407 Shares 5444 views

Jak zrobić kopiec śniegu dla dzieci

Zejście ze wzgórza na sanki, narty, jazda na łyżwach, budowanie zamków ze śniegu – to nie wszystkie zabawy, które daje dziecku zimę. Jeśli rodzice chcą, aby przynieść własne dziecko przyjemności zimowych, wtedy na pewno trzeba się nauczyć jak zrobić wzgórze śnieg w stoczni.


Wysuń śniegu: zima zrobić atrakcję

Do budowy zjeżdżalni śnieżnej potrzeba tylko trochę pomysłowości, swobodny lot fantazji i kilka dostępnych narzędzi, które na pewno będzie można znaleźć w każdym domu.

instrumenty:

  • metalu lub tworzywa sztucznego łopaty;
  • Konstrukcja łopatka skrobak;
  • rozpylającego;
  • wiadra i konewki.

Zwykle konstrukcja wysokiej jakości preparatów śniegu niewielka łopaty, które pomogą tworzą podstawę przyszłej konstrukcji, jak również kilka szpatułki do powierzchni poziomowania. Przydatne metalu lub pojemnik z tworzywa sztucznego i parę ciepłych rękawice. Jednakże, w zależności od złożoności pracy, warunków i okoliczności, można użyć dowolnego innego wygodny zestaw narzędzi na własną rękę.

udoskonalenia i bezpieczeństwo Inżynieria

Dowiedzieć się, jak zrobić kupę śniegu, to nie jest trudne. Jednakże, przed rozpoczęciem pracy, należy zwrócić uwagę na niektóre z „tajemnic technicznych”, które pomogą uczynić budynek bardziej trwałe, bezpieczne i trwałe.

  1. Pierwszym z nich jest, aby znaleźć optymalną lokalizację dla umieszczenia self-made przyciągania. Oczywiście, im dłużej nachylenie, tym więcej zabawy do jazdy.
  2. Aby uniknąć problemów z wypełnieniem i krzepnięcia wody nachylenia wzniesienia lepiej na bardziej płaski.
  3. Aby chronić dzieci przed urazami, konieczne jest, aby wyposażyć roletę na płaskiej powierzchni, która zapewni jednolitą płaszczyznę poślizgu do zatrzymania.

Jak zrobić kopiec śniegu: Technologia budowlana

Przed przystąpieniem do działania, konieczne jest, aby chronić się przed odmrożenia, ochrony rąk grube gumowe rękawice, i umieścić na drugim, i ciepłe rękawiczki, jeśli jest to konieczne.

Optymalne warunki dla budowy zjeżdżalni śnieżnej pochodzą z nadejściem odwilży. Gdy temperatura jak najbliżej wskaźnika zera, a śnieg będzie bardziej czepliwy, trzeba toczyć wielkie bale, kładąc podstawy przyszłej budowy, zgodnie z planowanych parametrów i wymiarów.

Jak zbudować kopiec śniegu, który będzie wygodny i bezpieczny dla dziecka? Aby to zrobić, trzeba zadbać o przygotowanie drabiny, które pomogą wspiąć się na wzgórze, bez żadnych problemów. Aby improwizowany drabina może być tymi samymi śnieżnych grudek, ułożone w postaci stopni. Gładkie etapy powierzchni utworzonej z łopatką lub skrobaka bez problemów.

Wypełnij slajdy śnieg produkować lepsze wraz z nadejściem silnych mrozów. I powinno się to odbywać równomiernie spryskiwanie powierzchni roller coaster z ciepłą wodą z konewką. Możliwe jest pojawienie się niewielkich zagłębień, które mają nieco poprawionych z śniegu i całkowicie poziomu łopatki.

Rodzice, którzy wiedzą, jak prawidłowo zrobić slajd lodu dzieci, nigdy go zbudować bez granic. Poprawia to bezpieczeństwo konstrukcji i zostawić dzieci samych z rozrywką, bez obawy o ich zdrowie.

Tajniki tworzenia ścieżek

Nauczyć się kilku podstawowych zaleceń dotyczących sposobu, aby stos śniegu, można przejść do badania technologii oblodzonej ścieżce. Najpierw musimy dokładnie zagęszczone śnieżkami, tworząc gładką, zwarta powierzchnia następny zjazd. Powierzchnia uszczelniająca może kikuta nogi łopata małe lub za pomocą innych dostępnych środków.

Kąt zejścia należy zrobić, koncentrując się na wieku dzieci. Dla dzieci do 3 lat, kąt nachylenia toru nie powinna przekraczać 30 °. Rodzice, którzy chcą dowiedzieć się, jak zrobić kopiec śniegu dla starszych dzieci należy zachęcać do bardziej strome zejście, lub rozrywki mogą szybko się nudzić dzieci.

Przygotowanie warstwy podstawowej lodu

Pierwsza warstwa to najważniejszy start lodzie podczas budowy slajdy śniegu. Jego prawidłowe tworzenie staje się kluczem do stworzenia ergonomicznie zaprojektowane, sprawdzone stoki zjazdowe i odwraca.

Tworząc warstwę lodu, która odznacza się konwencjonalnego rozpylacza domowego do opryskiwania roślin. Woda w spryskiwacza powinna być ciepła. W przeciwnym razie, nachylenie będzie zamrażać zbyt szybko, co prowadzi do powstawania nieregularnych części. Zamrażanie Pierwszą warstwę skórki lodzie przez przynajmniej godzinę.

Jak ślepy kopiec śniegu z rękami? wylewanie wody

Wlać główną warstwę lodu w celu utworzenia pełnego zejście wygodnie za pomocą małego wiadra, ale raczej zwykły ogród konewka. Woda w zbiorniku musi być znowu ciepły, to sprawi, że powierzchnia gładszą zejście. Musimy jednak starać, aby nie przesadzić, ponieważ podczas nalewania slajdy szczerze ciepłej wody można umieścić wszystkie ich wysiłki spełzły na niczym.

Zejście na powierzchnię w końcu chwycił solidną skorupę lodu, nie pozwalać dzieciom na zejście do następnego ranka. Do ostatecznej powierzchni nagrzewnicy, trzeba rzucać we wczesnych godzinach porannych na zboczu kilku wiader urządzeń wodnych.

W rezultacie,

Jak sprawić, by dziecko stos śniegu? W realizacji tego zadania najważniejsze – zapas wysiłku i czasu wystarczający do stworzenia kompletnego ośnieżone góry.

Aby nie odbiegają od wzgórza, zejście jest najlepiej wykonać w postaci rowka z silnych, wysokich krawężników. Podobnie granice powierzchni nachylenia trzeba wlać do wody do podlewania równomiernie, wiaderka lub węża.

Dowiedzieć się, jak zbudować kopiec śniegu, będziemy chcieli, aby dokonać takiej struktury w zagrodzie. Jeśli masz i przyciągnąć innych do tego procesu – rodziców i dzieci, to jest możliwe, aby włączyć budowy roller coaster w dość ekscytujące wydarzenie. Gdy suwak jest kompletny, można bezpiecznie zwołać sąsiada rebyatnyu z sąsiedztwa, którzy chętnie sprawdzą wytrzymałość konstrukcji.

Zwykle wypełnienie małe szkiełka śniegowe na własną rękę, nawet bez pomocy, nie ma trudności. W zależności od liczby uczestników, praca może trwać od kilku godzin do kilku dni. Jednak nakład pracy nie przejdzie niezauważony. Do wiosny dzieci mogą bawić się zrelaksować i miło spędzić czas w towarzystwie swoich rówieśników, bez wychodzenia z własnej stoczni.