238 Shares 9002 views

Kiedy dzieci zaczynają siedzieć?

W pierwszych sześciu miesiącach życia dziecka, jego rozwoju, którego celem jest przystosowanie do świata zewnętrznego, rozwój zdolności czuć ich potrzeb i sygnalizować potrzebę ich realizacji. Crumb mieszka w przestrzeni miłości, uczuć i emocji pozytywnych: delikatny dotyk matki, jej serce uderzeń, uderzając i jeszcze nieznanych obiektów – całą wiedzę dziecka niemal bezgłośnie i tylko szczególnie wyostrzonych zmysłów, zazwyczaj wyraża krzyk lub uśmiech.

Wszystkie zmiany dramatycznie, gdy dzieci zaczynają siedzieć. Po pierwsze, moja matka uwalnia obie ręce, a ona może grać z dzieckiem siedzi przy stole, równolegle do robi swoje zajęcie, takie jak gotowanie. Oczywiście, to dziecko powinno mieć specjalny fotel. Po drugie, dziecko w tym czasie może dać się całą symfonię swoich uczuć i potrzeb, wyraźnie dyktując swoje życzenia i wymagające dorosły prawie natychmiastowe ich wykonanie. Po trzecie, miękisz ma sam może potrwać do zabawy z zabawkami i siebie, na przykład, rozwija się matę.

Kiedy dziecko zaczyna raczkować, siedzieć, rodzice nie mogą już nieobecny dowolny minut, pozostawiając sam dziecko. Mógł łatwo dotrzeć do obiektów w obszarze jego zasięgiem, więc trzeba być bardzo ostrożnym i przygotować wcześniej przestrzeń gry. Kiedy dzieci zaczynają siedzieć, konieczne jest zapewnienie im bezpieczeństwa, na przykład, załączając poduszkę dziecka lub stosować specjalne łóżeczka dziecięcego. W nich dziecko czuje się na tyle przestronne, a dzięki miękkich strażników nie zaszkodzi huk w przypadku nieudanej próbie usiąść.

Kiedy dzieci zaczynają siedzieć rodzice szalenie dumny z osiągnięć swoich okruchów, zwłaszcza kiedy to zdarzenie miało miejsce wcześniej niż jego rówieśnicy. Wręcz przeciwnie, wiele z nich jest zaniepokojony, jeśli dziecko do sześciu miesięcy nadal nie próbuje usiąść. Oczywiście, nie mogą czekać, kiedy ostatnie dziecko zrobi swoje kroki w wielkim świecie.

Niestety wielu rodziców nie ma dokładny wiek, do którego sam dziecko powinno nauczyć się przewrócić, pełzać, siedzieć, chodzić i tak dalej. D. Dlatego też, jeśli chłopiec sąsiad został uruchomiony, a twoja dopiero zaczynają stać, nie jest konieczne, aby alarm i pokazać dziecku luminarzy najlepszym lekarstwem.

Zdarza się, że w ciągu 8 miesięcy, dziecko nie siedzi sama. W tym przypadku konieczne jest, aby usiąść. Można to zrobić tylko za zgodą specjalisty, jeśli nie wykazało żadnych nieprawidłowości w rozwoju dziecka. Nie warto dużo się o to martwić.

Najprawdopodobniej taka cecha jest dziedziczona, poproś swoich rodziców i teściów, w tym wieku, rozwijać siebie i swojego męża. Starają się wypracować z gimnastyki dla niemowląt: normalny żaba, rower i ciągnąc uchwyty mojej matki doskonale wzmacnia mięśnie dziecka. Można spędzić kurs masażu – zazwyczaj po dzieci jest skok w rozwoju.

Zobaczysz, kiedy dzieci zaczynają siedzieć, tylko kłopotów zwiększyć, więc cieszyć się każdą chwilą, gdy Twój maluch nadal tak przywiązany do ciebie. Nie spiesz się dziecku dorosnąć.