361 Shares 1884 views

Gra „Skyrim”: jak dostać się do Obliviona?

Nie jest tajemnicą, że świat „Skyrim” jest ogromna – trzeba kilkanaście godzin, aby w pełni go zbadać. Jednak wielu graczy to nie wystarczy – mają na celu dotrzeć do Obliviona. Ale większość graczy nawet nie wiem co to jest. Dlatego w tym artykule dowiesz się kilka szczegółów na temat Oblivion, a także sposób, w jaki będzie można uzyskać w grze „Skyrim”. Jak dostać się do Obliviona? Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba najpierw zrozumieć, że tak samo jest to miejsce – i czy w ogóle tego miejsca?


Oblivion "Skyrim"

Jak wiesz, „Skyrim” – gra z ogromnym otwartym świecie, można przyjść wzdłuż i wszerz, bez żadnych ograniczeń. Ponadto, świat ma bogatą historię i mitologię nawet – i to słynnej gry „Skyrim”. Jak dostać się do Obliviona w tej grze fabularnej? Aby to zrobić, aby zrozumieć, co to jest. Oblivion tutaj ma bezpośredni związek z mitologii, która została wymieniona wcześniej. Ta nazwa jest równoległy świat zamieszkany przez wszystkich znanych Daedr Lordów. Zwykli śmiertelnicy nie są dopuszczone do – a bramy mają być zamknięte do światów nie może być zagrożona przez inwazję. Dlatego też wiele od razu myśleć, że wsiada do zapomnienia „Skyrim” nie będzie działać. W rzeczywistości są one niemal całkowicie błędne – trzeba będzie tylko jeden minut okazję, pomimo faktu, że nie dzieje, kiedy się go spodziewać. Teraz trzeba przeczytać o kilku questów w „Skyrim”. „Jak dostać się do Obliviona?” – To jest pytanie, jesteś teraz, i odkryje odpowiedzi.

Lochy Kolegium Magów

Najczęstszym legenda o tym, jak w Oblivionie mówi, że może być osiągnięta poprzez lochu Magów pokładzie, który znajduje się w Winterhold, jednego z najważniejszych miejsc w grze „Skyrim”. Jak dostać się stamtąd do Obliviona? Musisz dostać się do pokoju z luku, przejdź na dół i znaleźć okrągłej sali z posągiem ręki, a także zamkniętej bramie. Trzeba szukać płytę biblioteki dostać pięć pierścieni, które należy umieścić na palcach posągu. Ale jednocześnie trzeba pamiętać, że posąg może aktywować tylko jeden znak, który już zdobył sto punktów w czary, więc trzeba pompować magiczną kierunek swojej postaci, jeśli chcesz dowiedzieć się, co daje figurę. W rzeczywistości, w pierwszym starcie przed tobą będzie ducha Pana Daedry, który da ci zadanie – znaleźć pierścień. W ten sposób będzie mógł otworzyć drzwi i wrócić do swojego świata. Oczywiście, gracze oczekują, że będzie on pozwolić ci odejść, ale w nagrodę dostaniesz mapę z lokalizacją daedrycznych skarbów. Tu i zniszczył jedną z najpopularniejszych legend gry „Skyrim” – sny zapominania musiał opuścić i udać się na sprawach doczesnych.

tawerna

Ale Sam Geven, wędrowny magik, który można znaleźć w jednej z tawern świata, w stanie pomóc. Trzeba starać się poza pić go, aby uzyskać jego personelu. W rezultacie, można stracić, a następnie rozpocząć niesamowitą przygodę z kapłanek, olbrzymy i teleportacji. W rezultacie, można znaleźć się z powrotem w tej samej tawernie, gdzie zrobić quest. A wtedy prawda – Sam Geven rzeczywiście Daedra Pan i bardzo moment, kiedy znajdziesz się w tawernie znowu, wydadzą go w Oblivionie. Ale zwykli śmiertelnicy, nawet tak potężne, jak ty w świecie bogów ma nic do roboty, więc trzeba pogodzić się szybko stamtąd.

poprzednia gra

Jeśli nadal chcą być w ten zabronione i dotrzeć do świata, to musisz grać w poprzednim projekcie – „Skyrim 4: Oblivion”. Ta gra również należy do serii i tkwi w „Skyrim”, ale jest niemal całkowicie występuje w Oblivionie.