705 Shares 2759 views

Żeby było zabawy: dom dla dzieci w kraju

Daczy – to nie tylko miejsce, gdzie dorośli od rana do zmroku zaangażowanego w łóżkach lub w ogrodzie, coś zasadzić, chwastów, w puszkach lub zbudować. Jest to również świetna okazja dla dzieci do pobytu na świeżym powietrzu, z serca biec boso, krzyczeć, śmiać się bez obawy przeszkadzać sąsiadom. W skrócie, jest to niepowtarzalna okazja, aby być same dzieci. A jeśli w miejscu kraju, w dowolnym miejscu w ogrodzie, mają swój obszar, w którym mogą one być całkowicie wolne – co jeszcze jest potrzebne dla małego ludzkiego szczęścia?


przestrzeń osobista

Dom dla dzieci w kraju – rozwiązanie wielu problemów związanych z dziećmi rekreacyjnych 5-9 lat i nadzoru. Nie jest tajemnicą, że OPEC tatusiowie matek, dziadków czasami „dostaje” i dzieci. I dorośli często lub po prostu nie mają czasu, aby opiekować się dziećmi, czy ma do czynienia z ich spraw osobistych, a nie pełnić rolę „niekończącej niani-policji.” Ie jeden potrzebują odpocząć od siebie i wzajemne zainteresowanie tutaj. Aby pomóc w rozwiązaniu tego problemu jest mały domek dla dzieci w kraju. Co? I to właśnie:

  • Mają swoje dzieci będą miały swoje miejsce do zabawy, a nie we wspólnym domu. Oto one pełne właścicieli, jak chcą i są ułożone zabawki, meble, jeśli w ogóle, etc. Oni nie nosze we wspólnym domu, nie wyrzucaj ich lalki i samochody, aw konsekwencji wielu sytuacjach konfliktowych mniej.
  • dom kraj dla dzieci pozwoli większość czasu dzieci spędzają na powietrzu, które nie mają w normalnym pokoju.
  • Własny „dach” zabiera dzieciom bardzo długo, ponieważ ich niewyczerpanej wyobraźni ze strony gry. A dorośli nie muszą się martwić, że dzieci wspinać „wspak”, aby zranić, etc.
  • Jeśli zbudować dom dla dzieci w kraju, to także ważny moment edukacyjnych. Chłopców, dziewcząt ogród i wieku szkolnym często naśladować dorosłych. I prywatne „apartamenty” będzie silnym czynnikiem w edukacji uczuć swojego pana, dokładność, pragnienie porządku, czystości, samodyscypliny.

Jak budować, co budować

Jeśli uważasz, że, być może, jeden dom nie wystarczy, choć jego obecność – ogromny plus w organizacji aktywnego wypoczynku dla młodych mieszkańców willi. Najlepiej, oczywiście, trzeba przynajmniej mały plac zabaw. Zdjęcia z różnych opcji można znaleźć w wielu czasopismach na temat istotnych zagadnień. Nie będzie, oczywiście, huśtawka, zjeżdżalnia i pożądane dmuchanym basenie. Mała piaskownica pod parasolem-grzyb lub drzewa, było tenyok, uzupełniają ogólny obraz. Wybrać miejsce, trzeba więc, że z jednej strony, dzieci nie będzie obracać się w sposób nie kolidują z osobą dorosłą, a nie podeptane łóżka z żniwa itp, az drugiej – od czasu do czasu mogą być poddawane przeglądowi, w czasie interwencji w razie potrzeby, lub po prostu zadzwonić do obiadu. Co do „mieszkania”, istnieje wiele opcji. Po pierwsze, dla dzieci, domy z tworzyw sztucznych i związane z nimi akcesoria można kupić. z pewnością nie są tanie, ale czas, aby zabić wielu pieczenie na jednym ogniu. Wykonane takie produkty są zazwyczaj wykonane z materiału przyjaznego środowisku, wytrzymałego, nie boi się wpływami pogody i pór roku. Są one wykonane w taki sposób, że dzieci nie będą zranić lub spowodować sobie więcej krzywdy. Domy otwarte okna i drzwi, ujęte są ławki lub krzesła i stół. Często przymocowane i slajdy lub inne zabawki zabawa i akcesoriów. Domy malowane jasny niż przyciągnąć uwagę dziewcząt i chłopców. I wielkości zawsze jest możliwe, aby wybrać odpowiednią opcję dla swojej konkretnej dziedzinie. Można iść w drugą stronę: do domu na własną rękę. W zasadzie, to nie jest bardzo trudne, zwłaszcza jeśli mężczyzna częścią rodziny sprzyjające narzędzia ciesielskich. Wysokość wystarczająco 240-250 cm, szerokość w tej samej głębokości – 230 cm Pobiera się struktury płyt na to małe drabiny i może być balkon .. Jest pomalowany w gestii „budowniczych”. Powalić meble – Stołek, ławki – również całkowicie dostępne dla każdego taty, dziadka. Przez „budynek” dzieł przyciągnąć i jej dzieci – razem będzie bardziej interesujący pracować.