prezentu. To nie musi być coś bardzo drogie. Być może będzie to tylko drobiazgi, ale muszą przedstawić oryginalny sposób. Jeśli jesteś mało pieniędzy (zważywszy, że ty również zorganizować uroczystą wieczór), a następnie kupił małą rzecz, o którą stale zapomina sklepu.

Na przykład, twój ulubiony przez długi czas ma zamiar kupić nowy zszywacz, ale ta lista zakupów pozycja jest ciągle leci z głowy. I kupić mu zszywacz! Ale, oczywiście, po prostu rozciągnąć go człowiek nie jest dobrym rozwiązaniem. Jak pogratulować ukochanej z okazji urodzin w takim przypadku? Podłącz swoją wyobraźnię! W uzupełnieniu do zszywacza, kupić kilka małych rzeczy, takich jak prawo (kij, pianki do golenia, nową chusteczkę, i tak dalej. D.) i akcje małych pudełek. Okrywać każdy drobiazg w osobnym oknie i rozłożone w różnych miejscach. Niech słodkie prezenty przykuły swoim kochankiem cały dzień.

słowo

Pomimo faktu, że najważniejsze w człowieku – czyny, nie słowa, w dniu urodzin bez drugiego nie może zrobić. A także muszą zadbać o to wcześniej, przygotowując się gratulacje. Niech to będzie krótki, ale treściwy i odzwierciedlają swoje uczucia. Na przykład w ten sposób: „Kochanie, dziękuję, że jesteś! Bardziej niż cokolwiek, chcę, żebyś nigdy nie tracić ducha, uwierz w siebie i zawsze świeci twarz jest tak wspaniały uśmiech. Wszystkiego najlepszego, kochanie! „Proza, nawiasem mówiąc, wielu ludzi cieszyć się znacznie więcej niż poezji, ponieważ wygląda bardziej jak improwizacji, a nie na pamięć tekstu, sporządzonej przez kogoś innego.

Cóż, niektóre z zaleceń mamy objętych, teraz to do waszej wyobraźni. Idź na całość!