231 Shares 5399 views

Pisuar dzieci: przydatne informacje dla rodziców

Młodzi rodzice, którzy po raz pierwszy zetknął się z problemem biorąc testy u dziecka, naiwnie wierzą, że najtrudniejszy – jest podjęcie krwi od dziecka. I to jest bardzo błędne. Pobieranie krwi z palca lub żyły jest wykonywana przez doświadczonych lekarzy i rola rodziców jest tylko, aby uspokoić dziecko po zabiegu. Jednak, aby uzyskać porcję moczu, a w pewnych okresach, zazwyczaj w godzinach porannych jest bardzo, bardzo trudne. Co nie wymyślić rodziców! Niektórzy obserwowali ze słoika na kilka godzin, inni starają się stymulować dźwięk dziecka z bieżącą wodą, a niektóre nawet umieścić dziecko na zimnej pieluszki. Tymczasem, nie ma potrzeby, aby spędzić tak dużo czasu i wysiłku. Po tym wszystkim, nie ma czegoś takiego jak pisuar dla dzieci – prosta i bardzo użyteczne narzędzie do gromadzenia moczu.

Jak to pisuar? W rzeczywistości jest to plastikowy pojemnik przypomina konwencjonalny worek z tworzywa sztucznego, ale mniejsze i bardziej wydłużony kształt prostokątny. W pisuaru dziecko ma otwór, którego krawędź jest pokryta specjalną kleju montażowego. Akcesoria dla chłopców i dziewczynek są nieco inne, ale działa na tej samej zasadzie.

Jak korzystać z pisuaru dzieci: Oświadczenie

  1. W celu zapewnienia dokładności wyników, konieczne jest, aby przestrzegać czystości. Przed zabiegiem, trzeba umyć ręce i zmyć dobro dziecka.
  2. Otworzyć opakowanie i wdrożyć torbę.
  3. Wyjąć wkładkę papier z warstwą klejącą w pobliżu otworu w zbiorniku.
  4. Zamocować torbę. Chłopcy dopuszczone do penisa pojemnika, dziewczęta urządzenie jest przyklejona do warg sromowych.
  5. Czekać na wynik. Na pisuary specjalnego podziału, pokazujący ilość zebranego płynu. Zazwyczaj analiza musi być minimalna liczba, ale jeśli nie ma żadnych wątpliwości, to najlepiej skontaktować się z lekarzem.
  6. Należy ostrożnie torbę, cięte na ziemię i wlać zawartość w czystym słoiku.

Ile jest torba dla dzieci? Cena tego urządzenia jest niska – 10-15 rubli w sprzedaży detalicznej. można kupić w każdej aptece. Hurtowych takie towary powinny być jeszcze tańsze – 8 rubli, ale można kupić co najmniej 100 sztuk tylko partii. Dla szpitali to jest bardzo wygodne, ale kwota ta jest oczywiście nadmierna dla normalnej rodziny.

Rodzice obawiają się, że czasami może zaszkodzić dziecku, gdy odkleić torbę, albo że sam klej może zawierać niebezpieczne substancje. Jednak te obawy nie są bezpodstawne – lepki podkład nie może zaszkodzić dziecku lub powodować podrażnienie na delikatnej skóry dziecka.

Jest jeszcze jedna rzecz, która martwi rodziców. Bardzo często pojawia się pytanie, czy pisuar dzieci powodować złe moczu. Odpowiedź na to pytanie jest prosta – nie, to nie możliwe. Pojemność worka do zbiórki moczu jest sterylny, a więc niezawodność wyników nie zależy od tego czynnika.

Doświadczenie pokazało, że takie proste urządzenie jako pisuaru dla dzieci, może ułatwić życie rodzicom, a także pozbyć się wszystkich nieskuteczne, a czasem nawet barbarzyńskie metody zbierania moczu u dziecka.