768 Shares 3571 views

Szklany stolik pod telewizor deska na szafce (foto)

Szkło TV stand – stylowe rozwiązanie. Temat ten jest godne uzupełnienie każdego wnętrza, a nie jest łatwo zmieścić się w mały i duży pokój. Producenci używają oryginalnych pomysłów, które pozwala nam dać podstawkę wdzięku i piękny wygląd.


Jakość szkła stosowane na wysokim poziomie. Ten materiał może wytrzymać obciążenie do 60 kg, więc w ich wytrzymałość i niezawodność może być zapewniona we wszystkich 100%. szafka pod telewizor szkła (patrz zdjęcie w artykule) ma długą żywotność, podczas której całkowicie wyeliminowana wygląd chipy, pęknięcia, zarysowania i inne uszkodzenia.

W trosce o tych tabelach jest bardzo proste, wystarczy użyć specjalnego środka czyszczącego na okulary. Jego formuła pozwala idealnie wyczyścić powierzchnię bez pozostawiania plam i smug.

Wraz z pojawieniem się ekrany plazmowe szklanej podstawy telewizora stał się najbardziej popularne. Jego oryginalny projekt nie tylko uzupełnia wnętrze, ale nadaje mu lekkości i przestronności.

Szanse na stoiskach telewizyjnych

Głównym celem danych obsługuje – ustawienie telewizora. Często jednak to nie wystarczy, jako części składowych, istnieją inne instrumenty, które spełniają równie ważną rolę. Ten tuner, DVD, głośniki i wiele innych. Co do zasady, za ich zakwaterowanie potrzebne są dodatkowe półki, więc te czynniki muszą być zawsze brane pod uwagę przy zakupie TV szkła stanąć na piedestale.

Producenci są teraz zadowoleni z obfitością różnych modeli. Na przykład, w małym pomieszczeniu będzie wyglądać świetnie stojak narożny. Można również wybrać szaf ściennych i podłogowych. Najnowsze wyposażony kół tocznych, które zapewniają mobilność.

Można również znaleźć modele z uchwytem. Są one na tyle wygodne, że sama telewizja nie ma miejsca na stół i mechanizm obrotowy pozwala na łatwą zmianę kąta patrzenia.

Stolikowa

Szklany stolik pod telewizor stolik – idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Gdzie każdy centymetr się liczy. Może być instalowany w salonie, kuchni i sypialni. Te stojaki są bardzo funkcjonalne: dodatkowe półki można umieścić wiele małych rzeczy, które znacznie uszlachetnić wspólnej przestrzeni. Dzięki oryginalnej konstrukcji, przejrzystości i jasnych kolorach, pokój wyda się bardziej przestronny.

Odpowiednie rozmiary są teraz nie trudno podnieść. W związku z tym, musimy się kierować przekątnej telewizora i wymiarów obiektu, na którym jest zainstalowany. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i niezawodności sprzętu telewizyjnego, obsługuje EDGE powinien mówić na 15-20 cm.

Czasami podstawce na odwrocie posiadać specjalne urządzenie, za pomocą którego może być przymocowany do ściany. Taka postać jest wystarczająco dużo miejsca.

Modele podłogowe stoisk telewizyjnych

Szklany stolik pod telewizor piętro – najczęstszy wariant. Oni są najbardziej funkcjonalne. Co do zasady, te modele są wyposażone w dużą liczbę półek, które mogą pomieścić inny sprzęt, koła i inne akcesoria.

Konstrukcja takich modeli jest dość zróżnicowana. Zasadniczo, podstawki baza szklane wykonane z metalu, daje im dodatkowy styl i niezawodność. Kompaktowych i średniej wielkości modele mają koła. Z pomocą swojej szafie łatwe do przenoszenia. Trójwymiarowy model, który jest wykonany na stałych nóg. Są one idealne do montażu wszystkich komponentów kina domowego.

Podstawa szkła z elementów drewnianych

Połączenie szkła i drewna jest od dawna uważana za najbardziej harmonijny. Ten duet należy do klasyki nigdy nie wychodzi z mody. TV stojak z drewna szkła wykończenia doskonale pasuje do wnętrza w każdym stylu. Na przykład, oryginalne rzeźbione elementy dają cokole antyczne piękno, ale proste, jasne formy – współczesną elegancję.

Konstrukcja tych modeli budowanych na kontrastach. Przejrzystość i łatwość szkła podkreśla potęgę drzewa. Korzystnie jego naturalny wzór jest odbijana od powierzchni kołnierza, tworząc odczucie ciepła i komfortu.

ważny

W doborze modeli szklanych podstawek trzeba rozważyć kilka możliwości: im więcej drewna, tym bardziej masywny będzie wyglądać. Efekt ten jest szczególnie ostry w małych pomieszczeniach tam.

Kompozycje z metalu i szkła

Nowoczesne wnętrza w stylu dyktować zasady, więc z początkiem 2000 roku weszła w trendach projektowania mody, takich jak techno i high-tech. Ich cechą jest obecność akcesoriów metalowych. Takie elementy mogą być używane jako wystrój, a kończąc. Na przykład, szkło TV stoisko z rozpórkami metalowych we wnętrzu wygląda całkiem korzystne. Składy tych materiałów jednocześnie oznaczają siły, elegancji i urody.

Szklanych konstrukcji podstawki przekroczyła wszelkie oczekiwania. W sklepach można zobaczyć, jak proste modele, a najbardziej skomplikowane. Oryginalność wykonania, oczywiście wpływa na koszt produktu. Na przykład, wspólne stoisko z trzema szklanymi półkami, mocowania, które są metalowe nogi, to będzie dużo mniej prac chronionych prawem autorskim, które w chwili produkcji różnych efektów były używane.

Bardzo często można znaleźć takie stoisko z podświetleniem LED. To pozwala stworzyć wrażenie unoszenia się w powietrzu przedmiot, co odzwierciedla charakterystyczny połysk chromowanego metalu.

Jak wybrać stoisko szkło TV: Porady specjalistów

  1. Konstrukcja stoiska muszą być zgodne z ogólnym stylu.
  2. Jeśli jest używany model stacjonarny, konieczne jest, aby wybrać kolor.
  3. Badania właściwości techniczne szkła używane, ponieważ byłyby one odpowiedzialne za wytrzymałość i trwałość obiektu.
  4. Szklany stolik pod telewizor powinien pasować do wymiarów urządzenia.
  5. Przed zakupem należy sprawdzić produkt za wady: pęknięć, frytki, zarysowania.