620 Shares 5437 views

"Ratownik" – maść z siniakami, instrukcje użycia

Różne urazy ze strony domowej dotykają dorosłych, a jeszcze bardziej z dziećmi. Szczególnie bogate "zbiory" siniaków występują w okresie letnim, kiedy rodziny wychodzą z dziećmi na odpoczynek, na przyrodę, na kraj lub podczas rozpoczęcia prac remontowych i budowlanych. W każdym razie zbędne będzie dbanie o zawartość zestawu pierwszej pomocy. Niezastąpionym lekarstwem jest "Ratownik" – maść, która promuje szybkie gojenie się siniaków i siniaków. Lek goi rany, ponieważ jest to środek regenerujący. Spektrum jego zastosowania jest dość szeroki. Pomaga z odmroŜeniem, oparzeniami, zwężeniami i chorobami skóry. Maść jest produkowana w Chinach i jest jednym z najbardziej skutecznych środków terapeutycznych medycyny orientalnej.


Wyjaśnia cudowny efekt, jaki ma maść "Czynnik ratowniczy", skład preparatu. Zawiera olej sezamowy (leczy na skórze małe pęknięcia), galaretę naftową, antyseptyczne chlorheksydyny, octan retinolu, który pomaga w chorobach skóry, polisorbat, tlenku cynku, korzeniu łopianu, dejonizowanej wodzie, tłuszczu węża i żółci, propolisu. Dzięki składnikom maści ma działanie przeciwzapalne, antyseptyczne, bakteriobójcze i łatwe do znieczulenia. Preparat zawiera oleje eteryczne, kamfory, węglan sodu, alkohol, esencję gliceryny. Krem zawiera małą ilość hormonu deksametazonu.

Jak zastosować maść "Ratownik", instrukcja mówi bardzo szczegółowo. Lek jest stosowany ruchy masażu w miejscu uszkodzenia na czystej skórze, aż zostanie wchłonięty. Powtarzaj procedurę raz lub dwa razy dziennie. Użyj leku, aż do przywrócenia tkanki skóry.

Jak każdy inny lek "Ratownik" – maść, który ma przeciwwskazania. Nie zaleca się stosowania leku u osób uczulonych na niektóre składniki, które są w nim zawarte. Nie stosować do otwartych ran i pęcherzy. Nie zaleca się stosowania leku u kobiet w pierwszym trymestrze ciąży. Lekarz może przepisać ten lek tylko wtedy, gdy oczekiwany pozytywny efekt wykracza poza ewentualny negatywny wpływ na rozwijający się płód.

"Ratownik" – maść, którą można zastosować do zapalenia skóry, opryszczki, łuszczycy, neurodermatitis, łagodzi trądzik. Lekarstwo łagodzi stan zapalny, obrzęk, swędzenie i zaczerwienienie skóry zniknie. Może być stosowany do pojawiania się wirusowych brodawek, grzybiczych zmian skórnych stóp, płytek do paznokci, z erysipelas. Lek może być stosowany w chorobach bakteryjnych i wirusowych. Jest produkowany w tubie ważącej dwadzieścia gramów. Możesz kupić ten lek w aptece bez recepty lekarza.

Jeśli w szafce znajduje się "Ratownik", maść, która pomaga szybciej wyleczyć zmiany skórne o różnych etiologiach, możesz spokojnie zachować zdrowie i zdrowie swoich bliskich. Środek można przechowywać w suchym miejscu w temperaturze od dwóch do trzydziestu stopni Celsjusza przez dwadzieścia cztery miesiące.