393 Shares 1842 views

Naprawy – to świetny sposób, aby uaktualnić swój pokój!

Kosmetyki nazywa ten rodzaj naprawy, w którym zmiana w wyglądzie mieszkania, domu lub elewacji budynku, ale fundamentalna przemiana strukturalna nie dzieje.


Jaki jest remont elewacji budynku?

Fasada – jest „twarzą” każdego budynku. Zadbane i piękne, to jest klejnotem miasta lub innej miejscowości, a także dowody na dobrobyt ich mistrzów. Kosmetyki remont elewacji powinna wynosić co najmniej 1 – 2 razy w roku, lub będzie wymagać bardziej czasochłonne i kosztowne ćwiczenia.

Warunki klimatyczne, które istnieją w Rosji i wielu innych czynników prowadzi do stopniowego zniszczenia i utraty przyjemnego wyglądu zewnętrznego budynku. Złuszczają tynku spadającym terakota, utratę koloru powłoki malarskiej, rozdrobnione i popękane.

Fasady są niszczone z kilku powodów:

 • Ekstremalne atmosferyczne temperatury;
 • wilgotności;
 • odwzorowanie różnych mikroorganizmów, grzyby pleśni, mchów;
 • toksyczne emisje z pojazdów silnikowych, zakłady przemysłowe.

Profesjonalna naprawa elewacji rozpoczyna się czyszczenie ścian łuszczenie tynku, farby i specjalne rozwiązania dla przetwarzania niszczy grzyby i inne mikroorganizmy.

Rodzaje pracy wykonywanej:

 1. Uszczelniania spoin między ekranem. Obejmuje prace budowlane, aby chronić wnętrze przed wilgocią, straty ciepła i przeciągi.
 2. Elewacje tynk. Ponad 80% gospodarstw domowych w Rosji otynkowane elewacje. Jest niezawodny i nie zbyt drogie rodzaj pracy.
 3. Zastosowanie powłok malarskich. W tym celu, elewacji, które są odporne na temperaturę i promieniowanie ultrafioletowe, a także zwiększoną odporność na wilgoć.
 4. Wychodzący z marmuru, granitu i innych rodzajów płytek.

Usługi dekoracji fasad mają liczne firmy i organizacje remontowo-budowlanych. Do naprawy wysokich budynków wykorzystywanych przez wspinaczy pracy.

Jaki jest kosmetyczny remont mieszkania?

Trzymał do renowacji zewnętrznej istniejących struktur i wzorów. Jest uważany za najbardziej proste i niedrogie cele.

Rodzaje pracy z kosmetycznego remontu mieszkań i domów:

 1. Przygotowanie: usunięcie starych tynków, tapet, płytek i innych powłok zewnętrznych.
 2. gipsowe ściany i sufity.
 3. Wymiana starej tapety z nowym.
 4. Pomalowane ściany i sufity.
 5. Szlifowanie podłóg i pokrywając je lakierem.
 6. Wymiana opaski i listew przypodłogowych.
 7. Wymiana płytek lub inne materiały pokrywające.

Aby naprawić ucztę przez długi czas, należy użyć wysoko wykwalifikowanych budowniczych pracy. Pragnienie, aby zaoszczędzić na płatności mogą mieć wpływ na jakość wykonywanej pracy. Śledź tę operację korygującą i koszty z nich mogą być bardziej znaczące niż poprzednie. Dlatego lepiej jest skontaktować sprawdzonego i zaufanego władze do firm budowlanych, aby nie korzystać z usług nieznanych osób.