121 Shares 7211 views

Torba na psy: jak zrobić właściwy wybór

Wielu właścicieli psów prędzej czy później myśli o zakupie czegoś jak worek dla zwierząt. Jest to bardzo wygodna i niezbędna rzecz. Przecież wiele miejsc publicznych z psem nie jest dozwolone w ich rękach. Jeśli zwierzę siedzi w transporcie, właściciel może odwiedzić centra handlowe, apteki i inne instytucje publiczne. W torebce zwierzę jest całkowicie pod kontrolą swojego prawowitego właściciela, co oznacza, że nie może się zgubić ani ugryźć kogoś.


Zazwyczaj torebkę dla psów przeznaczono dla zwierząt ważących nie więcej niż 5 kg, czyli małych ras, takich jak piesek zabawki, chihuahua, zabawka.

Aby zarówno właściciel, jak i pies były wygodne, musisz wybrać właściwy model. Teraz porozmawiajmy o tym, jak to zrobić dobrze.

Torba na psy: dokonanie właściwego wyboru

Pierwszą rzeczą, którą musisz zwrócić uwagę przy zakupie takiej rzeczy, jest materiał, z którego jest wykonany. Zwykle producenci używają tekstyliów, skór, skóry naturalnej. Zaleca się, aby przenieść zwierzę z materiału, które można umyć. Wybierz kolory nie marmurowe: ciemnozielony, ciemnoniebieski lub brązowy.

Zwróć uwagę na wykładzinę. Powinien być wykonany z trwałego materiału syntetycznego, który wytrzyma pazury i zęby zwierzęcia.

Bezpieczeństwo psa jest koniecznie ciepłe, grube dno z warstwą kauczuku piankowego.

Torba przewożąca zwierzę: rozmiar ma znaczenie

Bardzo ważne jest, aby nie popełniać błędu w tym celu, w przeciwnym razie pies poczuje się niespokojny. Jeśli masz cichy ulubiony, a następnie wybierz małe przenoszenie. Jeśli aktywne zwierzę, a następnie kupić dużą, przestronną torbę, w której może się obracać.

Wielu właścicieli psów nosi swoje zwierzęta podczas zimnej pogody, więc warto rozważyć ten punkt. Jeśli kupisz szczeniak, pamiętaj, że dziecko będzie rosło, co oznacza, że jego wielkość wzrośnie.

Wybierając torbę dla zwierząt, zwróć uwagę na zapięcia i paski modelu. Najbardziej praktyczne są rzeczy z zamkami błyskawicznymi. Mogą być rozpinane lub mocowane łatwo i prosto. Ponadto w zoomarkets można zobaczyć torby na psy, które są zapinane na guziki, guziki lub haczyki. Niewątpliwie takie modele są bardziej atrakcyjne, ale trudniej jest ich wykorzystywać. Jeśli nie jesteś zakłopotany przez tę okoliczność – a następnie uzyskać model piękniejszy.

Torba na psy: kupić model komfortowy – czy jest prawdziwy?

Najbardziej dogodną opcją jest produkt z trzema uchwytami. Spośród nich, dwa krótkie, noszone w ręku ręce, a trzecie (długie) – na skarpety na ramieniu. Zwróć uwagę na pasek, powinien być regulowany długością.

Zaleca się, aby torba na psy była na zewnętrznej kieszeni. W nim można umieścić dokumenty, zabawkę lub smycz zwierzęcia, jeśli masz długą drogę naprzód. Nie wkładaj żywności do takiej kieszeni, ponieważ jej zapach zakłóci Twój zwierzak.

Niektórzy producenci podobnych produktów tworzą dla nich specjalne znaki informacyjne. Na nich można napisać telefon i adres. Pomoże to w przypadku utraty transferu ze zwierzakiem. Każdy, kto ją znajdzie, będzie mógł skontaktować się z właścicielem zwierzęcia.