329 Shares 9898 views

psy Clipper: wybór, zakup, cięcie, szlifowanie, ceny i opinie właścicieli. Od profesjonalnych do taniego mechanicznych i ręcznych Clippers psów

Jeśli masz psa takiej rasy dla wełny, który wymaga stałej opieki, trzeba mieć specjalną maszynę do strzyżenia. Nawet jeśli zwierzę jest specjalnym gościem w salonie, to znaczy tych ras psów, co jest ważne dla schludny rodzaju włosów clip się co tydzień. Procedura ta jest ważna dla dobrego stanu zdrowia zwierzęcia.


Dlaczego strzyżenia psów nie można użyć zwykłego samochodu

Nie zbliżać te maszyny, które są wykorzystywane do cięcia Ludzie Clippers psy. Może to prowadzić do uszkodzenia urządzenia i szkód dla zwierzęcia. strzyżenia konstrukcyjne czworonożne zwierzęta domowe jest zupełnie inna.

To specjalne urządzenie jest wyposażone w układy typu blade, które są przeznaczone dla psów futra. pokrywa sierść zwierzęca różni się od ludzkiego pokrywy włosów nie tylko strukturę, ale także w strukturze. Dlatego nie należy skąpić na urządzeniu i upewnij się, aby kupić specjalne psy Clipper.

Istnieje kilka ras, których przedstawiciele powinni być regularnie cięte. Clipper pies będzie zaoszczędzić pieniądze w salonie, jak proces ten każdy może posiadać własne w domu.

Jakie rodzaje maszyn istnieć

Te miłośników psów nabyć całą objętość instrumentów dla bliskiej osoby. To urządzenie do leczenia pazurami i produktów do pielęgnacji włosów. W szczególności, strzyżenia psów podzielone są na profesjonalnych i amatorskich. Są one również wyróżnia pracy, stosowanie terminu, jak i kosztów. Jeśli wymagają częstej pielęgnacji, będzie potrzebować profesjonalnych Clipper psy. Mają skrzynię biegów oraz napęd elektryczny.

Do użytku w domu, podczas cięcia tylko jedno zwierzę, można wybrać się do modeli amatorskich. Kierowania ich wibrujące i noże mocowane są w sztywnej pozycji.

Istnieje kilka modeli, które można dostosować długość włosów, które pozostaną na zwierzęciu po fryzurze. Jest również dogodne przyłączenie z tworzywa sztucznego, który opuszcza 1,5 cm wełny.

Jeśli potrzebujesz troszkę pracy, można zbliżyć się do modelu mechanicznego. Występowali uszy fryzura, łapy i pysk.

psy Clipper Instrukcja jest bardzo przydatna, gdy nie ma wylot.

Najbardziej popularna firma

Bardzo popularne narzędzia do wysokiej jakości fryzury zwierzętami firmy Moser. Są bardzo wiarygodne, ale dla włosów wykonana niesamowite jakości opieki. Maszyny te bazują na wirniku o większej pojemności, a także w oparciu o drgania.

Moc z najbardziej znanych modeli tej marki wynosi 45 watów. Jest możliwe, aby wyciąć włosy dowolnej długości.

Innym znanym firma o światowej renomie – Wahl Clipper Corporation. Ważne jest, że łopatki tego producenta są niezwykle wysokiej jakości.

W celu dokonania dobrego fryzjera w domu będzie pasować potężną maszynę kompaktowej wielkości firmy Oster.

Można je nabyć osobno wszelkiego rodzaju akcesoria do samochodów, a także noży. Może to być bloki do cięcia, gdzie to jest możliwe, aby dostosować długość fryzury. Ten typ jest bardzo wygodne dla tych, którzy potrzebują ras włosów wieloaspektowy charakter norm.

Bardzo wysokiej jakości nóż bloki są takie same firma Moser. Ważne jest, że pochodzą one do strzyżenia z różnych firm. Jako must-have akcesoria – wskazówki wykonane z tworzywa sztucznego. Poprzez ich wykorzystanie może opuścić długości włosów, czego potrzebujesz.

Najlepiej jest nabyć nie tylko samochodów, ale również wszystkie akcesoria w specjalnych sklepach, a także w Internecie. W tym przypadku, będziesz wiedzieć, co kupić bardzo wysokiej jakości rzeczy, które będą trwać przez długi czas bez przerwy.

Jak wykonać ostrzenia noży

Clipper pies biegnie z dwoma nożami. Jednym z nich pozostaje na swoim miejscu, a drugi porusza się jak wahadło. Jeśli urządzenie jest używane często i przez dłuższy czas, to na pewno stać tępe noże. Do pielęgnacji zwierząt była jakościowa, szlifowanie należy przeprowadzić.

Funkcje strzyżenia psów, zwierząt futerkowych jest znacznie trudniejsze ludzki włos. Nawet jeśli model jest bardzo wysokiej jakości, to jeszcze trzeba ostrzenia noży po pewnym czasie. Średni koszt usługi wynosi 450 rubli.

Ważne jest, aby dać ostrza razem z urządzeniem. W tym przypadku, nie tylko przeprowadzić wymianę, ale także oczyścić samego urządzenia. W tym celu zdemontować maszynę, przeprowadzić instalację nowych łopat i smaru. Tylko w tym przypadku, ostrzenie będzie trwać tak długo, jak to możliwe.

Ważne jest, aby podczas korzystania strzyżenia psów smarowane ostrza. Jest to niezbędne, w celu zmniejszenia tarcia. Podczas danych kontaktowych ich powierzchni jest kasowany. Używać takiego urządzenia do wykonywania fryzury już. Teraz jest to niezbędne do przeprowadzenia naprawy.

Istotne jest to, że nie tylko zmieni noże, ale również je przetestować, aby zobaczyć, jak urządzenie działa z nowymi nożami. Jakość jest sprawdzane bezpośrednio na włosy, która jest specjalnie do tego celu znajduje się w warsztacie.

Ostrzenia strzyżenia psów prowadzone w odpowiedni sprzęt. Proces ten jest dość skomplikowany. Ponieważ kształt łopatek jest trudne, to jest niemożliwe, aby wyostrzyć je ręcznie.

Ważne jest, że są one wykonane z wysokiej wytrzymałości metalu. Jest pewna granica, po której noże są już dość podatne na szlifowanie. Płacisz pieniądze tylko za wyniki. Jeśli urządzenie nie będzie dobrze wyciąć, wtedy nie ma pieniędzy.

Jak prawidłowo dbać o maszynę

Dzięki tej poręcznej narzędzia można wyciąć psa. Ale ważne jest, aby prawidłowo dbać o nich, aby służyć jak najdłużej. Jeśli urządzenie nie jest regularnie czyszczony i nie zastosować inne zasady, to użyteczne narzędzie wkrótce uda.

Trzeba dbać o to właściwie za łopatkami urządzenia. Ważne jest, że sierść psa czyste. W przypadku zabrudzenia lub zanieczyszczenia, a następnie zatkać grzebienia i ostrze, a następnie ulec pogorszeniu. Jest to konieczne do czyszczenia urządzenia co pięć cięć. Przed tym, urządzenie powinno być dobrze cool.

Aby wykonać czyszczenie, trzeba szczotki i specjalny płyn do mycia i oleju, który jest przeznaczony do smarowania. Najczęściej są one zakupione bezpośrednio z urządzenia.

należy najpierw wyjąć nóż. Następnie usunąć wszystkie włosy szczotki, które pozostały na ostrzu. Następnie dolne ostrze porusza się i cała procedura jest powtarzana. Następnie noże są przetwarzane specjalnego płynu do mycia. Usuwa cały nagromadzony tłuszcz i brud.

Tylko wtedy, gdy maszyna jest całkowicie wyczyszczone, można je nasmarować. W przeciwnym razie, pozostały brud slipnetsya, i to będzie trudne do usunięcia. Smarowanie jest podobna do oczyszczania, poprzez przesuwanie noża. Reszta nadmiar oleju usunięto z tkaniną.

ceny

Jak drogie psy strzyżenia? Cena za to może być dość przystępne.

Najbardziej popularny model Moser spółka będzie kosztować około 1000 rubli. Ta opcja jest budżet. Inne modele z tej samej firmy będzie kosztować maksymalnie 2000 rubli.

Jeśli jesteś początkujący, polubisz bezprzewodowych modeli samochodów kosztować Nova 8609. To tylko 400 rubli.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego modelu, warto zwrócić uwagę na MOSER MAX45 1245-0066. To będzie kosztować 4100 rubli. Wśród postulatów specjalistów jest niezwykle duża.

Przegląd na maszynki do strzyżenia psów

O ile klienci są zadowoleni psy Clipper? Recenzje w większości pozytywne.

Ci, którzy używają maszynki amatorów, powiedzieć, że są one bardzo łatwe w użyciu. Ale nadal wymaga pewnych podstawowych umiejętności, jeśli ważne piękno ma fryzurę.

Dobry zakup te strzyżenia psów, wraz z załącznikami, które wykraczają. W przeciwnym razie będą musieli kupić, a to pociągnie za sobą dodatkowe koszty. W przypadku szczególnie trudnych przypadkach, również trzeba kupić specjalny nóż.

Wielu powie, że nabycie odpowiedniej rasy psów wymaga starannej opieki włosach. Cięcie zwierzę w kabinie ciągle bardzo drogie. Dlatego większość decyduje się kupić to strzyżenia do wykonywania tych procedur, jak w domu.

Ważne jest, aby wybrać dokładnie model, który nadaje się do cięcia skały. Nie należy kierować kosztów. Można podejść maszynkę mechaniczny dobrej jakości psy. Dobry zatrzymać swój wybór modelu, który jest wystarczająco elastyczny. To sprawia, że możliwe, aby poradzić sobie ze wszystkimi splątane włosy, a nawet z dużej długości i sztywności.

Jeśli kupisz naprawdę dobry model, będzie to zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie jest już konieczności częstych wizyt w specjalnych salonach.