86 Shares 2270 views

Pampers „Aktywny Baby” – spokojny sen i sucha skóra

Twoja rodzina miała dziecko, co oznacza, że w domu jest więcej przedmiotów do pielęgnacji niemowląt. Dlaczego nie po prostu kupić kochającą matkę, babkę i innych krewnych dziecka! I oczywiście, w pokoju dziecięcym jest miejscem nie tylko dla veshchichek, butelki i zabawki, ale również do pieluch. Jako mama uporządkować, które z nich lepiej i lepiej nadają się do dziecka? Jak wybrać dokładnie to, co chcesz z dużą ilością produktów? Wybierając pieluchy należy podchodzić odpowiedzialnie, aby uniknąć alergii na delikatnej skóry malucha i chronić je przed nadmierną wilgocią.


Pampers „Aktywny Baby” specjalnie zaprojektowane dla zwinnych dzieci, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu. A jeśli pierwsze pieluchy Kupię noworodka „Nowe Baby”, który jako dziecko dorasta, a oni go zmienić na „Go” pieluchy dla niemowląt. Wybierz wielkość powinna być oparta na wagę dziecka. Numer odpowiadający określonej na opakowaniu pieluch.

Pampers „Aktywny Baby” są przeznaczone dla dzieci powyżej trzeciego miesiąca życia, kiedy dziecko zaczyna aktywnie poznawać świat wokół nas, starając się czołgać, przewrócić na brzuszku. To właśnie w tym okresie, dlatego ważne jest, że delikatna skóra dziecka była w dobrych rękach, a pieluszka nie przecieka i nie dostarczają dyskomfort dziecka. W nocy spać malucha Była silna i nic nie przeszkadzał, mama nosi jego pieluchy, i zmienić go tylko w godzinach porannych. Dlatego pielucha musi być niezawodne i wysokiej jakości. Pampers „Aktywny Baby” zapewnić dziecku długi sen i absorbuje wilgoć bardzo dobrze przez całą noc, co zapobiega wyciekom.

Nawet najbardziej błyskotliwy i ciekawy dziecko „zaprzyjaźnić się” z tych pieluch, która niezawodnie chronić. zazwyczaj są w różnych opakowaniach, najmniejszy z nich zawiera 22 sztuk. Należy pamiętać, że tych jednorazowych pieluch i ponowne ich nie powinno być.

Pieluchy Pampers Aktywny „Baby” powinny być zmieniane w miarę potrzeby, i sycące. Aby to zrobić, należy umieścić dziecko na stole, trochę unieść tyłek i pod nim umieścić nową pieluchę, po usunięciu starego. W przedniej części uchwytu na brzuszku dziecka i zapiąć rzep. To jest to! Teraz dziecko jest spokojne i suche.

Nie zapominaj, że przy użyciu pieluszka „Go Baby”, należy umieścić na swojej skóry proszku dla niemowląt lub baby kremem, aby zapobiec pieluszkowe i podrażnienia na ciele dziecka.

Pampers „Aktywny Baby-5”, których cena w różnych sklepach mogą się nieznacznie różnić w ciągu 600-700 rubli rosyjskich, przeznaczonych dla dzieci o wadze od 11 do 25 kg. W pakiecie 44 pieluchy. Pomimo faktu, że dziecko jest duża, stosowanie pieluch jest nadal aktualna. W okresie przyzwyczajania dziecka do garnka może wystąpić niespodzianek, więc radzimy nosić pieluchy na ulicy, w nocy lub podczas wizyty kampanii.

Istnieją różne rodzaje pieluch, na przykład pieluchy, majtki. Pieluchy „Aktywny Baby” składa się z podwójnej warstwy chłonne. Pierwsze wchłania i rozprowadza wilgoć całej pieluchy, a druga mocno trzyma go w środku, nie pozwalając wyciekać. z tego powodu, że zamienia się w żel. Zewnętrzna warstwa ma za zadanie chronić skórę dziecka z pieluszkowe i pomaga jej oddychać, a balsam z aloesu – nawilża ją.