635 Shares 1007 views

rura w rurze Box: narzędzia rozszerzające

Od czasu do czasu właściciel domu lub ogrodu rozwiązany pozornie nie tak skomplikowane, ale naprawdę nie jest to łatwe zadanie – Box rurę w rurze. Zatem ważne jest spełnienie dwóch warunków: utrzymanie integralności sekcji rury i nie zakłócają ich pracy hydrauliki, czy ustawienie licznika lub filtr, połączenia sprzętu gospodarstwa domowego (pralka lub zmywarka do naczyń), pobierać wodę z wodnej.

Problem ten został rozwiązany w kilku sposobów, w zależności od miejsca położenia powinny być umieszczone krawata, przewodami rurowymi itp. N.

W prywatnych domach i domkach wiejskich, gdzie dwie lub więcej kondygnacji, wiele pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych, wstawka w wodociągu jest zastąpione przez dołączenie do niej kolektora. Posiada wiele wyjść, które mogą być połączone bez gwintowania otworów lub odpowiednich przewodów rurowych do ekstrakcji wody lub do urządzeń gospodarstwa domowego. Jest to najbardziej racjonalna decyzja w tych obszarach, w których planowane duże pompowanie wody.

Jeśli potrzebne jest tylko jeden zawór, rura jest włożona do tee. Ale sprawy się komplikują, gdy w miejscu, gdzie powinna być tie- rura w rurze, nie ma połączenia do rozkręcić. Będzie bardzo dokładnie cięte części rury w koszulce i jednakowej jakości spawu na końcach. Co gorsza, jeśli rura jest prawie bezpośrednio przylega do ściany lub nawet pół-pochowany.

Nie mniejszą ilość problemów i rur z tworzywa sztucznego: trzeba zastąpić segment rury na dwie mniejsze wykończenia plus segment z przewodem łączącym do nowej rury. Naprawdę nie da się pokroić na rurze bez krojenia go? Możliwe. Co więcej, prawie każdy.

Trzeba wspomniany segment z rury, ale nie muszą być cięte wzdłuż rury głównej tak, że otrzymuje się kołnierza, przylegające do rury, w których awarii. Powinien on pasował wokół rury w miejscu nadchodzącego spadku, niezawodnie przykrycie go. W tym momencie trzeba wywiercić otwór równą średnicy rury. Miejsce wokół otworu nie sięga do krawędzi 1 cm, a po całej wewnętrznej powierzchni kołnierza są smarowane nieutwardzonym szczeliwa. Następnie umieścić kołnierz przykrywa nacięcie i kurczliwe razem krawędziach klamry dopóki krawędzie kołnierza nie wydaje wytłaczany uszczelniającej (usuwa się). Jeśli ciśnienie w przewodzie jest mała, kołnierz może być przymocowany do niego przez owijanie szerszą taśmę. Taka wkładka rury do rury z tworzywa sztucznego może być wykonana przez każdego domu głównego.

Jeśli rura, do której chcesz upaść, wykonane z metalu, rura kołnierz, prawdopodobnie będzie musiał zrobić to sam. Fakt, że wewnętrzna średnica rury kołnierzu jest równa zewnętrznej średnicy rury, która w tekście. Zapewni to minimalny odstęp między powierzchnią rury i dolnej części kołnierza. Jednak, po jego wytworzeniu, w takim przypadku, niezbędne jest wywiercenie w nim otwór o pożądanej średnicy i przyspawać ją do odpowiedniej dyszy.

Mają swoje własne cechy i kołnierz do mocowania na rurze, zwłaszcza jeśli prowadzi się w żeliwnej rury wstawka. W niektórych przypadkach, być stosowane w tym spawania jest praktycznie niemożliwe. Konieczne jest, aby zastąpić wspomniany już nieutwardzonego uszczelniacza i zaciski. Jeżeli rura jest stosowany do transportowania wody przemysłowej, może być stosowana żywica epoksydowa, lecz w tym przypadku wymagane jest, aby wyeliminować kontakt z wodą. Osiąga się to wytwarzając cienką warstwę gumy bandaża. Gdy połączenie zostanie zrealizowane, to zaciski wysoce pożądane, aby nie usunąć – w celu zapewnienia.

W ten sposób mogą być wykonywane w przewodzie rurowym wstawka praktycznie każdy cel – instalacjach sanitarnych, grzewczych, ścieków.

Nawiasem mówiąc, kołnierz metalowej (ale bez rury) może być naprawiona w podobny sposób utworzone na przetokę rury.