733 Shares 2961 views

Hensel siostry: fotografia, życie osobiste

Hensel siostra – to bliźnięta syjamskie, ale i tak ich życie nie różni się zbytnio od życia innych ludzi. Ich nazwa jest Abigail i Brittany. Te dziewczyny są wesoły, kontaktowy, a oni mają swoje marzenia i cele. Oni, podobnie jak inne dzieci chodziły do szkoły, starannie badane, ukończył studia i dostał pracę. Ale jak własnym charakterem każdej siostry, to jest ciekawy zobaczyć jak żyją razem w jednym ciele.


Gemini-ditsefaly

Dziewczynka urodziła się 7 marca 1990 roku w Nowym Germani. Byli bliźniąt syjamskich, ditsefalami. Jest to bardzo rzadkie zjawisko, kiedy dwoje ludzi wyrzucać tułowia z dwóch nogach i dwóch ramion. W tym przypadku organ ma swoje wyzwania, więc mają trzy płuca. Ponadto, każda dziewczyna żołądek i serce, które są połączone przez jednego obiegu. Ponadto, trzy nerki, dwie pęcherzyka żółciowego, dwukropek i wątroby. Dwa kręgosłup zakończyć w ogólnych miednicy. Wszystkie ciała od pasa, niektóre dla dwóch osób, w tym płeć.

Siostry Hensel – Jest to wielka rzadkość w historii odnotowano we wszystkich czterech par ditsefalov-bliźniaków, którzy byli w stanie przetrwać. Ale do tej pory te dziewczyny są jedynym Witam. Ponadto, oni prowadzić normalne życie.

różnice anatomiczne

Mimo, że siostry mają układ krążenia, ich temperatura ciała jest inna, i czują się go. Abigail często staje się gorąca, ale jej siostra często w tych momentach zimno. Girls-bliźniaki mają różne wysokości. Na Abigaili 1 m 57 cm, ale siostrą poniżej 10 cm. Jest to oczywiste, w układzie głowicy i długości nogi. Że ciało wyglądało bardziej harmonijny i zrównoważony, Bretania cały czas się na skarpety.

Którzy w ciele właściciela?

Abigail i Brittany Hensel są bliźniąt syjamskich, więc każda dziewczyna kontroluje tylko część ciała, która jest po jej stronie. Na przykład, Abigail nie mógł unieść rękę, która jest po stronie Bretanii, czy nie odczuwa bólu ani dotknąć ręką. Pomimo tej dziewczynki nauczyły się poruszać płynnie, dzięki czemu są w stanie wykonać ruch, jakby to była jedna osoba. Dzięki tej dobrej siostrze iść, więc mogą biegać i jeździć na rowerze. Również siostra nauczyła się pływać, a nawet prowadzić samochód. W szkole, to konsekwencja pomogła im udział w lokalnych zawodach.

różne osoby

Ale fakt, że siostry Abigail i Brittany Hensel są różni ludzie, dowodzi nie tylko strukturę ich ciał. Każda dziewczyna może pokazać swoją reakcję na tego czy innego produktu. Na przykład, w przeciwieństwie do Abigail, serce Bretanii reaguje na kawę i zwiększa tętno. Jednocześnie Brit uwielbia mleko, ale jej siostra nie jest. A jeśli jedzą zupę, Abby skrapia krakersy tylko połowę drugiej dziewczyny nie lubią taką mieszankę.

Ale nie jest to jedyna różnica między siostrami. To naprawdę dwie różne osobowości, z których każda ma swój własny charakter, smakuje, preferencje, a nawet sny. Widoki w wyborze ubrań i rozrywki, ale także nie pasują. Ale dlatego, że muszą dzielić to samo ciało, nauczyli się kompromis.

rodzina dziewczynki

Abigail i Brittany bliźniaki urodziły Hensel i nadal żyje w stanie Minnesota. W ich rodziny mama jest pielęgniarką, a ojciec jest zaangażowany w stolarstwie. Dziewczyny nie są jedynymi dziećmi. Rodzice decydują o narodzinach innej córki i syna. Ich rodzina jest bardzo przyjazny, są one, mimo trudności jest wspieranie siebie nawzajem. W domu zawsze jest wiele do zrobienia, ponieważ rodzice właścicielem farmy z krów i innych zwierząt.

Kiedy dziewczynki były małe, lekarzy zaleca się przeprowadzenie operacji i dzieli się bliźniaków. Ale to oznaczało, że jedna z córek zginie. Pomimo złożoności rozwiązania, rodzice stanowczo odmówił. Matka nie była w stanie poświęcić jedną ze swoich ulubionych dziewcząt. Dziś Abigail i Brittany są niezmiernie wdzięczny, że moja matka zdecydowała się zostawić rzeczy takimi, jakimi są. W rzeczywistości, ponieważ jej córka dorastała wesoła, towarzyska i aktywna. Rodzice i przyjaciele nazywają je Abby i Brit.

Jak Childhood

Mimo niezwykłego wyglądu, rodzice wysłali dziewcząt do normalnej szkoły. Hensel siostry tutaj nie nauczyć się reagować na zaczepki. Choć warto zauważyć, że w mieście, w którym żyją, są przyjazne i doskonale normalne.

Ale jednym z głównych wyzwań było dla siostry, aby nauczyć się dawać sobie nawzajem. Zanim to się stało, że ciągle twierdził, były kłótnie, a nawet walki, podobnie jak wszystkich braci i sióstr. Po głęboko w moim dzieciństwie, kiedy oni nie zgodzili Brittany chwycił kamień i uderzył siostrę po głowie. Ale to była lekcja dla dwóch dziewczynek były bardzo przestraszony i ze łzami w oczach zapytał nawzajem o przebaczenie.

Stopniowo, Abby i Brit wyciągnięte pokojowo rozwiązać swoje różnice. Aby to zrobić, mogą wrzucić monetę i poprosić o poradę od swoich rodziców.

Dziewczyny nie chcą być różne od innych, więc również o swoim hobby. Więc nauczyłem się nie tylko pięknie śpiewa, ale także grać na gitarze i fortepianie.

Twierdzą, o bliźniaków?

Niektóre z nich mogą wydawać się, dobrze, że nie można podzielić bliźnięta syjamskie, bo oni już mają nauczyć się czuć sobą? Abigail i Brittany ale Hensel – są to różne osoby, każda z nich ma swoje zdanie, a to nie jest łatwe do ustępstw. Na przykład dziewczęta mogą być trudne w wyborze wakacjami, bo Abby lubi siedzieć w domu. Ale Brit nie może siedzieć w domu, bo lubi taniec, zabawa imprezę firmy lub nawet tylko jej konieczność udania się do kina. W tym przypadku, dziewczyna stara się ostatni w obronie swoich preferencji. Ale czasami trudno jest za nią, bo jej siostra była jednym z tych ludzi, którzy nie potrzebują „wspinać się jego słowa,” często jest zwycięzcą debaty.

Jak wybrać ubrania

Czasami siostry Hensel nie zgadzają się, że zużycie na ciele, jak Abby uwielbia „cool” i jasne stroje, uważa, że biżuteria muszą być oryginalne, młodzież. Ale Brit, przeciwnie, wolą niski klucz styl ubierania, neutralnych odcieniach i biżuterii – coś cichej i wyrafinowane, takie jak perły. Aby zakupić nową rzecz, muszą negocjować.

Siostry spaceru na zwykłych sklepach w poszukiwaniu rzeczy. Jeśli oboje złapać fantazyjne koszulę lub marynarkę, kupują je i dom trochę do zmiany. Jeśli jest to sukienka lub bluzka, tworzą drugą szyję. I siostry Hensel spróbować na ubrania nie przyciski i suwaki.

Jak życie z dziewczynami w jednym ciele

Siostry Hensel (są zdjęcia na tej stronie), starają się prowadzić normalne życie. Mają wielu przyjaciół, z którymi spędza czas. Ponieważ trudno jest siedzieć do końca życia w małym miasteczku, idą do innych miejsc. W nowym środowisku pomóc im przyjaciół, którzy starają się obserwować reakcję ludzi. Złożoność staje się coś, co ludzie są nieprzewidywalne i często chcą zrobić zdjęcie bliźniaków, lub po prostu dotknąć go. Ale ta postawa jest nieprzyjemny dla dziewcząt, dziewczyna próbuje zamknąć je od obiektywu.

Dziewczyny lubią uwagi, ale jeśli jest w granicach przyzwoitości. Na przykład, jeśli ktoś chce zrobić zdjęcie, po prostu musi się przywitać i poznać trochę. W tym przypadku, Brit i Abby szczęśliwy uśmiech do komory.

Ale jeśli tak się nie dzieje, a ludzie bezczelnie się fotografować jako „chwyt”, siostry denerwować i martwić. Muszą przejść do innego miejsca. Pomimo takiej reakcji ludzi, dziewczyny nie denerwować, gdy zmienią się okoliczności, a dalej do zabawy, jak gdyby nic się nie stało. Należy zauważyć, że postać Abby bit zapalczywy i agresywny, a Brit miękka i artyzm.

napędowy

Wielu wydaje się zaskakujące, że siostry Abigail i Brittany Hensel, bliźniąt syjamskich, wiedzą, jak prowadzić samochód. Posiadają tej umiejętności zarówno dziewczęta. Każdy z nich brał teorię egzamin na prawo jazdy, ale ćwiczyć, byli razem. Siedząc w fotelu kierowcy, obie siostry wykonują swoje czynności, które zgodzili się wcześniej. Na przykład, jeden naciska gazu, drugi musi wywierać nacisk na hamulec. Siostry mają dwa prawa jazdy, każdy z własnym, jak również paszport. Kiedy zatrzymali się na stanowisku, zapytała dziewczyna, której tożsamość papiery.

Oprócz wycieczki do samochodu, Abby i Brit latania. Ale tutaj mają trudności pojawiają się często, ponieważ są one zobowiązane do przedstawienia dwa bilety, bo obie nazwy są napisane w liście pasażerów. Ale dziewczyny nie śpieszy się do zapłacenia, ponieważ potrzebują one tylko jedno miejsce.

Badania i prace

Po szkole, dziewczynki nastąpiła kolejna trudność. Brittany kocha literaturę, podczas gdy jej siostra doskonale zdawał sobie sprawę z matematyki. Mieli iść na studia, ale dla interesów bliźniaków były brane pod uwagę. W rezultacie, dziewczyny zgodzili się, że chcą być nauczycielami elementarnych klasach. Ponieważ każda siostra może uczyć przedmiotu, który lubi.

Po ukończeniu studiów, Brit i Abby rozliczane w nauczycieli, ale są one wypłacane wynagrodzenie, jakby dwie osoby dzielić tę samą stawkę. Ale dziewczyny nie zgadzają się, ponieważ mają dwa dyplomy. Ponadto, podczas gdy jeden prowadzi lekcję, inne notebooki można sprawdzić w swoich badaniach.

Studenci chcą być w klasie w sióstr Hensel. Dzieci uczą się od nich, by nie dać się i mieć pozytywne nastawienie do życia.

Hensel siostry: miłość życia i marzenia

Abby i Brit są towarzyskie i lubią rozmawiać, ale zawsze unikać tematu prywatności. Ale faktem jest, że dziewczęta i ich mama marzy o małżeństwie. Gdy uczucie zostało opublikowane w gazecie, że Bretania jest już zajęty, ale siostra powiedział, że był „okrutny żart.”

Dziś dziewczyny się bardzo popularne, ponieważ są one napisane na temat w gazetach, zapraszani do programów telewizyjnych, a nawet seria z ich udziałem powstał. Są szczęśliwi, dobrze znane i ludzie sukcesu, którzy wkrótce mogą mieć szczęście, a siostry będą mogli spotkać kogoś bliskiego, a nawet zostać matkami.