265 Shares 9462 views

"YY", "VI": co to znaczy "Dota 2"?

Wśród współczesnych graczy DOTA 2 na tyle popularny, kończąc kolejną partię, napisać „SG VP”. Co masz na myśli to, wiem, nie wszystkie jednocześnie, paradoksalnie, często o sens tego wyrażenia nie jest znany nawet przez tych, którzy aktywnie korzysta. Warto ostrzec: każdy świadomy wysiłek, aby spróbować logicznie rozszyfrować ten abriveaturu jest mało prawdopodobne, aby doprowadzić do niczego, albo potknąć na myśli napravilnye.


Co to jest punkt niedźwiedzie „SG VP”?

Wielu ludzi dzisiaj szuka, co to znaczy „SG”, „VP” w „Dota 2”, ale w rzeczywistości, to meme jest również w innych grach sesji. Zwrot ten jest używany przez zawodników zagranicznych w celu wsparcia swojego przeciwnika po jego klęsce i podnieść swoje morale, pokazując, że gra była przyzwoita, i było miło spotkać takiego przeciwnika byłby inny.

"SG VP" lub GG WP

W rzeczywistości, tylko kilka lat temu przed DOTA 2 to było prawie niemożliwe, aby znaleźć frazę „SG VP”. Co masz na myśli to, wielu nie wie do dziś, jednak jest aktywnie wykorzystywana frazę nie tylko w „dote”, ale w innych grach, ale w związku z tym zestaw okoliczności, wielu graczy uważa, że to zdanie jest właśnie własność graczy DOTA 2. Na faktycznie, przyczyna leży w wyjściu z drugiego „DotA”, który wywołał bardzo aktywną napływ krajowych graczy na serwerach zagranicznych, ponieważ nowa gra nie jest uruchamiany z self-made „partii” w Garenne, lub w sieci lokalnej, a od jednego serwera, oficjalny deweloper t raditsii z sesji Titans gry, takie jak World of Tanks.

W anglojęzycznych graczy postanowił napisać po każdej grze: «GG WP» ( „SG VP”). Co masz na myśli? Dobra gra, dobrze grał – „Dobrze grał, aby powtórzyć w przyszłości.” Jest to rodzaj szacunku dla przeciwnika i utrzymanie morale. Gdy ta opisana jest często niezależnie od tego, jak poważne było połączone ze stron tak szybko pokonany i jak jeden zespół zdominowany drugiej.

„SG VP” w naszym

Wśród naszych rodaków w nieco inny sposób wykorzystywane VP „SG”. Co to znaczy, że jest znana daleko nie dla wszystkich, ale każdy wie, że jest to swego rodzaju synonim słowa „Finish”. Zatem często piszą „SG VP” po następnej partii – jest pokazanie, że ich pokonać przeciwników żadnego konkretnego zespołu, mianowicie pewnego gracza, trzeba skupić się na ich wkład w zwycięstwo. Tak więc, wyrażenie stała się najczęściej w losowo stron, jak często robi każdy poszczególny gracz sprawia pewien wkład, a także o każdym zespole może być mowy.

W związku z tym, stosowanie meme „SG VP”, tak jak słowo „mety” lub „koniec” jest aktywnie wykorzystywana nie tylko w DOTA 2, ale w innych grach, fora itd. D.

Oczywiście, są ludzie, którzy rozumieją, co się rozumie przez „SG VP”, ale łatwiej jest po prostu napisać: „Dzięki za grę” lub coś w tym rodzaju, niż zagranicznej meme, że nie wszyscy rozumieją.

Dominację, napisać "SG VP"

„Zmodyfikowany” wersja meme wygląda „SG VP łatwe”. Co masz na myśli tę frazę, wiedzą jeszcze mniej ludzi, ponieważ w rzeczywistości nie prowadzi żadnego znaczenia. Jest to rodzaj urazu w postaci wykończenia moralnego off wroga, który mówi: „Impreza się skończyła, musimy rozłożyć światło” W zdecydowanej większości przypadków to meme wariant używane przez ludzi, którzy nie wiedzą nawet o pierwotnym znaczeniu tego wyrażenia, jakby rozszyfrowanie go, oczywiście, wygląda absolutnie bezsensowne. Ostatni etap – to „SG VP Łatwy lodowisko.”

Tak więc, w zależności od tego, gdzie iz kim grasz, wyrażenie „SG VP” może mieć zupełnie inne konotacje, a tu masz tylko sam może określić, co dokładnie należy rozumieć partnera przy stosowaniu go. Jednak pomimo tego, że często spożywane w ostatnim sposób, to najlepiej, aby zawsze brać go w pierwotnym znaczeniu, niosąc tylko pozytywne myśli i nie tracą morale.